Skocz do zawartości

Next-Gen Guilty Gear


Patoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się wygłupiał z komentowaniem poza tym, że zayebiaszczo to wygląda jako całokształt i ruch... grałbym. Moja styczność z GG to parę posiadów doobrych kilka lat temu (czyżby jeszcze na PS2? kierwa mater), a, że do PS4 nie wrócę w najbliższej przyszłości to się mogę poślinić chociaż do filmików. Także jak pisał ornit, siej filmikami, widownia się znajdzie.

O sticka pytałem bo mam na szafie madcatza fightstick pro i tak się czaję czy go sprzedać, czy się kiedyś przyda, czy w ewentualnym opisie dorzucać współpracę właśnie z PS4.

Odnośnik do komentarza

bardzo mi sie z tego powodu MK9 na past genach podobal - rewelacyjnie dopakowany do singlowego gracza, nawet janusz co ma pada pierwszy raz w rece sie dobrze bawi, a mial tez do zaoferowania dosc sensowna glebie jak sie poswiecilo czas na trening, wielka szkoda trybu online bo lagowal przeokrutnie

 

w GG gralem ostatni raz na ps2 i wtedy odbilem sie jak od sciany

Odnośnik do komentarza

@kes zgadza sie wszystko jest wytlumaczone perfekcyjnie od podstaw w Tutorialu az po granie na rozne postacie w Mission Mode tak ze ogarniecie podstaw jest szybkie latwe i przyjemne ( albo inaczej swietnie wytlumaczone a to czy bedzie szybkie i latwe zalezy w sumie od ciebie ). Teraz jest masa nowych graczy ktorzy graja slabo wiec jest z kim sie uczyc i odkrywac nowe rzeczy w UK Lobby zawsze jest z 30/50 osob online w FR okolo 60/100 Skandynawskie maja z 20/30 jest z kim grac na roznych poziomach wtajemniczenia ;d

 

Na PS4 mamy komunikacje glosowa wiec zawsze chetnie pomoge z kilkoma rzeczami tak samo tutaj walic smialo z pytaniami mega kozakiem nie jestem ale duzo juz wiem 

Odnośnik do komentarza

Ja w AC malo gralem bo nie podszedl mi strasznie wolalem Slasha. Jak mial bym porownac do czegos to bylo by to raczej #R z dodanymi Blitz Shieldami. Brak FRC ulatwia gre nie ma tez chyba juz 1FR Jumpow. Gra sie tak jak w GG tu nie ma roznicy nowe postacie daja rade ale blizej im chyba do BlazBlue niz GG. Jezeli lubisz Guilty Geara to dostaniesz lekko uwstecznionego Guilty Geara jak za seria nigdy jakos specjalnie nie przepadales to nie bedzie to gra przez ktora nagle ja pokochasz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...