Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Bushisan: A czy przypadkiem nie grasz na publiku i po prostu nieraz wpadasz na mecz gdzie są same boty :P Stąd te dysproporcje pewnie.

 

barcelona fan: Trujące normalnie zabijają.

 

Grafika na tych dwóch mapach (pustynia i miasteczko) miażdży. Oczy same z orbit wychodzą :P

 

Gram tylko na prywacie i myślisz ze to może być tego wina ?

 

Oczy za bardzo z orbity mi wyszły i się zapytam, co niby w tych mapach miażdży ? Mdłe miasteczko jeśli chodzi o wykonanie.Dla drugiej jedyny plus za piaskową burze i nic ciekawego poza tym.

Odnośnik do komentarza

Jestem po kilku meczach i nie wiem czy się cieszyć czy płakać

 

na ogromny plus zasługuje fakt ze nie ma lagów !

Mapki też całkiem przyjemne

 

 

no i to tyle z plusów.

 

Największy minus to HOST DALEJ MA PRZEWAGĘ! nie wiem kto to pisał ze w końcu to naprawili ale jest to bzdurą bo nadal ten problem istnieje i widać to wyraźnie .

Mając hosta bez większego wysiłku nabiłem 40 kili w KOTH a grałem z levelami 5-11 ,co strzał to albo typ na kolanach albo rozrywało go na strzępy .

 

Jak host był w przeciwnej drużynie to po 2-3 strzałach z Lancera miałem już czerwone kółko lub leżałem na kolanach .

Gdzie ja musiałem w typa wpakować prawie cały mag aby go powalić!

 

Retro Lancer WTF ? przecież to jest jakieś nieporozumienie aby ta broń była mocniejsza od SHOOTA !

 

Więc pierwsze wrażenie to mega zachwyt ,ale po chwili kubeł zimnej wody na głowę bo względem GoW2 to nie wiele się zmieniło i zapowiada się nie GoW3 tylko 2,5 (multi )

Odnośnik do komentarza

E tam pi3rd0licie 3 po 3 ;). Moim zdaniem gra jest całkiem spoko, nie dorówna "jedynce", ale chyba w założeniach nie ma dorównać GoW1, dla mnie w pierwszych Gears'ach miażdży przede wszystkim klimat jest ciężki i mroczny, a druga sprawa to tempo rozgrywki. W GoW2 zabrakło i tego i tego...było kilka fajnych patentów i multi było całkiem znośne, ale lagi w drugiej części były już całkiem nie do zniesienia. GoW3 zaś brakuje TEGO klimatu...ale tempo jest w porządku, czas respawnów jest odrobinę skrócony w stosunku do GoW2 i w ogóle postacie szybciej śmigają, gnasher zasuwa aż miło i jest bardzo użyteczny. Lagów jakiś większych nie uświadczyłem i co do hosta to coś w tym jest bo przed chwilą grałem mecz KOTH i miałem +40 fragów, a koleś w przeciwnej drużynie miał j3bnięcie gansherem jakby śmigał z obrzynem i miał +60 fragów na koniec.

Digger Luncher i Mortar są bardzo łatwe w użyciu, moździerzem już kilka razy zdarzyło mi się uwalić jakiś typków bez żadnego przycelowania. Broń która jest naprawdę gorsza niż w poprzednich częściach to snajpera, niepotrzebnie dali ten ruchomy celownik i zauważyłem że wcale nie trzeba trafić centralnie w łeb żeby go urwać, jest delikatnie odczuwalna asysta i headshoty nie rajcują aż tak jak w 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Powiem tak, jestem cienki jak barszcz i padam jak mucha, ale było parę dziwnych sytuacji kiedy faktycznie zostałem zabity z shota jednym strzałem z odległości, z której nie powinno być o tym mowy.

 

qb3k ma rację, nawet dzisiaj parę razy miałem sytuację, że wyskakiwała informacja o tym, że host przeniósł się do innego meczu.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Pograłem pare h i myślę że mogę się wypowiedzieć to i owo ;d

Plusy:

-o wiele szybsza rozgrywka porównując do GOW 2

-jeśli przeciwnik nalepi grana obok siebie i bedzie stał nie daleko od swojego granatu i akurat w niego strzelimy (w granat:P) to zaliczy nam fraga a nie tak jak bylo kiedys samobojstwo dla przeciwnkika ;)

-granaty wybuchaja o wiele wolniej i spokojnie da się uciec :D

-nowe bronie maja bardzo dużą moc i to mnie bardzo cieszy bo sa przydatne ;]

-ZERO LAGÓW I TO W SZCZEGÓLNOŚCI NA PLUS

-Nie ma przewagi hosta (widac co niektórzy są przewrażliwieni)

-strzelanie z blind'a w końcu się opłaca (rzadko kiedy trzeba celowac,zarowno retro lancerem jak i shotem)

-nie wiem czy to przez wyeliminowanie laga czy hitbox'y są większe ale o wiele łatwiej trafić w głowę a to mi się podoba :)

-No i jako 10 + Anya : *

 

Co do retro lancera to jest dosyć silny ale też trzeba co nie co się nim nastrzelać żeby fragi nabić,tak samo z nowym shotem. Ogółem dużo trzeba zmieniać broń w tej części bo na odległość nawet gnasher nie daje sobie rady w tej części. Pozdro

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
-Nie ma przewagi hosta (widac co niektórzy są przewrażliwieni)

:D mylisz się kolego , nie jestem jakimś wymiataczem w girsach wręcz przeciwnie mięso armatnie ze mnie .I dzięki temu widzę jak na dłoni przewagę HOSTA . Skończyłem właśnie kolejną serię meczy na KOTH i mając hosta w swojej drużynie lub mając go osobiście nabijałem +30 kili !!!!! ,co strzał to typ na kolana.

Jak już hosta nie było to rzadko kiedy przekraczałem +15 killi .

 

Pomijam już dziwne sytuacje ze zostaje powalony przez typa z połowy mapy (shotem :P ) , lub sytuacja gdzie zachodzę od tyłu typka czającego się z Rlancerem ja z shotem typ się do mnie odwraca strzelamy w tym samym momencie i obaj DEATH :D .

Odnośnik do komentarza

Coś się mówiło że dość prawdopodobne jest pojawienie się Gridlocka w GoW3, podobno ma być w nocy, ale to tylko jakieś "przecieki". A mapy z poprzedniczek będą na 100% bo samo Epic to potwierdzało.

 

Jak to zawsze w Girsach bywa, Lancerowanie wkur.wia verymad.gif

Akurat w tej części Lanca mnie nie wkurza...no może trochę ten Retro Lancer bo jest trochę za silny. A dlaczego? Bo to nie kuźwa "jedynka"! Ludzie przyjmijcie wreszcie do wiadomości że Epic celowo idzie w stronę balansu broni tak, aby każda była użyteczna nie tylko shotgun i snajpa na aktywnym...

Odnośnik do komentarza

Day One jest lipny...to chyba najlepszy przykład że w Gears'ach niesymetryczne mapki są słabsze. Stylistycznie wymiata i jeszcze ten seeder wychodzący na powierzchnię co jakiś czas, cudo. Ale niestety rozplanowanie mapy już nie było tak kolorowe. Nie zdziwię się jeżeli zorganizowaliby jakieś głosowanie na mapki...przynajmniej tak by było całkiem sprawiedliwie bo gracze dostaliby mapki, które chcą ;).

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=i9MDJLEgW_E

 

Według tego filmiku z 25 lutego (niby przeciek z plików Bulletstorm) w pełniaku ma być Clocktower i Gridlock z jedynki oraz Day One, Jacinto, River i BloodDrive z dwójki.

 

No to świetnie trafili, wszystkie moje ulubione mapy. :P Jakby dali wszystkie mapy z obu części to już trochę za dużo by tego było jednak.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

GoW3 w multi wygląda o wiele lepiej niż GoW2 w singlu. Poprawie uległo bardzo wiele rzeczy: jakość efektów, model obrażeń, oświetlenie, paleta barw i te tekstury :rolleyes:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Mi na pierwszy rzut oka idzie przede wszystkim dużo lepsza gra świateł i cieni. Efekt kiedy występuje ta burza piaskowa na trenches i słońce się delikatnie przez nie przebija wygląda genialnie. W ogóle rzuciły mi się też w oczy cienie postaci, w poprzednich częściach, albo ich nie było w ogóle, albo były gorzej wykonane i ich nawet nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...