Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedzieliśmy się również, że podczas kampanii singleplayer w GoW3 obejrzymy półtorej godziny cut-scenek. Taką ilość filmików Epic zgłosiło do oceny komisji British Board of Film Classification. Całość materiału została przyporządkowana do kategorii "18"; nie było konieczności wprowadzania cenzorskich modyfikacji.

ppe

 

nieźle, to chyba ze 2x więcej niż w gow2

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Ujawnili już niektóre nagrody za posiadanie pewnych osiągnięć w poprzednich Gears'ach.

Jeżeli masz odblokowane złote bronie w GoW2 przejdą one do GoW3.

Za poszczególne osiągnięcia zdobyte w GoW1 na PC i w GoW2 odblokujemy chromowane bronie.

I szykuje się jakaś nagroda za zdobycie osiągnięcia "Veteran Gear" z GoW2. Z tego co wiem to będzie taki medal, ale może i coś więcej.

Nagrody średnio ciekawe...liczyłem na trochę lepsze bonusy...

Odnośnik do komentarza

No właśnie liczyłem na jakieś skiny postaci. W GoW2 skiny Kim'a, A. Carmine'a i RAAM'a były tylko dla osób które grały i zrobiły parę osiągnięć w GoW1. A z tych skinów na broń i tak nie korzystam bo większość jest lipna. Pamiętam że w becie włączyłem sobie tylko Crmison Omen na Lancerze i chromowanego Hammerbursta...reszta bez skinów.

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ktos na necie uzmyslowil mi jedna bardzo smutna rzecz na temat gow3 ( wczesniej jakos o tym nie myslalem zaslepiony cala reszta ). Zastanawialiscie sie jak bedzie wygladalo granie privow? Dedykowane serwery beda dzialaly tylko w grach rankingowych i podobno publiku. Mozliwe ze w prywatach bedzie dostepny spektator ktory mogly hostowac ale jezeli nie bedzie takiej mozliwosci? Czy znowu bedziemy skazani na lagi i hosta ktorego bedzie trudniej pokonac?

Odnośnik do komentarza

o_O jak mnie żal dupę ściska że jeszcze 3 miechy :/

 

Jedenasta fala miała już wszystkich bohaterów, około 10, dobrze widziałem? Oni + zwyczajni ludzie to będzie niezła sieka dla Locustów.

 

Widzę że Wretch ma zdolność jak Kantus czyli wrzask. A ten robal co to kufa jest? Pierwszy raz na oczy to widzę ale już widzę że jest zajebisty :D

 

Rozwalił mnie motyw, jak Armored Kantus po prostu przeturlał się po Ani zostawiając z niej krwawą plamę <3

Odnośnik do komentarza

No jak mógł cię nie interesować :D przecież ten tryb to spełnienie mokrych snów każdego fana Gearsów.

 

Zauważyłem dopiero teraz w tym filmie jeden motyw. Spójrzcie na początku, gościu przylepia granat do podłogi, po czym Ticker go zjada i ucieka do ludzi by ich nim rozwalić O_O czego to oni nie wymyślą, od razu skojarzyło mi się z jihad carem z Battlefielda :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeśli byłaby to zwykła kalka Hordy to jaranie się nią byłoby bezcelowe z uwagi na to, że na dłuższą metę rozwalanie Locustów o różnych rozmiarach i kształtach jest dużo ciekawsze od wycinania w pień fal ludzi.

Odnośnik do komentarza

Emmm...ja nie widzę powodów do obaw, prywatne mecze to i tak tylko z Polakami się gra, a na Polskim hoście wszystko śmiga cacy. Wybacz, ale ja nie widzę sensu grać na prywacie z burgerami.

 

Bykowi chyba chodziło o granie na mlg czy cg a jak wiadomo tam klany z całego świata są

 

Ps: Byku może będzie tak jak na cg że pierw jedna strona hostuje potem druga zobaczymy

Odnośnik do komentarza

masakra czego Epic nie wymyśli, mapka na początku bajeczna, motyw z tym podobnym do jeża + turlanie i robienie papki z ludzi genialny.

Tickery zjadające granaty też dobry patent ciekawe czy w hordzie to będą robiły.

 

http://www.frazpc.pl/aktualnosci/917929,Zmutowany_Xbox_360.html

 

brzydki, ten zwykły x z malowaniem gow3 który był w temacie znacznie ładniejszy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...