Skocz do zawartości

Boardwalk Empire


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

dobra, wczoraj obejrzałem ostatni ep 4 sezonu, nie będę się rozpisywał bo wszystko zostało już napisane. serial mistrzostwo, jednak u mnie soprano nie przebije chyba nic. w każdym razie BE cholernie blisko, podobny poziom wykonania. szkoda z jednej strony, że szykuje się ostatni sezon, ale z drugiej lubię jak serial się 'domyka'. oby tylko 5 sezon trzymał poziom no i liczę na niespodziewane akcje co w sumie jest więcej niż pewne. spin off w chicago mile widziany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Scenarzyści jakoś musieli wybrnąć z mieszania fikcji z faktami historycznymi i akcja ostatniego sezonu robi duży przeskok 7 lat do przodu na 1931r.

 

 


Na temat fabularnych szczegółów finałowego sezonu produkcji HBO "Zakazane imperium" wypowiedział się Michael K. Williams. Aktor grający w serialu Alberta "Chalky'ego" White'a poinformował dziennikarzy, że fabuła 5. sezonu rozgrywać się będzie w 1931 roku.

Oznacza to, że ostatni sezon serialu "Zakazane imperium" opowiadał będzie o wydarzeniach mających miejsce 7 lat po tym, co obejrzeliśmy w finale 4. serii. - Fabuła przeskakuje o 7 lat do przodu, dlatego też noszę teraz taką dużą brodę - dodał Williams.

Premiera finałowej serii "Zakazanego imperium" zaplanowana jest na wrzesień. Seria 5. podobnie jak poprzednie składa się z 12 odcinków.

 

http://hatak.pl/artykuly/dlugi-przeskok-w-czasie-w-5-sezonie-serialu-zakazane-imperium

 

 

Ciekawe czy zobaczymy na początku jakieś streszczenie choćby ze

śmiercią Rothsteina

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Serial który ma spokojnie potencjał an 8 dobrych sezonów skończy się na 5, szkoda trochę. Oby przynajmniej te 8 odcinków było świetne, bo coś mam obawy, że będą się w nich za bardzo spieszyć. :/

 

Swoją drogą niedawno właśnie zobaczyłem wszystkie dostępne sezony i wrażenia bardzo pozytywne. Klimat, fabuła, postacie - wszystko na wysokim poziomie. Szkoda tylko, że w 5 sezonie(mocny spoiler z zakończenia 4sezonu!)

nie będzie już Harrowa. Dawno nie było mi tak żal serialowej postaci. Z wszystkich bohaterów właśnie jemu życzyłem happy endu, a tu taki szok. Plus za to, że świetnie go pożegnali.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

8 odcinków do końca, a oni wrzucają sporego retrosa z dzieciństwa Thompsona. xD Nawet jeśli jest dobry, to chyba nie czas już na to.  Mocno razi ten przeskok i jeśli nie nadrobią co ciekawszych wydarzeń flashbackami, to będzie słabo. Na przykład wspomnienie tylko o śmierci Arnolda to trochę mało. Jak na razie nie wiadomo nawet za co został skazany Chalky, choć sama scena ucieczki była dobra. Luciano jest już w szczytowej formie, a Nucky błąka się po Kubie (świetny klimat jak z Godfathera II), starając się na zaś poszerzać wpływy na legalu, myśląc  przyszłościowo o zniesieniu prohibicji. Jedynym zaskoczeniem była próba egzekucji Thompsona.  Luciano i Lansky próbują wykosić każdego, kto ma jakieś wpływy. 

 

 

 

No nic, czekam na więcej.

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...