Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie już to nie jara. Bo większość gier mam, a i jeszcze zainstalowane z 10 tytułów do przejścia. I pewnie znowu te same tytuł bedą na wyprzedaży: Skyrim, Tomb Raider, Fallout, Deus Ex i inne, które już dawno ukończyłem.

Zresztą pewnie tak tylko piszę, bo w sumie dużo kasy wytraciłem ostatnio na hobby: steam controller, nvidia shield + akcesoria, ckm box:), humble bundle, just cause 3 w ciemno (żałuję) i inne giereczki.

Odnośnik do komentarza

A mnie już to nie jara. Bo większość gier mam, a i jeszcze zainstalowane z 10 tytułów do przejścia. I pewnie znowu te same tytuł bedą na wyprzedaży: Skyrim, Tomb Raider, Fallout, Deus Ex i inne, które już dawno ukończyłem.

Zresztą pewnie tak tylko piszę, bo w sumie dużo kasy wytraciłem ostatnio na hobby: steam controller, nvidia shield + akcesoria, ckm box:), humble bundle, just cause 3 w ciemno (żałuję) i inne giereczki.

Oo, a jak sprawuje Ci się steam controller? Warto?

 

Mnie też ta wyprz aż tak nie jara, ale kilka jakichś gierek może wpadnie? Kto tam wie?

Odnośnik do komentarza

Czy warto? Gram na Dual Shocku od '98 roku. Ciężko się tu przyzwyczaić. Może nie jest to tak duża zmiana jak pececiarz z klawy przenosi się na pada, ale czuję się nieswojo.

Odpaliłem GTA V i to celowanie... masakrycznie mi to szło. Za to w Project Cars grało się dobrze.

Pad jest wygodny, ale oprócz tego że to naśladuje pada, to i naśladuje mychę. Z lewej te pokrętło działa jak 'wheel' w starych iPodach.

Steam chce teraz przenieść granie w salonie: odpalasz tryb big picture, odpalasz pada i grasz. Pad też działa zaje.biście w Windowsie, operowanie po youtubie, forumku, fejsie, super.

Ale do gier, gdzie trza szybko celować, średnio - chociaż może to wymaga wprawy, jak dla pececiarza gałki w dual shocku:)

 

W ogóle pad ma wbudowany głośniczek, ale taki jak w starych kompach, można sobie wybrać melodyjkę włączenie/wyłączenia:)

Nie podoba mi się, że wzorem pada xboxowego, jest na baterie :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A jak czucie tych touchpad'ów ? Nie wyobrażam sobie grać na touchpadzie więc zostałem przy xbox 360 padzie ale strasznie korci fakt że można na tym padzie ograć większość gier na steam. A chociażby w takiego gothica pograć z kanapy robi.

Odnośnik do komentarza

"Duza zmiana jak pececiarz z klawy na pada"

"jak dla pececiarza gałki w dual shocku"

 

What? Mamy 2015 roku kolego. Prawie kazdy ma pada. No i gadasz jakby operowanie gałkami w dual shocku wymagało jakis kursów i certyfikacji :yao:

No dobra, miałem na myśli paru pececiarzy, co im ciężko grać padem.

Może porównanie do zmiany z klawy -> pada trochę z du.py, ale mi jest ciężko, gram dalej DS3 :/

szarku: pogram dłużej kontrolerem (zmuszę się :), to napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza

A jak czucie tych touchpad'ów ? Nie wyobrażam sobie grać na touchpadzie więc zostałem przy xbox 360 padzie ale strasznie korci fakt że można na tym padzie ograć większość gier na steam. A chociażby w takiego gothica pograć z kanapy robi.

Już kiedyś o tym wspominałem, w Gothica bez problemu pograsz na padzie stosując program joy2key, dzięki któremu możesz zmapować mychę i klawiaturę pod pada, działa to świetnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...