Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna jako iż nie kupiłem witness. Mam 12 euro w portfelu z kart i jak tu nic nie kupować :D Zastanawiam się nad valhalla hills ale nadal 20 euro. Tęsknie za settlersami. Myślę też nad dreamfall chapters, Galactic Civilization 3 i shadowrun honk kong.

 

W GC 2 spędziłem ponad 100 h  kusi ....

Odnośnik do komentarza

jak zbierze 8 różnych to ma secik dzięki któremu lvl zwiększa i niektórych to rajcuje. Sprzedajesz na ryneczku

 

 

Ok valhalla hills odradzam kupować. Będzie w sprzedaży w pudełku za 59 zł z bonusowym wydaniem od 15 lutego. Uff dobrze że sprawdziłem przed kupnem ;)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przewaznie sa ok, pokazuje Ci najnizsza cene jaka obecnie ktos wystawil.

 

Ludzie kupuja i zbieraja wirtualne odznaki, niektorzy wydaja na to 500$ dziennie bo ich stać, bogatemu nie zabronisz. Ja osobiscie sprzedalem ostatnio kilka kart z japonskich gierek i wpadlo 12 euro. Nie powiem ile bym mial gdybym sprzedal wszystkie karty z moich 1000+ gier bo to nieprzyzwoite bedzie :cool:
Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Panowie jak refundować?

 

(pipi) kupiłem finala siódemkę jak człowiek, a raz, że mi nie działa na padzie, a dwa, że gra zachowuje się tak, jakbym miał ciągle wciśniętą górę na klawiaturze. A mogłem zaje,bać roma z PSXa ;/

 

ok już mam

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

NA sklepie, chyba nawet piszą o niekompatybilności z nowszymi Windowsami. Możesz grę zwrócić i czekać jakoś tydzień na zwrot kasy.

Ja właśnie kupiłem White Night za 3,7 euro (było na okładce pixela) i Never Alone za 3 euro.

ps. jeszcze możesz wejść do folderu z gierkami steam:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common (zazwyczaj taki) i uruchomić grę w trybie zgodności z jakimś starszym Windowsem.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...