Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gra po prostu wgniata w fotel, wydaję mi się że dochodzę już do końcówki, teraz będę

 

atakował główną placówkę cerberusa

 

 

A końcówka misji w której odwiedzamy ojczyznę Asari to jest istne mistrzostwo świata.

 

Byłem tak samo wku.rwiony jak Shepard, nie sądziłem że gra może wywoływać aż takie emocje

 

 

Idę spać a jutro (w sumie to dzisiaj) mam nadzieję że uratuję galaktykę. A potem jeszcze raz. I jeszcze raz...

 

btw: multi olałem, nawet online passa nie wykorzystałem jeszcze, ucieszyłem się z tego info że to "super mega dobre" zakończenie można zyskać bez multi ;)

Odnośnik do komentarza

Przy niecałych 80% war rating po wydarzeniach na

bardzo ważnej stacji kosmicznej:)

pasek gotowości galaktyki mam już w pełni na zielono. Coprawda liżę sciany i na pewno dużo sojuszników jeszcze pozyskam, choć zapewne będzie to tylko kosmetyczna formalność całkowitego rozpier******a żniwiarzy. :D

Ostateczna misja na

planecie krogan

oraz decyzje, które tam podejmujemy - wgniatają w fotel.

 

 

Edit: Ci, którzy są zachwyceni po pierwszych kilku godzinach gry. Nic jeszcze nie widzieliście. :)

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Twoj edit bardzo mnie ucieszyl, bo jestem raptem po 2 misjach i pelen zachwytu. Niecale 6 godzin na liczniku i nie chce by ta gra sie konczyla. Wczoraj zaliczalem misje z DLC kolekcjonerki, z proteaninem i szczerze to nie wyobrazam sobie jak gra mialaby wygladac bez tej misji, bez tego co sie dowiadujemy.

 

Mass Effect 3 oddaje mi jak na razie to oczekiwanie na siebie z nawiazka.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ale nie mogę uruchomić. Wyskakuje mi notyfikacja o tym, żeby wyczyścić płytę (przy obu dyskach) :F. Każda inna gra działa bez problemu. Możliwe, żeby płyty były źle wytłoczone?

Zainstalowałem grę na pendrive:

"The game couldn't start. Try downloading the game again."

Zainstalowała się na dysku bez żadnych błędów. Jakieś pomysły? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam :(

Odnośnik do komentarza

Gra skonczona, jesli ktos jest ciekaw, zajelo mi to 27 godzin, poziom normal zrobilem wzystkie questy, kazdy war asset w kazdym systemie mam na 100% wiec nie ma mowy o leceniu na pale. Gra jest moim zdaniem zdecydowanie za krotka a zakonczenie ... coz, powiedzmy ze nie jeden z was sie niezle wku*wi tym co "splodzilo" bioware pod skrzydlami ea. Osobiscie czuje sie jak frajer grajac w poprzednie 2 czesci, ba, nawet to co robilem w 3jce ma nijakie znaczenie jesli chodzi o ending.

 

Nie ukrywam ze ciekaw jestem opinii innych nt zakonczenia.

Odnośnik do komentarza

Mi zajęło 26h. Cóż, ending jest jaki jest, byłby lepszy gdyby tak jak w pierwszym Dragon Age pokazali albo chociaż napisali jakie są dalsze losy reszty towarzyszy i ras, bardzo mi tego brakuje... Chociaż wygląda to tak jakby był ucięty w najlepszym momencie, ewentualnie skrócony do absolutnego minimum.

Odnośnik do komentarza

Gra nie chce mi zaimportować twarzy mojego Sheparda, stworzonego jeszcze w ME1. Szczerze mówiąc jestem wkur.wiony i gra ląduje na półce do czasu stosownej łatki. Ja pier.dolę, jak można wydać grę z takim błędem. Podobno problem dotyczy zdecydowanej większości customowych postaci importowanych od jedynki. Duży minus dla BioWare, a w żadnej recenzji oczywiście nikt o tym nie wspomniał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...