Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba to rozpracowałem - screeny wyświetlane są, jeśli na dysku znajdują się odpowiednie pliki obrazów. Nie ma to związku z tym, co się wrzuciło do clouda. Wystarczy w managerze wybrać "show on disc" i usunąć niechciane zrzuty ekranu, a z powrotem zaczną pojawiać się domyślne obrazy.

 

To tak w ramach ciekawostki. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Orcs Must Die w promocji -75%. Było wiele razy, ale gra na tyle niepozorna, że pewnie nie każdy to kupił. Sam wziąłem to dopiero przy n-tej promocji i nie żałuję ani złotówki. Ba, uważam, że gierka warta jest o wiele więcej. Zręcznościówka + coś w stylu tower defense. Frajda pierwszorzędna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Post dotyczący tego co robi Steam (wg GOG.com) więc rzucam tutaj:

 

 

Topic:

Czy te wszystkie sale (summer, winter, weekend deal etc) szkodzą graczom czy nie?

 

http://www.steamgifts.com/forum/xTGOU/gog-heavy-steam-discounts-are-bad-for-gamers

 

http://www.rockpapershotgun.com/2012/04/06/gog-talks-preserving-value-of-games-slow-death-of-drm/#more-102864

 

 

Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam na odrobinkę lektury ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pomyłka mała, ale przy okazji pytanko: jak wyglądają płatności na Steamie. Tzn. bezpośrednio po zakupie ściąga się gra i należności, czy aby ściągnąć tytuł należy poczekać na zaksięgowanie pieniędzy?

 

Jak płacisz kartą albo paypalem to księguje się od razu, innych sposobów nie probowalem (o ile są inne?)

Gre masz w bibliotece do sciagniecia sekundy po wpłacie.

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Proponuję zainteresować się dzisiejszą ofertą daily Transformers War for Cybertron za 5€. Czaiłem się na tę gierkę już od dłuższego czasu i się nie zawiodłem. Wręcz przeciwnie, całość jest ciekawsza niż przypuszczałem. Z jednej strony klasyczny shooter TPP bez popularnego dziś przylegania do osłon czy odnawiającego się życia, a z drugiej ciekawe urozmaicenie w postaci transformacji i wykorzystujących ten patent map. Przeszedłem póki co dwa chaptery, których w sumie jest 14 i każdy zajął mi około godziny. Tym samym nie jest to kolejna szczelanka z kampanią na 4h. W dodatku całość jest bardzo efektowna i ładnie animowana (np. walka w powietrzu i niszczenie dużego okrętu kosmicznego z zewnątrz, potem wlot do jego wnętrza i wysadzenie od środka a następnie dynamiczna ucieczka z rozlatującego się kadłuba - wszystko w czasie rzeczywistym). No i osobom wychowanym na TF z pewnością niejednokrotnie pojawi się banan na twarzy, szczególnie przy okazji różnych rozmów "postaci" podczas walki.

 

Do tego możliwość przejścia całej kampanii w co-opie trzyosobowym, multiplayer, coś chyba w stylu hoard mode, kilka nieco odmiennych robotów do wyboru przy każdym chapterze i trochę extrasów.

 

Moje jedyne zastrzeżenie póki co, to grafika otoczenia, z której nierzadko ciężko rozróżnić czy strzelamy do ściany, czy przeciwnika, gdyż wszystko się zlewa. Poza tym jednak zabawa jest przednia.

 

http://www.gametrailers.com/video/review-transformers-war/701083

 

Teraz jeszcze bardziej mnie boli, że sequel, Fall of Cybertron, nie wyjdzie na PC :\

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...