Skocz do zawartości

Komentarze do wpisów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ALIEN_ALIEN

Hehe mi się też Crash podoba a tak poza tym to Metal Gear Solid . Wiele ludzi skarży się że kolorów dużo ale wpis Alex van Cube też miał jakieś zastrzeżenia że czcionka się nie podoba, na co on że nie ważne bo ma być klimat. 8)

Edytowane przez ALIEN_ALIEN
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw pierwszych ocen skończonych tematów. No normalnie ciekawość mnie zżera.

 

A jeżeli chodzi o najlepsze ukończone prace. To tak nie licząc wpisów Grigoriego bo się nie liczą to najbardziej podoba się wpis Coatiego zarówno pod względem wizualnym jak i informacyjnym (choć nie znam się na grze REZ).

 

Dalej wpis Metal Gear Solid też niczego sobie.

 

No i wpis o Crashu znaczy wizualnie, łeb mnie boli od niego za kolorowo. Ale rozumiem, że to pasuje do Crasha jako gry idealnie. A dwa to treściwy i wyczerpujący wpis.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

jestes pewny? Mozesz jeszcze wypisac trasy chociazby...

 

orion, ja bym to dopracowal jednak ;) mozna wypisac trasy, samochody, wspomniec cos o dodatkach, kierownicach fanateca, multiplayerze, storefront itp. No i jesli to ma wyladowac docelowo jako czesc ppe.pl to odnosnik do konsolowiska raczej srednio tu wyglada ;)

Odnośnik do komentarza

Nawet nie ma co porównywać wkładu pracy Myszy do Robinsona. :dry:

 

Ale rzeczywiście, sądziłem, że ewentualne niskie oceny będą wystarczającym wyrazem dezaprobaty, ale muszę zmienić zdanie, ponieważ oceniający będą sugerować się ogółem prac i nie można pozwolić na zaniżanie poniżej pewnego poziomu...

 

Na razie proszę nie zgłaszać kolejnych wpisów. Wciąż czekam na oceny - w tej chwili mam dopiero jedną gotową, a nie będę tego na raty robił. I co najważniejsze, chcemy mieć rozeznanie, czy ta metoda oceniania w ogóle się sprawdza. Jeśli nie, to z niej zrezygnujemy na rzecz stałego grona, ale czas nie jest tutaj wystarczającym argumentem.

Odnośnik do komentarza

Nie zaproponuj, bo teraz, to już za późno - to raz. Dwa, że w interesie autora leży samemu wiedzieć, jak przedstawić grę tak, żeby było o czym pisać i co czytać.

Dokładnie.

 

Nie to nie :) Ale po otrzymaniu oceny nie będzie można niczego dodać?

 

Mysza to Twój wpis i to Ty będziesz oceniany, ja tylko komentuję.

 

Oczywiście mogę pomóc, jeżeli ktoś takiej pomocy chce (choć Me2 i tak odpada bo w niego nie grałem). Tak jak np. zaoferowałem pomoc Błażejowi w wpisie GtA, jakby takiej potrzebował. Ale nie będę Ci pisał co ma być w Twoim wpisie, bo to Twój interes ;].

 

A na dobry przykład podam wpis Aliena. Chłopak opisał 13-sto letnią platformówkę w sposób naprawdę przyzwoity i wyczerpujący. A co dopiero można napisać w rpg jakim jest Me2.

 

Ale to tylko moja opinia. Nie ja oceniam, więc nie mniej pretensji i nie przejmuj się mną ;]. Dlatego tak bardzo czekam na pierwsze oceny, jak to będzie wyglądać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale to tylko moja opinia. Nie ja oceniam, więc nie mniej pretensji i nie przejmuj się mną ;]. Dlatego tak bardzo czekam na pierwsze oceny, jak to będzie wyglądać.

Ale ja nie ma pretensji :P A przejmować się tobą chyba powinienem bo jesteś jednym z niewielu użytkowników tego forum,którego opinia jest naprawdę przydatna ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Wiem, że ME to gra z ogromnym uniwersum, dlatego taki wpis to dużo pracy, naprawdę dużo pracy. No ale np. aż się prosi żeby napisać szerszy wstęp-wprowadzenie, opisać chociaż główne rasy, nowe rasy. Opisać najważniejsze-kluczowe planety, opisać Omege, napisać zmiany względem I części. Napisać o systemie eksploracji planet, dodać dział media (fotki, filmiki) tych jest mnóstwo. Wytłumaczyć w jaki sposób ME2 definiuje na nowo słowo "sequel". Napisać o możliwościach wczytania sajvu z poprzedniej części (ważna rzecz). Wspomnieć o wyborach podczas rozgrywki, również ważny element ME, o opcjach dialogowych.

 

Tylko po raz kolejny podkreślam, nie ja oceniam. Możliwe, że wpis Myszy jest kompletny. Ja tylko wyrażam swoją opinię, komentarz.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wiem, że ME to gra z ogromnym uniwersum, dlatego taki wpis to dużo pracy, naprawdę dużo pracy. No ale np. aż się prosi żeby napisać szerszy wstęp-wprowadzenie, opisać chociaż główne rasy, nowe rasy. Opisać najważniejsze-kluczowe planety, opisać Omege, napisać zmiany względem I części. Napisać o systemie eksploracji planet, dodać dział media (fotki, filmiki) tych jest mnóstwo. Wytłumaczyć w jaki sposób ME2 definiuje na nowo słowo "sequel". Napisać o możliwościach wczytania sajvu z poprzedniej części (ważna rzecz). Wspomnieć o wyborach podczas rozgrywki, również ważny element ME, o opcjach dialogowych.

 

Tylko po raz kolejny podkreślam, nie ja oceniam. Możliwe, że wpis Myszy jest kompletny. Ja tylko wyrażam swoją opinię, komentarz.

 

Aaaaaa....ja pier... a wiedziałem że coś mi tu nie pasuje. Jeszcze gdy temat był w budowie dałem dział media i przez przypadek musiałem go usunąć gdy dodawałem dział soundtrack :/ Idiota ze mnie :down:

 

 

To akurat dałem hehe :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Wpisy będzie można, a nawet wypadało by edytować, jeśli zajdzie taka potrzeba także po otrzymaniu oceny. np. gry wychodzi DLC. Ale z oczywistych względów nie będzie to podstawą do podniesienia oceny. To w interesie autora jest, żeby wpis był gotowy przed jej wystawieniem, a nie dopiero po. Pisałem o tym i też na zdrowy rozum to powinno być rozumiane.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...