Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO za 35 pln się opłaca. Taniej nie znajdziesz. A to znowu wielkie narzekanie to też przeginka. Ja skończyłem zarówno podstawkę jak i dodatki i jedyne co jest naprawdę z(pipi)ane, to latanie helikopterem. Poza tym, sam fun [choć przyznaję, że mam porządny PieC kaflowy koło biurka i gra mi działała dobrze ;) ]

Odnośnik do komentarza

Stona, sprawa jest prosta - jeśli firma wielokrotnie już pokazała, że porty ich gier na PC są po prostu kiepskie, wymagające, zabugowane lub problematyczne na określonych konfiguracjach, to ja naprawdę nie mam ochoty czegoś takiego kupować, nawet za tak śmieszną cenę. No bo co z tego, że będę miał kompletne GTA4, w którego prawdopodobnie i tak sobie nie pogram, lub też po prostu bym wolał to uczynić na konsoli? Okazja okazją, ale myślę, że więcej radochy sprawi mi wspomniany wyżej Plants vs Zombiez ;>. Przynajmniej nie będzie się krzaczył graficznie ani wołał o podłączenie pada, którego nie da się skonfigurować, czy coś ;).

 

No i w sumie mówiłem już o tym wcześniej - kupowanie czegokolwiek tylko dlatego, że "jest tanio" raczej mija się z celem.

Odnośnik do komentarza

Port faktycznie zbyt dobry nie jest, aczkolwiek patche oddalily go od miana tragicznego.

 

Mialem okazje opalic GTA przed patchami na moim kompie (core 2 duo 2.2 ghz, 2gb ram, 512 karta graficzna, windows xp) - chodzilo i wygladalo to gorzej niz na konsoli.

Mialem nie kupowac GTA IV na PC, ale ta promocja mnie jednak skusila (teraz mam wszystkie czesci GTA na steamie :D). Wyglada to calkiem niezle, tak czy siak porownywalnie z konsola. W tescie benchmark wykazalo mi srednia ilosc 26 fpsow. Nie jest to mega duzy wynik, ale mozna spokojnie pograc.

Odnośnik do komentarza

Dżiz, ale ja mówię jak ja to widzę. Kupiłem i odpaliłem bez problemu, działało stabilnie, grałem na myszy, bo padem nie umiem celować. Ciąć cięło w niektórych momentach ale wyglądało lepiej niż na PS3 u kumpla. Gra sprawiła mi frajdę, więc ją polecam.

Bylo to w czasach, jak miałem jeszcze 8800GTS i już wtedy dało się grać, więc jakiejś wielkiej padaki nie ma, szczególnie po tych kilku patchach.

Odnośnik do komentarza
Ha,divinity II jest moje,czekalem na tan sale od poczatku swiat
Hę? 20 Euro to niby jakaś okazja? http://sklep.wirtus.pl/produkt/611968

A zapewne będzie za parę miesięcy jeszcze tańsze, tak jak podstawka staniała do ~25zł jakiś czas temu.

 

Tak jak przypuszczałem - promocja Half-Life'ów. Wziąłem Anthology za 3 Euro, gdyż Orange Box posiadam.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Owszem to jest okazja poniewaz moge ta gre miec na steamie a z tego co wiem nie mozna klucza z divinity przypisac do steama.

Podstawka staniala do 25zl poniewaz byla prawie nie grywalna z powodu bugow,firma sie rozlazla na dwie czesci,tamci zostali z podstawka,ci zrobili dragon saga remastered bez bugow. A nawet jesli spadnie,chce grac teraz a nie czekac rok na jakas marna obnizke na steamie bo nawet jakby dali -75% to te 20zl mnie juz nie urzadza.

 

Wezme pewnie osbie jeszcze settlersow bo zawsze chcialem to pograc tylko zastanawiam sie czy warto brac gold edition czy jednak normal?

Odnośnik do komentarza

Kupilem to Divinity w promocji i...wiedzialem ze to byla sluszna decyzja. Za(pipi)ista gra,wciagnalem sie jak nie wiem co i jak pomysle ze 100h zabawy przedemna to cieszy mi sie morda.

 

Wczoraj policzylem ile wydalem hajsu na dealsy to wole nie pokazywac rachunku swojej drugiej polowce bo wylece z chaty;/

Odnośnik do komentarza

Hmm, choć śledziłem promocje od początku do końca, to zakupiłem jedynie Burnouta oraz Half-Life Anthology. Kumplowi w ramach gifta wziąłem Puzzle Quest, a sam otrzymałem Plants vs Zombies, ale tych nie liczę. W sumie jestem z siebie dumny, że tak łatwo nie uległem "dla zasady". I tak nie byłoby kiedy grać ;>.

 

Niemniej jednak polecam wspomniane Plants vs Zombies, póki jeszcze jest w promocji. Jeśli ktoś lubi popierdółki tudzież gierki pokroju Tower Defense, to to będzie wyborem idealnym.

Odnośnik do komentarza

ja chyba zrobie najazd dla Gabe'a na dom bo sie spłukałem...

 

CivCity: Rome [bo Cywilizacja]

dwa Deus Exy

Mirror's Edge

Misadventures of P.B. Winterbottom [mniej niż jeden euro!]

dwa Monkey Island Special Edition

Portal dla znajomego

Civilization IV Complete

Star Wars Jedi Knight Pack [dzieki bogu za promocje wczoraj]

Super Meat Boy

Team Fortress 2 dla znajomego

Time Gentlemen, Please & Ben There, Dan That [dwupack point&clicków za 2 euro, może być ciekawe]

VVVVVV [pisałem o tym wcześniej już, polecam]

Odnośnik do komentarza

A ja zaszalalem i po rozeznaniu sie z kontem bankowym uznalem ze ostro przesadzilem i mnie ponioslo...no ale mam grania na rok chociaz.

 

Lista zakupionych gier...a jeszcze sporo giftow z okazji swiat poszlo do kumpli:

 

Indie Brain Pack

Indie Beat Pack

Toki Tori

Delve Deeper

Faerie Solitaire

Port Royale 2

Freedom Pack

Magnetis

Patricians and Merchants

Champions Online

Neverwinter Nights 2: Platinum

Grotesque Tactics: Evil Heroes

Indie Fright Pack

Swarm Arena

Zeno Clash

The Settlers 7 - Gold Edition

Mafia II Betrayal of Jimmy DLC

Mafia II DLC - Jimmys Vendetta

Mafia II DLC Joe's Adventures

Divinity II - Dragon Knight Saga

Supreme Commander 2

Guardians of Graxia Map Pack

Guardians of Graxia

Hegemony: Philip of Macedon

Kane and Lynch 2 - Dog Days

Plants vs. Zombies

Greed Corp

Swords and Soldiers HD

King's Bounty: Collection

Mount and Blade Complete

Rush

Power of Defense

Puzzle Quest 2

Killing Floor - Outbreak Character Pack

Lara Croft GOL

Blue Toad Murder Files

Overlord Complete Pack

King Arthur Pack

Torchlight

Borderlands DLC: Dr. Ned

Borderlands DLC: The Secret Armory of General Knoxx

Borderlands DLC Claptrap

Borderlands DLC: Mad Moxxi

Lead and Gold: Gangs of the Wild West - Four Pack

Deathspank

Railworks

Battlefield Bad Company 2 Specact DLC

Recettear: An Item Shop's Tale

Bully: Scholarship Edition

Humble Indie Bundle

The Secret of Monkey Island Gift

Puzzle Quest

Prince of Persia

Prince of Persia: Sands of Time

Prince of Persia: Two Thrones

Prince of Persia: The Warrior Within

Sid Meier's Pirates!

Winterbottom

Battlefield Bad Company 2 Standard Edition

Odnośnik do komentarza

A ja zaszalalem i po rozeznaniu sie z kontem bankowym uznalem ze ostro przesadzilem i mnie ponioslo...no ale mam grania na rok chociaz.

 

Lista zakupionych gier...a jeszcze sporo giftow z okazji swiat poszlo do kumpli:

 

Indie Brain Pack

Indie Beat Pack

Toki Tori

Delve Deeper

Faerie Solitaire

Port Royale 2

Freedom Pack

Magnetis

Patricians and Merchants

Champions Online

Neverwinter Nights 2: Platinum

Grotesque Tactics: Evil Heroes

Indie Fright Pack

Swarm Arena

Zeno Clash

The Settlers 7 - Gold Edition

Mafia II Betrayal of Jimmy DLC

Mafia II DLC - Jimmys Vendetta

Mafia II DLC Joe's Adventures

Divinity II - Dragon Knight Saga

Supreme Commander 2

Guardians of Graxia Map Pack

Guardians of Graxia

Hegemony: Philip of Macedon

Kane and Lynch 2 - Dog Days

Plants vs. Zombies

Greed Corp

Swords and Soldiers HD

King's Bounty: Collection

Mount and Blade Complete

Rush

Power of Defense

Puzzle Quest 2

Killing Floor - Outbreak Character Pack

Lara Croft GOL

Blue Toad Murder Files

Overlord Complete Pack

King Arthur Pack

Torchlight

Borderlands DLC: Dr. Ned

Borderlands DLC: The Secret Armory of General Knoxx

Borderlands DLC Claptrap

Borderlands DLC: Mad Moxxi

Lead and Gold: Gangs of the Wild West - Four Pack

Deathspank

Railworks

Battlefield Bad Company 2 Specact DLC

Recettear: An Item Shop's Tale

Bully: Scholarship Edition

Humble Indie Bundle

The Secret of Monkey Island Gift

Puzzle Quest

Prince of Persia

Prince of Persia: Sands of Time

Prince of Persia: Two Thrones

Prince of Persia: The Warrior Within

Sid Meier's Pirates!

Winterbottom

Battlefield Bad Company 2 Standard Edition

ja tylu gier przez 3lata bym nie ograł O_O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...