Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Meh - dzisiejsze promocje ssa, ceny sa strasznie wysokie.

Czekalem na Mass Effecty (mialem nadzieje, na promocje -75%), a tutaj jedynie -50. Odpuszcze sobie tym razem, nie bede placil dwa razy wiecej za gierke. Coz - moze w nastepnych dniach wypuszcza to za -75% (na steamie rozne jaja bywaja, wiec wbrew pozorom nie jest to niemozliwe).

 

@Bartezo - bylo poprosic kogos na forum zeby ci giftnal, na pewno ktos by ci pomogl

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dokladnie,karta podpieta do paypala i po problemie.

 

Witcher juz bez zadnej obnizki,dziwne to zwazywszy na fakt ze inne gry pozostaly w promocji na pulapie od -25 do -50% mimo zakonczenia daily deal.

 

A dzisiejsze promocje sa srednie,kupilem tylko Deathspank i wracam grac w znakomitego puzzle quest ktorego nabylem za AZ 1,5 euro :o

Odnośnik do komentarza

Jak ktos lubi retro to polecam VVVVVV (czy ile tam tych V). Dzisiaj kupilem pogralem z godzinke i bardzo przyjemne. Muzyczka fantastyczna, od kolorow i zapieprzajacych wzorkow mozna dostac oczopląsu, jest wyzwanie chociaz nie tak trudno jak w SMB.

 

Za taką cenę można brać śmiało IMO.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FxuacwotoQw

Odnośnik do komentarza

Chce ktoś może pakiet King Arthur (gra + dodatki) w formie gifta za 20zł? Kupiłem jako prezent dla brata, ale okazało się, że on już grę posiada (o czym Steam nie poinformował...), dlatego mogę odsprzedać za tyle za ile kupiłem (pakiet kosztował 5 Euro, teraz jest już droższy). W razie czego PM.

 

Ewentualnie, czy można to jakoś reklamować? Według FAQ ich system powinien mnie poinformować, że dany użytkownik grę już posiada, ale tak nie było (wysyłałem bezpośrednio na konto, nie na maila).

Odnośnik do komentarza

Nie patrz na parametry, bo z doświadczenia wiem, że gry Rockstara na PC to czarna magia i reguły nie ma tutaj żadnej. Oferta świetna, przyznaję, ale po starszych odsłonach GTA, Bully oraz po tym co się naczytałem o GTA4 PC to nie mam zamiaru tego kijem tykać na blaszaka.

 

Nawiązując do wcześniejszego mego posta, ku memu zaskoczeniu Support odpowiedział, że zwrócą kasę za gifta. Zobaczymy czy tak też uczynią. Jeśli tak będzie to plus dla nich, bo tego się prawdę mówiąc nie spodziewałem mimo wszystko.

 

Wczoraj dostałem od brata Plants vs Zombies. Ta-gra-jest-STRASZNA! Niby prostota, bo taki Tower Defense + jakieś minigierki, puzzle itp. ale wciąga niesamowicie. Jeśli kiedyś gra będzie jeszcze w promocji to polecam, ale tak do 15-20zł. Nawet się nie zorientujecie, że minęło kilka godzin odkąd zaczęliście grać.

 

Dziś Star Trek Online Digital Deluxe Edition za ~35zł. W sumie polecam, choć nie jest to zarówno idealne MMO, jak i idealne RPG. Niemniej jednak gra się przyjemnie, a zakup powinien oferować miesiąc zabawy i unikatowe bonusy. Jak ktoś ma sentyment do Star Trek to szczególnie zachęcam. Gdyby ktoś chciał się skusić to może dać mi znać, to wyślę mu na maila referrala, za którego są dodatkowe korzyści dla obu stron.

 

EDIT: Burnout Paradise ma naprawdę bardzo dobry port. Sprzętu nie posiadam potężnego, ale gra chodzi w wysokich detalach bardzo ładnie. Niemniej jednak nie ukrywajmy - grafika aż tak powalająca też nie jest, jak się usunie motion blurra itp.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...