Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

To zadam Wam pytanie trochę z innej beczki, mianowicie jaką klasą będziecie grać? :)

Ja ME2 przeszedłem jako Vanguard i grało mi się bardzo przyjemnie chociaż teraz w demku ME3 w multi pograłem Inżynierem i kurde... spodobało mi się, więc mam dylemat :P Wiadomo, gierkę przejdzie się po kilka razy ale na ten pierwszy nie mogę się zdecydować :P

Odnośnik do komentarza

Wzialem sobie 3 dni urlopu i nap.dalam. Robie wszystko, co jest dostepne, a dopiero potem zajmuje sie watkami fabuly, mimo ze jestem niezmiernie jej ciekaw. Mam juz 5 godzin na liczniku,a mam wrazenie ze jeszcze nic sie nie ruszylo, wrecz odwrotnie, intryga sie poglebia ;p Przeszukiwanie planet proste, szybkie i cieszy, a mini-gierka z reaperami jest mega rajcowna

mimo, ze wygladaja troche, jak kupy w wodzie, ktore za toba plyna. Zbieranie zasobow wojskowych daje niesamiwota frajde, satysfakcje i poczucie sily. no i EDI <3

nic tu po mnie

 

 

 

Mnie najbardziej niepokoi info odnośnie multi ;) ....jest może typowy deathmatch ??? :D

 

 

Nie wiem -s.r.am na multi.

No chlopaki, macie sie na co napalac.Chyba nigdy nie bylem wsiakniety tak w fabule gry, jak teraz. Intryga, niespodziewane zwroty akcji, "zaszczucie", dylematy (teraz juz o wiele powazniejsze, zwlaszcza dla tych, ktorzy obkroili 1 i 2 na sto procent). Gameplayowo tez bez zarzutow, rozgrywka o wiele bardziej dynamiczna (gram zolnierzem), czuc moc i napiecie potyczek. Wiecej elementow rpg, niz w kiepawej pod tym wzgledem dwojce. System levelingu plasuje sie pomiedzy powiedzmy 1 a 2, expa nie nabijamy za zakonczenie misj, tylko juz za same jej drobne elementy, mini-bossow itd. Nie zwrocilem uwagi, czy za ubijanie zwyklych pionkow tez, ale chyba nie. Calkiem sporo ulepszen sprzetu, ilosc oreza rowniez ulegla zwiekszeniu. Narazie jedyne, co mi sie nie podoba, to lekki nadmiar hajsu (dostalem kredyty za sejw z ME2) no i uproszczone poruszanie sie pomiedzy rejonami np takiej cytadeli, czy normalndii, praktycznie, podchodzisz, klikasz i jestes tam, gdzie chcesz. Niby szybciej i sprawniej, ale w 2, a zwlaszcza 1, dawali nam wybor.

 

No nic, ide dalej

zbierac armie

 

Edytowane przez komar737
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie dostałem maila od ultimy odnośnie kolekcjonerki

Witam,

W dniu jutrzejszym powinna do nas dotrzec edycja kolekcjonerska

 

Pozdrawiam,

:yahoo: Fajnie przynajmniej mam czas na dokończenie dwójki hehehe.

PS: Co nie zmienia faktu że od teraz preordery będę składał na gram.pl :ph34r:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...