Skocz do zawartości

Next-Gen Guilty Gear


Patoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Z mocnych i w miarę łatwych postaci to Faust i Millia jedyne trudniejsze rzeczy u tych postaci to u Fausta cancel skoku shieldem w 2K a u Milli to jump installe

 

Z słabszych to Slayer i Leo zwlaszcza Leo który ma trochę Street Fighterowa mechanikę Slayer movementowo jest dość prosty Ale z drugiej strony ma trudniejsze combosy

 

Jak chcesz to możemy coś dzisiaj pograć z Headsetem i cię czegoś tam poducze systemowo

Odnośnik do komentarza

Jak się obrobię z tłumaczeniami na praktyki to wbiję wieczorem popykać.

 

Mi się gra bardzo podoba i fajnie,że jest sporo do uczenia się(mechanik jest od za(pipi)ania w przeciwieństwie do capcomówek i mortali). Po prostu chwilowo mam spory (pipi) z uczelnią i praktykami, więc nie mam czasu przysiąść z rozpiską combosów na kartce i ćwiczyć,a ta gra wymaga nauki w przeciwieństwie do takiego Killer Instinct,gdzie przechodzisz tutorial i już wymiatasz ;)

 

 

Nawalałem dziś cały dzień i (pipi)e tą grę xd Odbiłem się tak jak kiedyś od blazblue. Grałem dzisiaj cały dzień i zero progresu,bo nawet nie wiem co mnie trafia przy tym po(pipi)anym tempie i milionie rozbłysków,wybuchów i innego anime gówna. Ostatnią tak nieczytelną bijatyką było dla mnie właśnie blazblue. Do tego spotkać online jakiegoś ogórka by potrenować się nie da,bo przy tak małej liczbie graczy to sami wymiatacze siedzą.

 

Te giery arcsysu to są skierowane do mega wąskiej grupy ludzi z małpim refleksem. Xrd na bank jest świetną grą,ale skierowaną do konkretnego odbiorcy, który ma czas i chęci by w ogóle ogarnąć co się dzieje nie mówiąc o wymiataniu.

Edytowane przez wet_willy
Odnośnik do komentarza

Z innym regionem niż Europa to w żadną grę online się nie da grać. GG trochę okłamuje na tych kreskach połączenia co potem wychodzi w trakcie meczu.

 

 

Spróbować było warto i wiem żeby już nie tykać gierek tej firmy jeśli nie jest się bijatykowym cyborgiem :reggie: Szacun dla Ukyo za skillsy.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, pograles 2 dni. DWA DNI.

To nie jest GTAV gdzie kazdy umie grac nawet w to nie grajac, takich gier uczysz sie tygodniami, miesiacami, w zasadzie z kazdej lepszej walki cos wyciagasz. To nie jest pro evo, ze trojkat sie zgliczuje przez nogi obroncy i wyjdziesz sam na sam z bramkarzem...

Ja pyerdole, co sie porobilo z tymi ludzmi...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tylko,że ta gra jak i blazblue są dla mnie fchui nieczytelne w momencie gdy postacie są blisko siebie. Uczyć to się mogłem w SF4 i Mortalu,gdzie dokładnie wiedziałem z czego dostaje i co robię źle.

 

Są gry trudne i przegięte.Ta jest przegięta.

Edytowane przez Soban
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Soban jak tak chcesz ale robienie dramy ze po 2 dniach nie wygrywasz online to trochę przesada nie wiem czego się spodziewales że nagle będziesz robił rzeczy z combo video? Albo myslisz ze ja grałem tak jak gram teraz po 2 dniach? Ja mam przegrane w ta grę 2100 walk online i pewnie z 1000 off. Zaczynałem to też byłem bity musisz poznać grę poznać animację ciosów nauczyć się je blokować na reakcję w każdej bijatyce przegrana walka to lekcja Ale trzeba siąść i grać z każdym dniem będziesz widział postęp. Tylko nie można się załamywać porażkami one są tylko częścią postępu.

 

A Yaczes ty tak nie ciesz michy bo grając z kimś na moim poziomie też długo byś rundy nie ugrał przez długi okres czasu GG promuje trening to nie SC że zrobisz yolo RO i coś ugrasz

Odnośnik do komentarza

Państwo, nowy jestem w temacie PS sklepu i tych całych regionów. Wiem tylko, że jak się zaloguję to nie mam opcji kupna tej gierki. 

Czy muszę stworzyć nowe konto niby z NA by być w stanie to kupić i ściągnąć? Jeśli tak, to czy to znaczy, że będę się musiał przelogowywać na to konto za każdym razem jak będę chciał w to pyknąć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...