Skocz do zawartości

Next-Gen Guilty Gear


Patoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem, dlatego nie będzie też moim mainem, ale trening Chippem jest całkiem fajny. Zostawię go do sparringów z dziewczyną( spodobał jej się Ky ). Pewnie skończę na Solu albo I-no. Slayera też lubiłem :)|

Jako, że nie wszyscy mają ID w profilach to utworzę listę:


1.Ukyo_PL (wet_wlilly)
2.Premierre (Soban)  -oczywiście jeśli będzie chciał pograć i biały kruk nie zejdzie na PT
3.Hendrix877 (hendrix)
4.????? (capoeritos)
5.derat_zbagien (deratyzer)

Jeśli ktoś chce dodać swoje ID, to kopiować i dodawać.

Edytowane przez wet_willy
Odnośnik do komentarza

Hedrix edytowalem ci posta i dodalem PSN ID deratyzera 

 

A wczesniej przeoczylem twoje pytanie odnosnie DLC postaci oficjalnie niczego nie wiadomo ale wiemy ze w Story Mode sa gotowe modele Johnnego i Dizzy i Gabriela wiec predzej czy pozniej te postacie beda wydane tylko mamy nadzieje ze nie modelem BlazBlue z i nowa czescia tylko wlasnie w postaci prostego DLC za $7.99 od lebka

Odnośnik do komentarza

Dzięki za edycję.

No też właśnie czytałem, zresztą Dizzy pasowałaby do składu ("szczęśliwa" rodzinka z Sinem i Ky'em :D )
Dobrze, że Xrd ma rozbudowany tryb treningowy, ładnie wszystko można sobie przypomnieć/nauczyć.  Na pewno spędzę w tym trybie jeszcze dużo czasu.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ciezko powiedziec co sie swieci bo gra jest teraz na etapie Lock Testow wprowadzajacych postacie DLC na automaty oraz zmiany w balansie postaci. Lock Testy maja zakonczyc sie w Marcu ale nie wiadomo kiedy patch 1.1 zostanie wydany na sprzety stacjonarne. Tez bylo by glupota wprowadzac nowe postacie zaraz po ptachu 1.1 bo jak wiadomo znowu cos sie przez postacie ktore nie byly testowane na automatach przez JP prosow namiesza. Z drugiej strony Johnnym czy Gabrielem gral bym mocno xD

 

Soban juz za 140 bialego kruka chce sprzedac beka z Sobana i smutnego zycia casuala T_T

Odnośnik do komentarza

Wiem, sprawdzałem już dustloop'a, ciekawe z jakim opóźnieniem wejdzie patch ( i czy w ogóle). ASW zrobiło świetną prace z Unrealem, silnik nie do poznania, jedyny minus, że przez to musieli wszystko od nowa robić i między innymi ilość postaci na tym ucierpiała. Ciekawe jak szybko ujrzymy wersję #reloaded Xrda ( możliwe, że nigdy, ale patrząc na ilość XX to pozostaję optymistą).

Odnośnik do komentarza

Badzmy szczerzy w tym settingu i oprawie ta gra lepsza graficznie juz raczej nie bedzie wiec wolal bym zeby trzymali sie modelu biznesowego ktory wprowadzil Capcom ( boze nie wierze ze to pisze ) wraz z SF4 o_O Raz na rok duzy patch za tam 20 dolcow wprowadzajacy jakies areny i 3/4 postacie ( jak chca niech sobie wydaja wersje pudelkowa osobno tak jak Crapcom ). Oczywiscie zmiany w balansie i hotfixy powinny byc wprowadzane za darmo i na biezaco 

Odnośnik do komentarza

No w tygodniu żeś mocno cisnął jednak :D
Przerwa zawsze dobra jest w tego typu przypadkach. Ja za to stanąłem na dwóch ostatnich trialach Chippem, męczyłem je 2 godziny i nic.
Pograłem też trochę w M.O.M, no i wypada wreszcie story obejrzeć.

Edit:
Nba ruszyła po przerwie, więc mniej czasu na granie będzie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Krótka recka z punktu widzenia nooba dla noobow.

 

Zakupiłem niedawno, bo była w wiadomej promocji na PSN. To nie jest Mortal Kombat, Virtua, czy nawet Tekken. Gra jest BARDZO szybka i (przynajmniej na początku) wydaje się mega chaotyczna.

Do tego specyficzny sposób animacji postaci (jakby 'skokowy', postacie nie przechodzą czasem w cios płynnie) sprawia, że dla nieprzyzwyczajonej osoby jest to wszystko jeszcze mniej czytelne.

 

Biblioteka ciosów nie jest bardzo szeroka. Każda z postaci ma kilka swoich ruchów specjalnych i tyle.

Bardziej zaawansowane kombinacje są dość ciężkie do wykonania, co w połączeniu z bardzo szybkim tempem gry sprawia, że nauczenie się ich poprawnego wykonania w walce zajmie pewnie sporo czasu. 

Online testowałem wczoraj w nocy i niestety traffic nie jest zbyt duży. 

 

Podsumowując, gra raczej dla dość wąskiego grona graczy, ale jeżeli lubisz wyzwania i mozolną naukę combosów, to może sprawić kupę frajdy.

Jak macie możliwość jakiegokolwiek sprawdzenia przed zakupem, to mocno polecam takie rozwiązanie.

 

Na pewno jeszcze pogram, bo po tak krótkim szpilaniu, ciężko o konkretniejszą opinię.

Odnośnik do komentarza

Seria zawsze miała wysoki próg wejścia, zupełna odwrotność od przytoczonego MK :)

Animacja ciosów jest nienagnana, to po prostu charakterystyczny styl fighterów 2D, zresztą podstawą systemu combosów jest opanowanie wiedzy jak ciosy cancelują się jeden w drugi. Co do biblioteki zagrań podczas walki, to moim zdaniem zdecydowanie nie jest to mała ilość ciosów, zresztą każda postać ma 5 podstawowych ataków, własne normale, specjalne ciosy, overdrive'y i instant kille. Jeśli do tego dołoży się trzy rodzaje zastosowań roman cancela, dwa bursty (defensywny i ofensywny), kilka sposobów blokowania, dead angle attack to wychodzi bardzo bogaty repertuar zagrań jak na bijatykę 2D (a można jeszcze dodać nauczenie się jump installi i jump canceli).

Gra jest szybka, szczególnie w porównaniu do ślamazarnych ostatnich SF, czy MK.
No i racja, lepiej jakoś sprawdzić przed zakupem, albo poczytać i pooglądać chociaż. Gra zdecydowanie nie jest dla każdego.

P.S
Jak coś to możesz na PSN dodać ludzi z listy (oprócz Sobana, który swoją kopię już sprzedał)  :)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Mnie tez mozesz zaproszenie wyslac nie ma zadnego problemu. Tylko tak jak mowie detoks sobie robie bo powaznie dochodzilo do tego ze myslalem ze PS4 z balkonu w ocean poleci. Ale tak to jest jak grasz slabsza postacia i kazda walka to twoje Top Game a nie wciskanie guziczkow jak Faustem XD

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś na PS3, wie coś o tej wersji? Jak giera, jak online? Nie sprzedałem jeszcze sticka, a mam zamiar wystawić go niedługo na ebaya i nie wiem czy jeszcze go nie zostawić bo mnie naszło, że w GG bym sobie na past genie pocisnął. Jak gra na padzie wygląda, czuć, że stick lepiej by się sprawdził? (lub w przypadku ukyo: na sticku we wcześniejsze części wygodniej, łatwiej, trudniej?) 

 

Drugie pytanie o promocję. W czasie tej z PS4 była też na PS3 czy takowej mogę się spodziewać??

Odnośnik do komentarza

Gdzie wyrwałeś pad od Hori ? :)  Ja pewnie przemęczę się na ps4-kowym całą generację, o dziwo gra mi się na nim lepiej niż myślałem. Pewnie byłby stick, ale ciężko byłoby mi uwzględnić to w wydatkach niestety (a lubię grać na stickach). 

Co do wersji a ps3, była tak samo na wyprzedaży i była jeszcze taniej, równe 20$

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...