Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

spodziewaj sie cheaterow z aim botami, wall hackami i no clipem bo tylko tak sie da wyjasnic jakim cudem rushuje na inferno bananem i nagle dostaje w plecy zza samochodu

Już bez przesady. Dużo jest smurfów, za to cheatów nie spotkałem od baaaardzo dawna, ale to pewnie dlatego, że gram praktycznie tylko na Militii, a to jest raczej mało popularna mapa. Na tym zyebanym duscie czy innych popularnych pewnie się pojawiają takie osobniki. No, ale niech Valve robi więcej wyprzedaży. :/

Odnośnik do komentarza

spodziewaj sie cheaterow z aim botami, wall hackami i no clipem bo tylko tak sie da wyjasnic jakim cudem rushuje na inferno bananem i nagle dostaje w plecy zza samochodu

Gość pewnie siedział za drewnem przy aucie i nikt nie sprawdził. Jaka masz rangę? Bo silvery ogólnie lubią sobie każdego od cheaterów powyzywać nie mając pojęcia o grze. Nie neguje jednak że cheaterzy się zdarzają, tyle że warto się czasem w język ugryźć bo już za dużo razy byłem posądzany o hacki.

 

To jak, gra ktoś dziś wieczorem? 

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o CSa to na razie co 2 minuty bawie sie DPI + czuloscia ;]

Nie wiem jak mozna grac na 400dpi + 2 czulosci, zeby sie obrocic potrzeba pol metra :F

 

Poza tym HS mnie wciagnal :o

I, ku mojemu zdziwieniu, podoba mi sie HotS :]

Jedna z tych gier, w ktore trzeba zagrac zeby zrozumiec co w tym fajnego ;]

Bede ogarnial NOVA + stealth + one shot kille <333

Odnośnik do komentarza

 

spodziewaj sie cheaterow z aim botami, wall hackami i no clipem bo tylko tak sie da wyjasnic jakim cudem rushuje na inferno bananem i nagle dostaje w plecy zza samochodu

Gość pewnie siedział za drewnem przy aucie i nikt nie sprawdził. Jaka masz rangę? Bo silvery ogólnie lubią sobie każdego od cheaterów powyzywać nie mając pojęcia o grze. Nie neguje jednak że cheaterzy się zdarzają, tyle że warto się czasem w język ugryźć bo już za dużo razy byłem posądzany o hacki.

 

To jak, gra ktoś dziś wieczorem? 

 

Ja nie moge obiecac bo barca gra, ale jak nie dzis to kiedy indziej. Wole zaczac grac ze znajomymi po tych waszych opowiesciach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jesli chodzi o CSa to na razie co 2 minuty bawie sie DPI + czuloscia ;]

Nie wiem jak mozna grac na 400dpi + 2 czulosci, zeby sie obrocic potrzeba pol metra :F

Ja gram na 500dpi i 3.5 czułości. Taka niska to same pozytywy, szczególnie precyzyjne celowanie. 

Kiedyś grałem na 1600dpi( XDD) i teraz sobie nie wyobrażam jak mogłem grać na tak niegrywalnej konfiguracji. 

Odnośnik do komentarza

to może nawet ja zainstaluje cs'a mam chyba kilka lat ale pograłem w to może z godzinę:D  Swoją drogą ja na steam mam chyba z 5 znajomych w tym nikogo z forum :D  Nie wiem ale jakoś community na pc leży w porównaniu z tym z xboxa i ps nawet na wii u mam z 20 osób :D

Odnośnik do komentarza

to może nawet ja zainstaluje cs'a mam chyba kilka lat ale pograłem w to może z godzinę :D  Swoją drogą ja na steam mam chyba z 5 znajomych w tym nikogo z forum :D  Nie wiem ale jakoś community na pc leży w porównaniu z tym z xboxa i ps nawet na wii u mam z 20 osób :D

Bo może nie grasz online na PC za dużo. Ja codziennie jestem na TSie z ludźmi z którymi już gram od lat, jeszcze na konsolach z niektórymi grałem kiedyś, później sie na PC przesiedliśmy, do tego sporo osób znam z poszczególnych gier. Zresztą co do community, od "PCtowych znajomych" dostałem kilka razy już jakieś gry, dodatki do Assetto Corsy i Diablo, skiny do CSa od randomów za to że dobrze gram itp. Oczywiście odwdzięczyłem się. Fajnie jest wejść na Steama i zobaczyć, że ktoś ci zostawił w skrzynce prezent w postaci gry którą akurat miałeś na wishliscie i czekałeś z zakupem.

Z mojej perspektywy nie mogę powiedzieć, że community leży. Zresztą jak może leżeć przy 9 mln ludzi siedzących na Steamie w jednym momencie codziennie :P

Odnośnik do komentarza

 

spodziewaj sie cheaterow z aim botami, wall hackami i no clipem bo tylko tak sie da wyjasnic jakim cudem rushuje na inferno bananem i nagle dostaje w plecy zza samochodu

Gość pewnie siedział za drewnem przy aucie i nikt nie sprawdził. Jaka masz rangę? Bo silvery ogólnie lubią sobie każdego od cheaterów powyzywać nie mając pojęcia o grze. Nie neguje jednak że cheaterzy się zdarzają, tyle że warto się czasem w język ugryźć bo już za dużo razy byłem posądzany o hacki.

 

ok doprecyzuje ze mialem na mysli sytuacje gdzie jestem w ct i zepierdalam z nozem bananem majac dobry spawn i w polowie banana dostaje w plecy od kolesia ktory nie mial fizycznie jak sie tam znalesc bo mialby prawo dopiero wbiegac od strony terro. podobna sytuacja jak w terro biegne drugim midem do apartamentow i dostaje w plecy od swoich apartamentow w chwili gdy koles fizycznie mialby prawo dopiero zbiegac po swoich schodach.

moja ranga to gold i w csy gram od 1.5 w kazda czesc wiec wiem co tam jest mozliwe

Odnośnik do komentarza

ok doprecyzuje ze mialem na mysli sytuacje gdzie jestem w ct i zepierdalam z nozem bananem majac dobry spawn i w polowie banana dostaje w plecy od kolesia ktory nie mial fizycznie jak sie tam znalesc bo mialby prawo dopiero wbiegac od strony terro. podobna sytuacja jak w terro biegne drugim midem do apartamentow i dostaje w plecy od swoich apartamentow w chwili gdy koles fizycznie mialby prawo dopiero zbiegac po swoich schodach.

moja ranga to gold i w csy gram od 1.5 w kazda czesc wiec wiem co tam jest mozliwe

 

Ok czaje już, myślałem z perspektywy terro. No na haxów nic nie zrobisz, tyle dobrego, że mecze w matchmakingu są cofane jeśli grał w nich hacker czyli nie ma konsekwencji przegranej właściwie.

Jak ktoś ma ekipe do grania to polecam grać na ESEA. Nie ma hackerów, serwery 128 tick, luksus ;)

Odnośnik do komentarza

to może nawet ja zainstaluje cs'a mam chyba kilka lat ale pograłem w to może z godzinę :D  Swoją drogą ja na steam mam chyba z 5 znajomych w tym nikogo z forum :D  Nie wiem ale jakoś community na pc leży w porównaniu z tym z xboxa i ps nawet na wii u mam z 20 osób :D

 

Community na PC-tach jest znacznie wieksze, czasem tez znacznie lepsze bo ludzie nie graja w gierki online dla achievementów a i ja dostalem czasem prezent na steam od jakiegos gostka z ktorym raptem kilka razy gralem w gre.

Odnośnik do komentarza

heh ja na pc w przeciwieństwie do konsol mam w 'znajomych' prawie samych znajomych z real life. Dlatego to ja ich obdarowuje prezentami a nie na odwrót .Właśnie wyłączyłem darkest dungeon i już na moim steam kolega zaczął grać w football managera 2015 :D. Na pewno macie rację z tymi achievementami na pc nikt na to nie patrzy a na konsoli to rak toczący się od kilku lat nie licząc nintendo.  Ja na pc gram z doskoku. Dużo na battlenecie w stracrafta 2 grałem swego czasu a na steam w multi chyba w nic :D Bardziej singlowo rpg, strategie (civ 5 1000 godzin ) przygodówki. No multi w strategie się zdarzało.  Tak czy siak zapraszam do znajomych może w coś razem kiedyś zagramy.

Odnośnik do komentarza

to może nawet ja zainstaluje cs'a mam chyba kilka lat ale pograłem w to może z godzinę:D Swoją drogą ja na steam mam chyba z 5 znajomych w tym nikogo z forum :D Nie wiem ale jakoś community na pc leży w porównaniu z tym z xboxa i ps nawet na wii u mam z 20 osób :D

Mnie masz, tyle że na steamie jestem jako altlyser. Nie chciałem być grzybiarzem na nowiuśkim kompie. A poza tym dołącz do grupy Psx Extreme, to od razu znajdziesz ludzi stąd. Jest nawet selene... ;)
Odnośnik do komentarza

 

to może nawet ja zainstaluje cs'a mam chyba kilka lat ale pograłem w to może z godzinę:D Swoją drogą ja na steam mam chyba z 5 znajomych w tym nikogo z forum :D Nie wiem ale jakoś community na pc leży w porównaniu z tym z xboxa i ps nawet na wii u mam z 20 osób :D

Mnie masz, tyle że na steamie jestem jako altlyser. Nie chciałem być grzybiarzem na nowiuśkim kompie. A poza tym dołącz do grupy Psx Extreme, to od razu znajdziesz ludzi stąd. Jest nawet selene... ;)
a no tak faktycznie. ;) sorry nie zauważyłem cię a w grupie psx jestem od roku:)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...