Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, bez problemu

 

e: ja kupiłem PURE ostatnio i okazało się, że po instalacji musisz doinstalować deamon tools i wsadzić jakieś ISO bo gra krzyczy, że nie widzi płyty :reggie: od razu do steam support, że gra jest broken i zwrócili kasę bez żadnego gadania. Oni chyba mają taką politykę, że jak masz mniej niż 3 godziny nabite to praktycznie z automatu przyjmują zwroty, jak więcej to już są rozpatrywane indywidualnie

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

 

Granie dzisiaj w Gothica, no nie wiem. Dzisiaj to byłaby męczarnia w sterowaniu, kamerze.

Nieprawda, jak się jeszcze uprzesz, to można świetnie pod pada skonfigurować przy pomocy joy2key ;)

 

 

Dlaczego o tym nie pomyślałem :o granie w Gothica na padzie od X1 :banderas: muszę zainstalować jak wrócę do domu, bo nie mam cyfrowych wersji, tylko na płytach :obama:

Odnośnik do komentarza

że jak masz mniej niż 3 godziny nabite to praktycznie z automatu przyjmują zwroty, 

2 godziny

 

Ostatnio kupiłem Gothic 1+2+3 na Steam i skończyło się zwrotem. Na Windows 10 po wgraniu pełnego spolszczenia co jakiś czas były problemy z teksturami, oświetleniem lub wywalało do pulpitu. Żeby włączyć Gothica w wersji innej niż Polska chyba i tak trzeba instalować jakieś 2 paczki plików.

Na decyzje o zwrot czekałem 2 dni i kolejne 5 zanim środki miałem dostępne.

Edytowane przez andrew777
Odnośnik do komentarza

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=848215patch do max payne naprawiajacy muzyke i dzwiek na nowszych systemach

Wgrałem patcha spolszczającego z Radkiem Pazurą i tu muza nie działa. Chyba to odinstaluje, bo Radek strasznie drętwy (i nie tylko on). Jakoś kiedyś się tego tak nie słyszało, a teraz kuje w uszy. Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja mysle nad Shadow of Mordor GOTY za 35zł, GTA 5 za 111zł podobno, Age of Wonders III za 20zł i pillarsy za 26. Aha no i fallout NV complete za 14zł...ALEEE

 

Shadow kupsztal ale bym zobaczyl mega grafe w 1440p, gta 5 moze w winter sale bedzie podobna obnizka a wolalbym przez steam, age of wonders III super szpil ale kiedy to ogram. A fallout'a warto miec... :whyyy:

 

Aha i jeszcze Finale z amazona po 5$ sztuka.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Kupilem Fallout new vegas complete collection za 15zł. Mordora narazie odpuszczam, GTA V poczekam na Winter Sale. Age of Wonders III narazie nie mam czasu.

 

Jeszcze zastanawiam sie nad finalami ale chyba poczekam do winter sale i bede kupowal pojedynczo, nastepnego kupie jak przejde poprzedniego i to bedzie chyba rozsadne podejscie :)

 

 

Edit: Jednak zauwazylem promocje na newegg i w koncu musialem zdobyc te finale, zwlaszcza ze kosztowaly mnie w sumie 17,50$ :obama:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...