Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dobrego zonka wczoraj :wacko: Grałem na Trashball ... powaliłem kolesia dobiegam do niego z celem wykonania egzekucji i ... w momencie jak chcialem wciskać Y nagle zaczęła się obsuwać na środku mapy tablica :ohmy: I co wciskałem Y kolo mi na nią patrzył, a w tym momencie przeciwnik wstał i mnie ubił :laugh: Nauczka na przyszłość, żeby ładować z B lub X no chyba, że w wersji Full zrobią priorytet w takim przypadku :whistling:

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinni nieco zwiększyć siłę granatów trujących. W GoW2 były bardziej przydatne...znaczy może nie tyle że siłę granatów, ale ta chmura ma zbyt mały zasięg. Tylko raz ubiłem kolesia granatem trującym, kiedy rzuciłem centralnie w niego, a to się trochę mija z celem bo w GoW2 te granaty można było wykorzystać bardzo taktycznie, zwłaszcza w trybie annex i koth. A poza tym jeżeli przeciwnik jest powalony to granat go chyba nie dobija już dwa razy tak miałem że powalony gościu siedział w trującej chmurze i go nie zabiło...

 

Tak przewracają, ale nie chcę dobić - tak jak przyklejenie śmierdziucha do wroga w 2ce. Chmura jest za mała, ale podoba mi się, że zatrzymują na chwilę w miejscu (wtedy ostrzelać i wróg leży). Tak powinno być od początku, a nie że to smoki zatrzymywały w 2ce (do któregoś update). Teraz śmierdziel jest dość taktyczny. Jest dobrze, tylko retro z biodra do poprawy. Beta ok.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj już prawie każdy biega z tym (pipi)anym Retro Lancerem ,nie ma gry bo dostajesz serię z połowy mapy i już na kolanach jesteś .

Mam nadzieję ze to zmienią w fullu bo rozgrywka strasznie się (pipi).... przez to .

Co do tych granatów trujących to owszem powalają i zabijają powalonego . Sam się o przekonałem dzisiaj i wczoraj grając KOTH

 

Kolejne co zauważyłem to na KOTH miałem kilka dziwnych meczy gdzie to przegrywając nagle kręgi przejęte przez przeciwnika znikały po 2-3 sek zanim zdążyły się załadować , ale jak je przejmowała moja drużyna to naliczłało punkty normalnie . Przeją je przeciwnik krąg znikał i pojawiał się w nast. miejscu .W takiej sytuacji przeciwnicy byli bez szans , nie wiem co to miało być ? błąd gry ,gilch , świadome działanie któregoś z graczy .

A natrafiłem na taką sytuację 3-4 razy od wczoraj .

Odnośnik do komentarza

Lancer jest za mocny i strasznie psuje grę. Nie wiem jak ty kubek odskakujesz, 1,5 sekundy i już leżysz, a jak dwóch strzela to już w ogóle...

 

Emeldżi pro wallbouncing bamper dżamper, c'nie ;) Taka prawda, że niektóre bronie przeszkadzają tylko jeżeli masz słaby team, np. dzisiaj grałem KOTH, gdzie przeciwnicy ganiali tylko z karabinami, w tym jeden z zestawem Hammerburst + rapid fire w padzie. Wystarczyło żeby każdy rzucił smołka czy nawet zajść z flanki, no mnóstwo możliwości. Niestety matoły szły jak na rzeź.

Odnośnik do komentarza

przesadzacie, mimo, że również mam zastrzeżenia do retro i obrzyna, to i tak GOW3 jest pierwszą grywalną grą z tej serii, bo poprzednie był tak zyebane jeśli chodzi o kod sieciowy, że śmiech na sali. Nawet jeśli nic nie zmienią w fullu to ja i tak będę grac, czasem retro i obrzynek potrafią zdenerwowac, ale da się z tym życ, ja mam ratio 1.9 (nie chodzi o chwalenie się, tylko o to, że da się życ z ''noob zestawem'') i nie płacze jak niektóre osoby. Poza tym w końcu w Gearsach można powalczyc czymś innym niż tylko shotem i snajpą. Wiadomo, że gnasher to dalej podstawa, ale można postrzelac z innych pukawek, a co do retro to ja i tak wolę hammerbursta, bo retro na większy dystans się nie nadaje, a hammerem można spokojnie położyc kogoś, kto jest daleko.

Mimo wszystko GOW3 jest najlepszym tytułem multi w tym momencie, na tle tych wszystkich noobowskich CODów i innych tego typu gówien to jest bardzo dobra i wymagająca gra.

Odnośnik do komentarza

NOmm i fajnie sobie pograłem w CTL naprawdę świetnie mi podszedł ten tryb ,bardzo miło się gra .

Może dla tego tak mi się spodobało bo trafiałem na ogarniętych (czyt. myślących ) graczy . Bardzo fajnie taktycznie się grało .

Po dzisiejszym dniu jeszcze bardziej jestem na TAK dla gry :) ,chętnie bym ją już kupił i pograł w fulla .... a tu trzeba czekać tyle miesiączków jeszcze :(:/

Odnośnik do komentarza

Ja chcę Egzekucję!!! No i jeszcze "Skrzydłowy" był fajny :)

Spokojnie, obydwa tryby będą w pełnej wersji. Fajnie gdyby dali też jakieś głosowanie lub wybór czy chcemy w meczu grać z zasadami warzona czy egzekucji. Bo w sumie w GoW2 fajnie się grało aneksje na zasadach egzekucji i nie wiem czy nie byłyby lepsze.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś spotkał się z problemem nie znajdowania meczów w ogóle?! Odpaliłem betę jakieś 30 min temu i od tamtej pory nie znalazło mi ani jednej osoby, a co dopiero meczu, przecież to jest kurrrr jakaś tragedia!

Mecze wyszukuje bardzo szybko i nie ma z tym żadnego problemu

 

 

Co z edycją EPIC gry ,wiadomo co będzie w środku ? podobno ma być w hooooo j dobra więc się zastanawiam czy nie ścisnąć bardziej portfela i nie kupić tego :D

P.S. mogli by tam dać taką koszulkę jak ma kole na filmiku :P

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś spotkał się z problemem nie znajdowania meczów w ogóle?! Odpaliłem betę jakieś 30 min temu i od tamtej pory nie znalazło mi ani jednej osoby, a co dopiero meczu, przecież to jest kurrrr jakaś tragedia!

 

ani razu nie miałem takiego problemu, średnio wyszukuje mi mecz kilka-kilkanaście sekund

 

a nowy tryb w becie CTL chwile grałem i niespecjalnie mi podszedł, KOTH zdecydowanie lepszy

Odnośnik do komentarza

Jak się trafi na dobrych graczy to jest całkiem ciekawie, ale i tak ponad połowa graczy to raczej ciemniaki, którzy latają na pałę. Ale fakt gorszy od KOTHa, w ogóle annex to najlepszy tryb w Gears'ach ;). A CTL jest na pewno lepszy od Guardiana, tutaj przynajmniej jako dowódca nie ma sensu się kampić gdzieś przez całą rundę i obstawiać dziesiątkami granatów. Można spokojnie wspomagać drużynę i starać się samemu złapać lidera drużyny przeciwnej.

A tak swoją drogą to zauważyłem że przyczepianie granatów do ścian już nie jest taką plagą jak w GoW2, gdzie mało kto używał granatów w rozsądny sposób. Zazwyczaj wczepiali w jakieś bezsensowne miejsca, aby tylko fraga nabić. A tutaj chyba tylko z 3 może 4 razy zginąłem od granatu wczepionego w ścianę.

Odnośnik do komentarza

Miałem okazje odpalić dzisiaj dwójkę i jestem w szoku jaka dzieli przepaść pomiędzy trójką.Na pierwszy odstrzał leci dynamika, miałem wrażenie jakbym nosił ze sobą 2 tony ziemniaków co przekładało się na jej zwinność, miałem też problem z pełną kontrolą postaci i nie mogłem się teraz jakoś przyzwyczaić, no i na grafice kończąc wydawało mi się że jego nie ma a tak naprawdę widać postęp :blush: Wczytywanie map toż to normalnie paranoja, normalnie można usnąć.

Po tym przyrównaniu mój szacunek do Epic jak nic innego, może tylko wzrastać.Jest szybka mega dynamiczna rozpierdziucha bez zbędnego zamulania podczas rozgrywki jak i wczytywania.Gra się zwinnie, lekko i przyjemnie... byłoby pięknie, tylko ten cholerny lancer i sawed, którego mogliby choć trochę ukrócić.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...