Skocz do zawartości

O.S.T.R. - Tylko dla dorosłych


Rekomendowane odpowiedzi

Tede wydał ostatnio dwupłytowy album za 30 parę złociszy i nie można powiedzieć ,że album jest słaby :) Ale fakt faktem ,że nowe Massive Attack (50 minut za 35zł) ,Pearl Jam (12 kawałków też blisko 3 dych) ,Ministry of Sound (dwupłytowe albumy w cenie blisko 70zł) ,czy nawet nowa Chylińska (9 kawałków trwających w sumie 30 minut ,koło 4 dyszek) to przecież żenada i robienie z klienta pośmiewiska .Mimo ,że Tylko Dla Dorosłych nie trafia do mnie ni chu chu ,już z OCB miałem mieszane odczucia ,to w wyrazie szacunku do jego poprzedniej twórczości ,starań by polski rynek odżył dając ekstra wydanie za marne pieniądze warto kupić i dać Adamowi na chleb .Podkład pod Spalić Gniew jest mistrzowski !

Odnośnik do komentarza

Z ostrym jest tak.ja jak bylem na poziomie tabasco ,to nowe płyty docierały do mnie po jakimś czasie ,musiałem do nich dojrzeć,bo taki poziom reprezentuje ten raper .ja jestem już na poziomie TDD ,a widzę ze niektórzy nie wyszli jeszcze z tabasco. Dlatego wk..urwiaja mnie teksty ,ze ostry się kończy .Bzdury niektórzy tu piszą ,Dlatego napisałem z przekąsem ze tytuł mówi sam za siebie "TYLKO DLA DOROSLYCH) nie koniecznie wiekiem.I jeszcze jedno jak ku rwa nie rozumiecie tekstów ,tak jaki czysty jest przekaz na TDD to chyba lepiej nie da się przekazać.Główny krążek jest w forme opowiadania pewnej historii czad ...I bonus płyta wyglądająca na zwykły :cedek" zawierający 18 za(pipi)istych tracków ,całość oprawiona w tajemnicze czarne pudelko... Miód.

Edytowane przez kasper
Odnośnik do komentarza

Płyta zupełnia inna niż wcześniejsze, ale ciekawa. Zgodzę się z tym że słabsza od tych, uznanych za najlepsze. Ale moim zdaniem bardzo dobra. Kupiłem oryginał i nie żałuje, ta historia to mistrzostwo. Chociaż dowiedziałem się wcześniej, że do płytki ma być komiks, to spodziewałem się po nim więcej. Ogólnie na duży plus, nie zawiodłem się.

Odnośnik do komentarza

A wg mnie ostr udowadnia bardzo wiele tą płytą. Przede wszystkim to, że kto nie kupił oryginału to sam jakby się ukarał.

Jak już pewnie wiecie płyta opowiada historię nikodema r. Prosta zdawałoby się historia o łódzkim kryminaliście. Jednak dużo wersów zyskuje na znaczeniu gdy mamy oryginał.

 

co drugi sejf zazwyczaj ma podwójne dno, kilka cięć po nich cel, dokument, CD w rękach
To jest myśl porzucę płytę w sklepie pośród miliona cd (...) Włożyć płytę między wkładki w kopertę Boże pomóż. Jaka to płyta? O.S.T.R. nie znam ale wielkość pudełka będzie niezła na manewr
Też bym się pozbył dowodów (...) Wystarczy dołożyć płytę do płyty w markecie ktoś kupi ją przecież ni wiedzy bez podejrzeń i tak może ta płyta trafiła w twoje ręce
Apel do państwa. Jeśli przez przypadek weszliście w posiadanie płyty i dokumentów które porzucił Nikodem R. prosimy o niezwłoczny kontakt pod numer telefonu znajdujący się na płycie

 

Jak tylko usłyszałam te wersy przeszukałam całe pudełko i okazało się, że za tekturowym dnem coś lata. Podważyłam i moim oczom ukazała się właściwa płyta TDD. Płyta którą wykradł Nikodem a potem porzucił w obawie o znalezienie dowodów przez policję. Zadzwoniłam pod numer na płycie i zgłasza się biuro detektywistyczne.

 

Kawałki na drugiej płycie rzucają jeszcze inne spojrzenie na sprawę. To wszystko był sen ostrego w którym ktoś (prawdopodobnie Nikodem R) kradnie prawdziwą płytę Tylko Dla Dorosłych a potem chowa ją do okładki innego albumu.

 

 

Jeszcze ktoś mi powie, że ostry się skończył a nie ręczę za siebie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...