Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem z 5 meczyków i gra się fajnie, ale mapki mi nie podchodzą :P

Jak będą do kupienia mapki z Gears of War 1 to biorę od razu :D

A tak po za tym to gra świetna i czasem się zdarza, że dwie osoby zabiją się razem nawzajem jak strzelą w tym samym momencie. W poprzednich częściach nie zauważyłem tego.

 

PS: Ostatnio zmieniłem GT z Norbi13 na MrNorbi

Odnośnik do komentarza

Co do map dla mnie No.1 to Checkout świetne tekstury, klimat ( w tle muzyczka) gdzie graficznie Crysis 2 może się czuc zagrożony i to dzięki temu że całkowicie brak po-up gdzie w C2 był dość nagminny i psuł ogólne wrażenie.Co do map to reszta sredniacka no jeszcze Trashball daje rade a dwie kolejne bez przepychu wizualnego i szału, gorzej nawet wypadają i wyglądaja niż w dwójce.

 

Muahaha dzisiaj Locusty biegają z głowami królików :D

Szacun dla Epic za świąteczną atrakcje a tak swoją drogą widać grzebanie w kodzie przychodzi im dosyc łatwo bez zbędnych aktualizacji i każde zmiany typu ograniczania Gnashera widocznie robią to jednym palcem... A odnosząc się całkowicie do Gow3, to dziwnym trafem raz wypada mi 20 killi do 2 zgonów a w kolejnym meczu dostaje w dupe 11 razy i bez zadnej szansy na fraga dla mnie. I bądż tutaj mądry ? Działają do hooja już te serwery ? W ost. czasie nie odczułem różnicy prócz w(pipi)iania się za kazdym razem a po ostatniej wczorajszej sesji wyładowania humorystyczne dopadły nawet pada.

Odnośnik do komentarza

Dobra zgadzam się z tym co pisało kilka os. wcześniej. Retro Lancer do wymiany, jest ewidentnie za silny. Co do obrzyna zaś to myślę że nie jest wcale jakiś zbyt mocny, często udaje mi się wygrywać pojedynki gnasher vs sawned-off. Granaty trujące tak jakby w ogóle nie działy, mam wrażenie że nie robią więcej szkód niż zwykłe somke'i, a w dwójce były całkiem fajną bronią. Na razie tyle ;).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Bushisan: A czy przypadkiem nie grasz na publiku i po prostu nieraz wpadasz na mecz gdzie są same boty :P Stąd te dysproporcje pewnie.

 

barcelona fan: Trujące normalnie zabijają.

 

Grafika na tych dwóch mapach (pustynia i miasteczko) miażdży. Oczy same z orbit wychodzą :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...