Skocz do zawartości

Next-Gen Guilty Gear


Patoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wersji a ps3, była tak samo na wyprzedaży i była jeszcze taniej, równe 20$

 

Kurrrrwa ;/ Jeśli pojawiłaby się znowu, dajcie znać dobrzy ludzie.

 

Zostaw go sobie jak preferujesz sticka bo może być różnie

 

Rzuciłem okiem na command listę i widzę masę ćwierć i półkółek. Zostawię jeszcze tego sticka bo moje kciuki tego nie wytrzymają na dualshocku.

Odnośnik do komentarza

Ja od zawsze na padzie jadę. Ostatnia bijatyka, w czasach przed konsolowych to dla mnie MK 2 na Amidze. Wtedy w użyciu był joystic:) Z kumplem młóciliśmy codziennie- styki padały jak komary w lecie:)

Chce kupic arcadestica, ale najpierw muszę mieć pewność, ze dźwignąłem temat GG:) 

Potem zostanie jakoś przekonać pozostałych domowników, że im stick też jest potrzeby:)

 

Dzięki za wczorajsze granie! Dzisiaj pewnie znowu w nocy odpale, tylko najpierw musze na Yutubie podglądnąć jakieś nowe sztuczki, bo na strare się wczoraj nikt już nie nabierał

:)

Edytowane przez deratyzer
Odnośnik do komentarza

Chce kupic arcadestica, ale najpierw muszę mieć pewność, ze dźwignąłem temat GG:) 

Potem zostanie jakoś przekonać pozostałych domowników, że im stick potrzeby:)

 

 

Powiedz rodzicom, ze chcesz im kupic nowy, piekny mebel do salonu:

 

coffeetablejoystick.jpg

 

 

albo, ze odkryłeś w sobie pasje do elektroniki i potrzebujesz szablonów treningowych do swojego nowego hobby:

 

4_UV7n9_K.jpg

 

lub, ze to zabawka dla psa, bo chcesz z nim zacieśnić więź

 

tumblr_n0c8npdZ241qipz6go1_250.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potem zostanie jakoś przekonać pozostałych domowników, że im stick też jest potrzeby:)

Nie dziel się stickiem bo go dzicz zajedzie w rok albo dwa lata. Jak do mnie przychodzą koledzy niezaznajomieni z tym sprzętem i zaczynają napierdalać po gałce i przyciskach to staję się niegrzeczny i każę im wynosić się z mieszkania.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja po rozczarowaniu za rozczarowaniem po kazdym nowym info o mk10 nie mam pierwszy raz w historii moich przygod z konsolami jakies bitki do januszowego ogrania raz na jakis czas, zostaje mi czekanie na remaster usf4 lub wlasnie guilty gear, ktory przeraza mnie tym, ze pewnie go nie ogarne

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja MK odpuszczam. Sam się temu dziwie. Byłem pewien, że wezmę na premierę, ale czym więcej zapowiedzi i filmów z gry widzę tym mniejsze mam ciśnienie- teraz praktycznie zerowe:) Pewnie przyjdzie dzień, że sobie go sprawie, ale na razie zapominam i niech cena spada:)

 

Jesi chodzi o GG to o miesiącu stwierdzam, ze gra jest mega. Żeby się dobrze pobawić trzeba poznać mechanikę, ale niekoniecznie jakieś skomplikowane kombosy. Jednak jak spotkają się osoba która zna kombosy z taką która zna tylko mechanikę to lecą wióry:) Tu niewielkie różnice w poziomie graczy są bardzo widoczne i to może odrzucać świeżych zawodników.Gra jest bardzo ofensywna.

 

A na arcadestica kase już odkładam:)

Odnośnik do komentarza

Tak czytam Twoją podjarkę tą grą Ukjo od czasu do czasu i boli mnie du.pa, że nie mam co kupować nowego guilty geara bo i tak nie będę miał z kim grać. Skąd wy bierzecie tych znajomych lubiących grać w japońskie bijatyki poza tekkenem?

Odnośnik do komentarza

Polska ma scene gra z 20 osob plus dzieki internetowi mozna calkiem przyjemnie grac z reszta europy ( UK, Fr, Skandynawia ). Twoja wymowka to takie pieprzenie dla pieprzenia bo grac z kim jest od premiery az po dzisiaj myslisz ze 4500 walk Online przegralem sam z soba?  :notsure:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...