Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Też, bo jutro koniec, a teraz powtórka.

 

IMO słaba wyprzedaż. Zdecydowanie za dużo nowych gierek (które w tym roku nie powalały) promowanych z przeceną 25% - 50%, podczas gdy spora część staroci, lub niszowych pozycji w ogóle nie doczekała się obniżki (Ikaruka!). Do tego spora część tytułów miała znacznie większe obniżki w przeszłości, niż dostała teraz.

 

Kilka pozycji kupiłem, ale generalnie to już nie te same "emocje", co kiedyś. Pewnie dlatego, że jakichś naprawdę interesujących mnie gier jest coraz mniej, a te co chciałem najbardziej kupiłem już lata/miesiące temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z Gabena niezły żyd XD

Zniknęły mi wszystkie karty z świątecznej wyprzedaży, a było tego trochę. Nie sprzedam, ale i nie zamienię na klejnoty.

 

Jak tam zakupy w ogóle? U mnie DeusEx:GOTY i kompletnie nietrafiony NFS:Undercover. Oprócz tego kilka giftów (Euro Truck Simulator, jakiś DLC do ETS2 , Trucks & Trailers i Rainbow Six 3 Gold).

Odnośnik do komentarza

Licznik fps'ów zawitał na STEAM wraz z updatem.

 

This past weekend, a Steam Client Beta update finally added a feature that a number of PC gamers will undoubtedly find useful—a framerate counter overlay.

 

Prior to the update, one had to use third-party software such as FRAPS or another tool to check what framerate your games were running at. Thankfully, this won’t be an issue any longer and it should make tweaking game settings a much smoother experience.

 

Other features added include improved capture performance for streaming D3D9 games, improved automatic adjustment of video encoding bitrate when a change in upload bandwidth is detected, and more.

Read more at http://www.siliconera.com/2015/01/05/rejoice-the-steam-client-beta-has-added-a-framerate-counter/#hVQYl8fYtg34TwV7.99

 

 

Fajna sprawa, będzie można sobie obadać ile ten mój złom wyciąga naprawdę w gierkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zakupilem na aukcji gre - http://allegro.pl/gra-metro-last-light-pl-steam-zlota-edycja-7dlc-i4942696334.html

 

myslalem ,ze dostane kod, tak jak to bylo kiedys w przypadku dark souls, a tu (pipi) wyslali mi gifta.

mogę to zwrocic? czytalem, ze te gifty to nic dobrego.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Na aukcji nie widzę aby gdzieś była wzmianka jaka to wersja, na steam też się tego nie sprawdzi z tego co pamiętam. Najlepiej jak się zapytasz sprzedającego z jakiej dystrybucji pochodzi gift.

Aczkolwiek wydaje mi się, że to wersja EU.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...