Skocz do zawartości

Komentarze do wpisów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce zobaczyć, jak można wizualnie za(pipi)iście przedstawić postaci, bez wklejania prostokątnych grafik, to niech sobie zobaczy wpis MYSZy z Mass Effect. MYSZa, nie wiem jak Ci pomóc z tymi tagami i czemu jakieś <br style> Ci wyskakują, ale świetnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Mysza genialne, świetnie to wygląda. Ale to chyba wyższa technika niż paint ;p? Uchyl rąbka tajemnicy.

 

No i zapodaj net padł. W ogóle nie chcą się wyświetlać fotki;/;/;/ Na szczęście podmiana na inne serwery to 10 minut roboty. Imageshack będzie najlepszy? Wkurzyłbym się jakby akurat podczas oddania wpisu, fotki wysiadły ;/. Bzdura której nie znam przyczyny.

 

Edit: No właśnie miałem podobnie, dlatego też się zalogowałem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie no wpis elegancki, nie ma co. Czytelny, przejrzysty, obfity.

 

Fajne te cytaty wkomponowane w fotki. W ogóle to samo planuje zrobić zamiast standardowego napisu: single player, multi itd. To właśnie dać screeny czy coś w tym stylu z napisem danej sekcji.

 

Poza tym dodatkowe info, to się ceni. Lubię poczytać ciekawostki na temat danej gry czy jakieś konkretne informacje.

 

BTW po Twoim wpisie, jeszcze bardziej podskoczyło mi ciśnienie na ICO ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

dzieki :D

 

swoja drogą... wyswietlaja sie wam wszystkie obrazki w tym wpisie?

 

 

btw.

 

http://www.psxextreme.info/topic/86800-super-smash-bros-brawl-wpis-w-budowie/ Napisano 17 luty 2010 - 20:41

 

Na każdą grę przypada jeden wpis. Decyduje zasada "kto pierwszy..." założy temat poświęcony danej grze, przygotowuje do niej wpis. Nie należy jednak zakładać tematów z wyprzedzeniem, zanim nie będzie się miało przygotowanego zarysu jego treści. Po zakończeniu sporządzania wpisu należy ten fakt zgłosić w tym temacie.

 

bo zasady powinny być przestrzegane :C

 

 

btw2.

 

w wpisie kazuo o re5 brakuje conajmneij jednej edycji gry [kolekcjonerka] - press kit

Odnośnik do komentarza

Musiolku, zrobiłem Ci takie coś

 

dlamusiola2.png

 

dlamusiola1.png

 

Chyba wygląda lepiej, niż te wielkie okładki, które wkleiłeś. I jeszcze brzydkie czcionki wybrałeś, bardzo nie-vagrantowe. Ale ogólnie szacun za porwanie się na ten wpis, bo gra jest mega rozbudowana. ;]

Odnośnik do komentarza

Nie do końca kumam ideę przepisywania wikipedii na forum, ale wpis o ICO zaprawdę zacny i widać, że autor poświęcił sporo czasu żeby to wszystko fajnie ułożyć. Tylko te cytaty z Coelho to lekka siara :rolleyes:

 

Nie wiem jakie są zasady oceniania, bo nie chce mi się czytać, ale jakby co, to oddaję swój głos na Coatiego. A że mój głos liczy się x10, to powoli możecie kończyć zawody.

Odnośnik do komentarza

Musiolku, zrobiłem Ci takie coś

 

 

 

ciachx2

 

Chyba wygląda lepiej, niż te wielkie okładki, które wkleiłeś. I jeszcze brzydkie czcionki wybrałeś, bardzo nie-vagrantowe. Ale ogólnie szacun za porwanie się na ten wpis, bo gra jest mega rozbudowana. ;]

Dzięki! Przyda się, a czcionka taka a nie inna, bo nie znalazłem Vagrantowego fonta, a inne były za bardzo pogrubione/nieczytelne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...