Skocz do zawartości

Komentarze do wpisów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Zacząłem opisywać postacie z Vagranta, spoilerów oczywiście mam unikać? No i czy teraz jak jest to może być?

Mam także prośbę, mógłby mi ktoś napisać jaką ocenę otrzymał VS w PSXE? Oraz w jakim numerze pojawił się opis do tej gry (nie mam już tego numeru, a wiem, że był).

 

Recka byla w PE34, opis 34 i 35

ocena gry: 9

 

 

dodam tylko ze jako ze bylem wtedy konsolomaniakiem, jesli dobrze pamietam niejaki Piotrek dal tej grze 6/10.

 

Dzisiaj moge tylko powtorzyc to co wtedy myslalem:

 

Co za frajer, pismo sie osmieszylo dopuszczajac kogos takiego do oceniania chocby w stopce. Obiektywnie tej grze mozna dac najmniej 7/10, w tamtych czasach gra miazdzyla pod kazdym wzgledem. Zreszta dzisiaj nikt jej nie doscignal pod wieloma.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem opisywać postacie z Vagranta, spoilerów oczywiście mam unikać? No i czy teraz jak jest to może być?

Mam także prośbę, mógłby mi ktoś napisać jaką ocenę otrzymał VS w PSXE? Oraz w jakim numerze pojawił się opis do tej gry (nie mam już tego numeru, a wiem, że był).

 

Recka byla w PE34, opis 34 i 35

ocena gry: 9

 

 

dodam tylko ze jako ze bylem wtedy konsolomaniakiem, jesli dobrze pamietam niejaki Piotrek dal tej grze 6/10.

 

Dzisiaj moge tylko powtorzyc to co wtedy myslalem:

 

Co za frajer, pismo sie osmieszylo dopuszczajac kogos takiego do oceniania chocby w stopce. Obiektywnie tej grze mozna dac najmniej 7/10, w tamtych czasach gra miazdzyla pod kazdym wzgledem. Zreszta dzisiaj nikt jej nie doscignal pod wieloma.

 

To byly 3gr. Kujot wtedy dal 10 (w 3gr). A nie Piotrek tylko Sasza marudzil w 3gr i dal chyba faktycznie nisko (moze 6). Ale od tego sa 3gr.

 

sciera

Odnośnik do komentarza

Zacząłem opisywać postacie z Vagranta, spoilerów oczywiście mam unikać? No i czy teraz jak jest to może być?

Mam także prośbę, mógłby mi ktoś napisać jaką ocenę otrzymał VS w PSXE? Oraz w jakim numerze pojawił się opis do tej gry (nie mam już tego numeru, a wiem, że był).

 

Recka byla w PE34, opis 34 i 35

ocena gry: 9

 

Dzięki wielkie za te informacje :)

 

a z caps_LOCK_masta się zgadzam, ale to już inna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

[/size]

  • The Lost and Damned - dodatek opowiadający historię Johnnego Kleibtza i jego gangu motocyklowego
  • The Ballad of Gay Tony - dodatek opowiadający historię ochroniarza Tonego Prince Luisa Lopeza

 

Ja bym to poprawił tu nazwiska: Johny'ego Klebitza i "Tony'ego Prince'a - Luisa Lopeza" :thumbsup:

 

Ok dzięki za uwagę, poprawię. Ale następnym razem pisz tutaj w komentarzach :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...