Skocz do zawartości

Komentarze do wpisów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ludzie umieli z google korzystać, to baza naszego forum byłaby pewnie o połowę objętości lżejsza. Masz jakiś interes w tym zrzędzeniu, czy tylko Ci przykro, że samemu Ci się w tym projekcie uczestniczyć nie chce? Nie odpowiadaj.

 

Widzisz Milan do czego ja się muszę posuwać, żeby od Ciebie coś miłego usłyszeć usłyszeć? ;]

Odnośnik do komentarza

Nawet ja bym się nie miał ochoty tego podjąć. (mając na uwadze swój poziom wiedzy i znajomość źródeł; nie ostatnią niechęć)

 

Dobrze by natomiast było, żeby osoby tworzące wpisy z gier z tej samej serii uzgadniały ze sobą koncepcję, żeby opisy były w miarę możliwości spójne wizualnie i merytorycznie. Takie oddzielne wpisy można później za zgodą autorów połączyć. Jest dużo możliwości, najpierw tylko musi być ktoś chętny w ogóle zrobić wpisy do pozostałych części.

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia co się dzieje. Pogadam z ludźmi z adm, ale wątpię, by ktoś umiał wyeliminować ten problem, a raczej na pewno nikt nie będzie umiał przywrócić zwalonych wpisów.

ROBIĆ KOPIE ZAPASOWE DO NOTATNIKA PRZY KAŻDEJ EDYCJI!!!

Odnośnik do komentarza

możesz wypisać aktorów biorących udział w polonizacji. Pierdoła, ale zawsze ciekawa.

 

co do MGSa to ja tez bym wolał normalną czcionke. Możesz też dodać chronologię serii MG. Wiesz, coś w stylu

 

Metal Gear [kiedy dzieje się akcja] -> bla bla -> bla bla -> MGS (pogrubione bo tą część serii opisujesz) -> bla bla

Odnośnik do komentarza

możesz wypisać aktorów biorących udział w polonizacji. Pierdoła, ale zawsze ciekawa.

 

co do MGSa to ja tez bym wolał normalną czcionke. Możesz też dodać chronologię serii MG. Wiesz, coś w stylu

 

Metal Gear [kiedy dzieje się akcja] -> bla bla -> bla bla -> MGS (pogrubione bo tą część serii opisujesz) -> bla bla

 

Taki timeline bylby dobrym pomyslem gdyby wypalil pomysl stworzenia jednego tematu, w ktorym bylaby cala seria MGS. W takiej formie jak teraz wydaje mi sie niepotrzebny, przeciez jest napisane ze akcja toczy sie po pierwszych dwoch metal gearach, a na przyklad jakbym robil MGS 3 (czy ktokolwiek inny) to tam bym napisal, ze to prequel i tak dalej. Chyba wiesz o co mi chodzi.

 

Co do czcionki to wielu osobom sie nie podoba, ale jak wczesniej napisal Grigori, wpis ma miec klimat danej gry i moim zdaniem ta czcionka go oddaje, no ale jeszcze sie zastanowie nad jej zmiana :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

proponuje zeby do gier sciaganych z XBL lub PSN dodawać cenę/ilość punktów. Reszta gites, fajnie, ze zawarles sekrety czy ciekawostki. Moze jestem po(pipi)any, ale lubie czytac takie rzeczy.

 

Alex: zawsze moznaby dac pozniej odnosniki w tej chronologii. No, ale zobaczymy jak ktos zrobi wpis o innym MGSie.

 

Albert Wesker: zmieniłem logo w twoim wpisie na przezroczyste

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...