Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mi zajęło 26h. Cóż, ending jest jaki jest, byłby lepszy gdyby tak jak w pierwszym Dragon Age pokazali albo chociaż napisali jakie są dalsze losy reszty towarzyszy i ras, bardzo mi tego brakuje... Chociaż wygląda to tak jakby był ucięty w najlepszym momencie, ewentualnie skrócony do absolutnego minimum.

Zapewne przygotowane pod 100 dlc.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktos mi odpowiedzial na pytanie jak wyglada sprawa z tymi side-questami gdzie wystaczy cos kupic w sklepie dla kogos by go zaliczyc? Wiekszosc tych rzeczy nie moge kupic bo najnormalniej w swiecie nie widze go w tych sklepach. Robie kropla w krople z jakiegos tutoriala youtubowego, odpalam sklep i jest tam wszystko poza rzecza ktora musze kupic. Czy moze wpieniam sie niepotrzebnie i mam spokojnie kontrolowac co jakis czas oferte odpowiednich sklepow bo predzej czy pozniej sie tam pojawia?

Odnośnik do komentarza

aaaaaa wrócił

Grunt i to jak:) Scena końćząca jego misję po prostu the best jak wybierasz uratowanie królowej scena chwyta za serce ;)

 

 

Wrócił też ale już bardziej na filozoficznie i smutno

Thane <-- troszkę mi go żal ale widać pogodzony z losem i szczęśliwy

 

 

No i niespodziewana bo z dlc postać

Kasumi i jej quest taki sobie ale teksty niektóre miała świetne

 

 

Czyli jak masz save idealny jak ja to każdego spotkasz i questy będą w przeważąjącej większości za(pipi)iazcze :)

Jack i jej kitka rządzą :) Z tą JAck bym poromansował bo już nie jest EMO nikt mnie nie lubi :)

 

Odnośnik do komentarza

Gdzie sciagnac ten soundtrack ze strony social.bioware.com?

 

Żeby mieć soundtrack trzeba przejść mini gierkę z pomocą techniczną ;)

 

http://social.biowar...78280/1#9696373

 

Jeszcze takie coś znalazłem, ale to (pipi) prawda i soundtracka tam nie ma.

 

http://help.ea.com/article/cannot-find-mass-effect-3-soundtrack

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Generalnie tez dochodze do wnosku, ze zakonczenie jest lipne. Co, jak co, chlopaki postawili poprzeczke bardzo wysoko, wiec zeby tego nie s(pipi)ic, zostawili je pol otwarte z mozliwoscia interpretacji dowolnej. Wiele jest jednak nie wyjasnione

kim/ czym jest katalyst? dlaczego akurat wygladal jak ten synek? czy zostal stworzony przez kogos? kto stworzyl lub jak powstal pierwszy organizm? kto to byl? jak powstal pierwszy zniwiarz i co spowodowalo, zaczecie cyklu? no i wreszcze, co stalo sie po wyladowaniu normandii w tej jungli na nieznanej planecie... rozumiem, ze to mial byc zarodek nowych cywilizacji? funckjonujacych osobno na osobnych planetach, z czasem o samych sobie zapominajac, traktowac sie wzjaemnie jako legendy? Co z "chaosem", skoro na tej planecie wyladowala rowniez EDI? czy shepard kontroluje wszystkie organizmy sztuczne?

no i kilka niedomowien oraz sprzecznosci, kilka bezsensow na czele z tym;

mamy szefa wielkiej tajemniczej organizacji terrorystycznej, siejacej spisek w calej galaktyce, ktorego malo kto widzial osobiscie, nieuchwytny mozg tajnych operacji z niesamowita wladza w rekach, nachapany potezna technologia zniwiarzy - ginie, po zebraniu w klate jednego pocisku z pierwszego pistoletu dostepnego w grze, z ktorego wczesniej, zimą 2007 roku, strzelali do nas barowi łajdacy w chora's den. tak o. Gimme a brejk

 

 

Zakonczenie ME3 troche mi przypomina ten kawal o buldogu, z foruma. Przez 2 czesci buduja niesamowite napiecie, intryge, tajemnice, zeby pod koniec puscic jakis czterominutowy fajerwerk. I to jeszcze o 4 w nocy, takze w sumie sam nie wiedzialem, co widze. Moze to byly moje haluny? Albo sheparda? motyw z

synkiem

jest tak (pipi)owy, ze mam go ochote zaspoilowac na shoucie, i dodac, ze jest...(pipi)owy.

 

 

Do gry wroce, skoncze ja jeszcze conajmniej raz, dla samej frajdy. Oczywiscie jest wiele, wiele innych opcji, mozliwosci, dialogow do sprawdzenia, ale chyba wybiore do tego celu Jutuba.

 

 

 

9/10.

 

Jedynka nadal wiedzie prym, jesli o mnie chodzi I oby nie pojawila sie proba zmienienia tego

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Dobra ja rozumiem że to gra etc ale wkurzają mnie pewne zagrania twórców np:

Zaraz po tym jak ginie Thane dowiaduje się w porcie o śmierci Kelly z rąk cerberusa (i to w głupim dialogu w tle). Po czym idę do klubu i spotykam Jack oraz Corteza i się dobrze z nimi bawię. Brak mi tutaj konsekwencji.

A już Kelly to potraktowali bardzo po macoszemu. Reszta załogi przynajmniej mogła wrócić na normandie...

 

Odnośnik do komentarza

Dobra ja rozumiem że to gra etc ale wkurzają mnie pewne zagrania twórców np:

Zaraz po tym jak ginie Thane dowiaduje się w porcie o śmierci Kelly z rąk cerberusa (i to w głupim dialogu w tle). Po czym idę do klubu i spotykam Jack oraz Corteza i się dobrze z nimi bawię. Brak mi tutaj konsekwencji.

A już Kelly to potraktowali bardzo po macoszemu. Reszta załogi przynajmniej mogła wrócić na normandie...

 

 

Też to zauważyłem. Mimo to zapomina się o tym w ogniu walki oraz innych, ważniejszych wydarzeń. Z wszystkich wypraw na cytadele jak na razie

strzelanie z Garrusem jest najlepsze.

 

 

26h i chyba niedługo będzie się powoli kończyć...

Odnośnik do komentarza

Walka zakończona. Nie rozumiem czemu tak bardzo czepiacie się końcówki. Jest świetna, nieco niespodziewana i na pewno nie trwa 4 minuty, jak niektórzy piszą. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Świetne zakończenie jednej z najlepszych gier(serii) tej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...