Skocz do zawartości

Boardwalk Empire


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

 

Też mam takie odczucie co do przeszłości Nuckiego - nie ma czasu na to. Wolałbym flashbacki ze śmiercią AR. Niestety myślę, że nie będzie czegoś takiego w tym sezonie i nigdy już do tego nie wrócą, wielka szkoda że musieli robić ten przeskok. :/ Mam nadzieję, że chociaż powiedzą za co poszedł siedzieć Chalky.

Wątek, który pewnie będzie napędzał ten sezon to Lansky i Luciano vs. Nucky. Pewnie będzie się działo, ale obawiam się, że 8 odcinków to może być za mało.

 

Odnośnik do komentarza

 

Jestem zawiedziony tym odcinkiem mocno. Oczywiście główny minus, to wrzucanie tych retrospekcji Nucky'ego. Po co to? Rothstein zapomniany, ale za to dostajemy gębę Margaret i pewnie będziemy zmuszeni ją oglądać na bieżąco. Na plus ucieczka Chalky'ego, oraz Meyer i Luciano. Nieźle też zapowiada się henchman Nucky'ego. Na szczęście w drugim odcinku wracają Capone i Van Alden; jestem ciekawy, czy zobaczymy *SPOILER HISTORYCZNY*

Eliota Nessa, bo przecież 1931 rok, to rok w którym Al został aresztowany właśnie z jego pomocą.

 

 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

5x02

 

Bardzo dobry odcinek. Dobrze było zobaczyć Ala, Van aldena i Eli - w zasadzie chyba z nimi były najlepsze sceny w tym odcinku. Jak można się było domyślać, Meyer i Lansky ciągle współpracują i chcieli zabić Nuckiego, ciekawe jak ten wątek dalej się rozwinie. Mam też nadzieję, że należycie będzie rozwinięty wątek Eliota Ness, którego gra Prezbo z The wire. :D

Na minus sceny z Gillian. Nie wiem po co ten rudzielec jest w tym sezonie. Zresztą już od końca 3sezonu jest zbędna.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Te retrospekcje zaczynają mnie w(pipi)iać już, no i oczywiście wątek Margaret, która popuściłaby szpary Nucky'emu chętnie, a ten ją po mistrzowsku zostawił, hehe. 

 

W Chicago się dzieje, Van Alden o krok od wykrycia; agenci potajemnie rozpracowywują Capone'a, który już widać mocno przewąchany.

 

Sally zastrzelona, chyba będą nici z rumu. Jestem ciekawy, co zrobi Nucky w tej sprawie.

 

Odnośnik do komentarza

Serial zauważyłem przypadkiem jakoś miesiąc temu na hbo go, miałem oglądać seriale z portalu od A, ale wybrałem od Z i chyba świetnie trafiłem. Strasznie podoba mi się ten serial, jestem na 4 sezonie i niektóre akcje mnie po prostu rozwalają, tutaj nie ma cackania się z nikim, kilka scen mocno zaszło w pamięć jak

 

 

Zabicie Jimmiego czy tego dzieciaka co kradł im alkohol, naprawdę sądziłem, że mu się upiecze, a tu nagle bang w łeb :D

 

 

serial czasami bardziej szokuje niż Gra o Tron, Buscemi jako główny bohater to strzał w dziesiątkę no i bardzo fajnie się patrzy na poboczną historię Capone, końcówka przed ostatniego odcinka 3 sezonu to mistrzostwo świata ;)

 

Dla niezdecydowanych, bardzo polecam, jest frustrująca postać jak żonka głównego bohatera, ale idzie to jakoś przeżyć.

Odnośnik do komentarza

Pikol:

 

 

On November 4, 1928, Arnold Rothstein was shot and mortally wounded during a business meeting at Manhattan's Park Central Hotel at Seventh Avenue near 55th Street. He died the next day at the Stuyvesant Polyclinic Hospital in Manhattan. The shooting was reportedly linked to debts owed from a 3-day long, high-stakes poker game in October. Rothstein hit a cold streak and ended up owing $320,000. He claimed the game was fixed and refused to pay his debt. The hit was intended to punish Rothstein for failing to pay his debt. The gambler George "Hump" McManus was arrested for the murder, but later acquitted for lack of evidence.

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nie wiem czemu padła ta decyzja o pchnięciu fabuły o tyle lat w przód. Producenci przyżydzili kasy? Nie było pomysłu? Przecież przez to pominięto tyle dobrych wątków i postaci, że żal. Ostatni sezon, mimo że poziom ma dalej bardzo wysoki, to zawód jak na razie. Czekam na 4 ep w ejczdi, liczę w końcu na jakieś pier.dolnięcie, choć czuję że nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza

Tam co wyżej chłopaki mówią o pomijaniu wątków, to prawda w sumie, przecież chyba każdy chciałby zobaczyć Masakrę w Dzień Świętego Walentego, czy właśnie śmierć Rothsteina. 

 

Kurde, mnie też boli, że ten sezon się splugawił bardzo i już nie mam czegoś takiego, żebym czekał na następny odcinek z ręką w gaciach. Jakieś to takie chaotyczne wszystko, bez ładu i składu. Ale oglądam dalej, bo chcę zobaczyć finał tej historii.

Odnośnik do komentarza

W piątym epie wszystko ruszyło do przodu, jednak trochę za późno. Retrospekcje byłyby bardzo spoko w trzecim lub czwartym sezonie, ale nie w finałowym, liczącym na dodatek 8 odcinków. Wątek z Margaret jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ale po co ciągnąć historię ćpunki, która naprawdę w ostatnim sezonie NIKOGO to ja nie wiem. Szkoda, szkoda, bo do końca czwartego sezonu serial trzymał w ch.uj fason. Mimo wszystko, wszystko wskazuje na to, że będzie się działo w ostatnich trzech odcinkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...