Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie dlaczego zniknęły mi karty w ekwipunku? W zakładce "odznaki" karty są widoczne, ale gdy chcę je sprzedać i wchodzę w "ekwipunek" to nie ma nic - pusto. Mam tylko jakieś pierdoły do "Spiral Knights" (osobna zakładka), a zakładka "Steam" w której zawsze były karty zniknęła. O co chodzi?

 

 

Mam dokładnie to samo. Wydropiłem 12 kart, a w ekwipunku nie ma nawet zakładki z kartami WTF

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Blokada 7 dniu dziala tylko na karty kupione na markecie, te z dropu mozna wystawic zaraz po tym jak wypadna. Zakladam, ze brak kart byl zwiazany ze zmiana jaka nastapila wczoraj/dzisiaj. Zeby support mial mniej roboty, teraz jak cos wystawiamy, to dostajemy mail do klikniecia, by potwierdzic chec sprzedazy (tak jak mail potwierdzajacy wymiane). Oczywiscie mozna to wylaczyc, ale wtedy support nie  pomoze, gdy ktos sprzeda nasza kose z CSa warta setki euro za jakies grosze. ;)

Odnośnik do komentarza

A jak chcecie zrobic wymiane z kims, to te karty/inne przedmioty sa widoczne w oknie wymiany? Jezeli tak, to mozecie sprobowac tej sztuczki:

 

This fixed this bug for me:

1. Make a trade offer for your friend by entering to his profile, then click "more", then "offer a trade"
2. Go to your steam section in this trade offer and click the small arrow near a card you have and then click "show in the inventory"
3. Voila! My steam section magically appeard!

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Miał ktoś blokadę na kupowanie na rynku społeczności, bo karta jest niezweryfikowana? Przed chwilą dostałem ją już drugi raz w tym miesiącu i do szóstego nie mogę używać funduszy.

Mój bank blokuje zapytanie od steam, gdy kliknąłem na weryfikacje, więc muszę widocznie sam to załatwić. Można to zrobić samodzielnie przez konto na necie czy trzeba dzwonić do obsługi bankowej? 

 

Odnośnik do komentarza

Kto z was ogrywal Stasis ? Point en click horror sci fi w rzucie izometrycznym. Zbiera dobre noty. Glowny bohater zostaje wybudzony ze spiaczki na statku kosmicznym. Nie wiem co sie stalo ani gdzie jest jego corka i zona.

Ogralem i moge polecic, gra ma dobry klimat i niekoniecznie zmierza w strone happy endu.


https://www.youtube.com/watch?v=XdSeRM8vs24


https://www.youtube.com/watch?v=61ILFgiYaRU

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...