Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja walczę ze sobą żeby nie kupować dlc dla zasady. Ale co zobaczyłem na youtubie z Jarvikiem to kusi.

Pytanie odnośnie Jarvika:

 

Brał ktoś go do bazy cerberusa? Jeśli tak to czy coś gadał w sprawie WI proteańskiej bo mnie to strasznie ciekawi

 

 

 

Nie brałem go do bazy cerberusa ale dużo gadał przy misji gdzie to WI odkryłem. Czyli na planecie rodzinnej asari. Szczególnie dialogi jego i Liary podczas oglądania posągów oraz po misji wybuch Liary na Jarvika.

 

 

 

Przeszedłem z nim całą grę. Nie pamiętam dokładnie dialogu z WI, wydaje mi się, że jego reakcja była wystarczająco dobrze pokazana przy pierwszym spotkaniu na planecie asari. Mimo to przez całą grę nawiązuje jakieś dialogi na równi z każdym innym członkiem którego moglibyśmy mieć w składzie. Komunikacja z Wrexem podczas misji na Tuchance, jego reakcje na sprawę gethów są genialne. Dodatkowo ciekawa scena na Cytadeli oraz za każdym razem zdziwienie innych postaci, gdy po raz pierwszy widzą go w naszym składzie.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

potwierdzam protarianin to kozak, ma wykoksione umiejętności, do tego odblokowuje genialny karabin, no i rzuca ciekawymi tekstami (i inni tez mają fajne teksty wobec niego (wrex w szczególności)) misja z nim troche słaba, ale fajnie przedstawia co sie działo w poprzednim cyklu, warto kupić imo dla samego karabinu :P

Odnośnik do komentarza

a zapomniałe tak jego karabin to najlepsza broń w grze. Shepard całą grę z nim biegał :) JEdyny karabin który pruje przez osołny i nawet potężniejszych wrogów można usmażyć :) W sumie albo używa się go jak karabin czyli strzelając albo trzyma spust a wtedy to spawara :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

miotacz cząsteczek? podobny do tej broni zbieraczy z me2 tylko inaczej wygląda i strzela na zielono/niebiesko. plus to to że ma nieskończonośc amunicji (w sensie sama sie odnawia gdy wystrzelamy magazynek) więc nie trzeba sie liczyć z ammo.

Odnośnik do komentarza

potwierdzam protarianin to kozak, ma wykoksione umiejętności, do tego odblokowuje genialny karabin, no i rzuca ciekawymi tekstami (i inni tez mają fajne teksty wobec niego (wrex w szczególności)) misja z nim troche słaba, ale fajnie przedstawia co sie działo w poprzednim cyklu, warto kupić imo dla samego karabinu :P

 

Wrex?

Odnośnik do komentarza

potwierdzam protarianin to kozak, ma wykoksione umiejętności, do tego odblokowuje genialny karabin, no i rzuca ciekawymi tekstami (i inni tez mają fajne teksty wobec niego (wrex w szczególności)) misja z nim troche słaba, ale fajnie przedstawia co sie działo w poprzednim cyklu, warto kupić imo dla samego karabinu :P

 

Wrex?

 

 

No jak przeżyje ME1 w twoim savie to w trójce ma duży udział :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

niech ktoś mnie olśni:

 

w me2 wybrałem opcje NIE PRZESYŁANIA technologi żniwiarzy cerberusowi, w me3 podczas ataku na placówkę cerberusa okazuje się ze jest napędzana martwym zniwiarzem z me2, ja sie pytam jakim cudem? skąd oni go mają skoro rozdupczyłem całą ich planetę w me2? widac jak na dłoni że scenarzysci nie poradzili sobie z łataniem fabuł wszystkich czesci za to mają kopa w dupe ;/

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niech ktoś mnie olśni:

 

w me2 wybrałem opcje NIE PRZESYŁANIA technologi żniwiarzy cerberusowi, w me3 podczas ataku na placówkę cerberusa okazuje się ze jest napędzana martwym zniwiarzem z me2, ja sie pytam jakim cudem? skąd oni go mają skoro rozdupczyłem całą ich planetę w me2? widac jak na dłoni że scenarzysci nie poradzili sobie z łataniem fabuł wszystkich czesci za to mają kopa w dupe ;/

 

 

 

PRzecierz w grze jest wytłumaczone że to resztki z tego co ty zniszczyłeś :) Cerberus poleciał tam i pozbierał rozwalone ciało :) NAwet w komiksie dodawanym do EK jest to wyjaśnione i czemu ARia została z omegi wyrzucona :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

niech ktoś mnie olśni:

 

w me2 wybrałem opcje NIE PRZESYŁANIA technologi żniwiarzy cerberusowi, w me3 podczas ataku na placówkę cerberusa okazuje się ze jest napędzana martwym zniwiarzem z me2, ja sie pytam jakim cudem? skąd oni go mają skoro rozdupczyłem całą ich planetę w me2? widac jak na dłoni że scenarzysci nie poradzili sobie z łataniem fabuł wszystkich czesci za to mają kopa w dupe ;/

 

 

 

PRzecierz w grze jest wytłumaczone że to resztki z tego co ty zniszczyłeś :) Cerberus poleciał tam i pozbierał rozwalone ciało :) NAwet w komiksie dodawanym do EK jest to wyjaśnione i czemu ARia została z omegi wyrzucona :)

 

 

 

Serio tak jest? Boże, co oni zrobili z tą serią. Jeszcze jakieś decyzje spłycili oprócz tego i kwestii Rachni?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

To jeszcze moje szybkie pytanie, czy misja z DLC jest wpleciona w kampanie ? i czy moge ewentualnie ja kupic i przejsc w polowie gry by zwerbowac dodatkowych czlonkow zespolu ?

 

leć odrazu po protka, na bank będziesz go miał jako skrzydłowego przez całą grę.

@Regus imo wszytsko spłycili do minimum, poszli na łatwiznę. nie wiedzieli jak to wszytsko poukładać więc są kwiaty, szczególnie jeśli chodzi o zakończenie. możesz przez wszystkie 3 części być ultraprawym gościem, mozesz dostać złe zakończenie niby to dobrze że mamy "wybór" ale mnie to wkurzył brak konsekwencji wobec decyzji me1 me2

Edytowane przez Orzeszek87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jeszcze moje szybkie pytanie, czy misja z DLC jest wpleciona w kampanie ? i czy moge ewentualnie ja kupic i przejsc w polowie gry by zwerbowac dodatkowych czlonkow zespolu ?

 

leć odrazu po protka, na bank będziesz go miał jako skrzydłowego przez całą grę.

Czyli moge DLC dokupic pozniej i wciaz je zaliczyc ?

Szkoda, ze przy imporcie postacii nie pyta o poziom trudnosci i zaczalem od normalnego. Chcialem sprobowac przejsc gre na najwyzszym... :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...