Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gra roku 2011 ?

Bez przesady Panowie - będzie Battlefield 3, Skyrim, Deus Ex. Gearsy mogą mieć oceny w granicach 90% ale czy będą grą roku? Śmiem wątpić.

 

Jeżeli multi utrzyma taki poziom jak w becie (miejmy nadzieję, że nie będzie jakiejś kichy z serwerami) to mam w co grać do końca tej generacji konsol. Wreszcie skończy się narzekanie na lagi i wyjdzie prawdziwy skill. Jeśli multiplayer będzie śmigał jak w becie, a kampania będzie znośna, to Gears of War 3 będzie drugą grą na X360 zasługującą według mnie na 10/10 (obok Rock Band 3).

chyba mam jakieś deja vu ale czy w podobnym tonie nie wypowiadałeś się przed premierą dwójki by później stać się największym narzekaczem? :blum1:

 

W dwójkę to ja przestałem grać dopiero jak zobaczyłem jak zaje.bista była beta GoW3. A na GoW2 narzekał chyba każdy, ja pewnie też. Chociaż tak jak mówię, przegrałem w tę grę setki godzin i pomimo tony błędów nadal jest zaje.bista.

Odnośnik do komentarza

W (pipi)e mam czy będzie mieć tytuł GOTY czy nie, z całym szacunkiem do Uncharted ale jak obejrzałem gameplay z gamescoma z tej gry to dla mnie to jeden wielki samograj. Gearsy 3 to samo mięsko :diablo:

 

2im55hg.gif

 

@Don - Cicho tam, długo szukałem tego gifa i dobrze oddaje to co chciałem przekazać :P

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Szczurek zdajesz sobie sprawę z tego, że ten gif wyraża raczej co innego niż to co chciałeś przekazać :) ?

 

Jeżeli chciałeś przekazać to co mi się wydaje, że chciałeś ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A co wyraża ten gif bo ja aż się boję go interpretować ...? :scratch_one-s_head:

Że szkoda mu nawet tego komentować ?

Czy dostanę 5 z interpretacji ?

 

To raczej wygląda na: "Ale.. to... aaa... yyy.... Masz rację kochanie... tak" :)

Odnośnik do komentarza

Szabla mówi prawdę, Don blefuje :P

Gifa znalazłem wpisując speechless a nie... "yes dear" :P

 

Mazzeo - chodziło mi o to, że po obejrzeniu 7 minut z prezentacji (gdzie zawsze dają widowiskowe ergo oskryptowane akcje) wywnioskowałeś, że Uncharted to jeden wielki samograj. Oczywiście mogli pokazać zwykłe strzelanie i chowanie się za osłonami, ale to nie jest tak widowiskowe jak to co pokazali teraz lub na E3.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Tylko jest taki problem, że w multi U3 nie będzie można grać do usranej śmierci choćby nie wiadomo co z nim zrobili, a to z GoW3 właśnie tak się zapowiada ;[

GoW2 też się tak zapowiadał, a wyszła totalna kupa w porównaniu do jedynki

ogarnij się w końcu, gow2 nie miał bety i dedykowanych serwerów po której gracze wiedzą że będzie grubo

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/ne...s_of_War_3.html

 

w tej liście nie ma Rustlung, dziwne

 

 

50171-its-beautiful.jpg

 

A ja sobie zamówiłem właśnie limitowanego pada do Gearsów, jak się bawić to się bawić.

 

EDIT:

 

patrzcie, to mapa Trenches

 

 

sporo w niej zmienili.

 

Z resztą Trashball też

 

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Możliwe, 2 map brakuje a one były nie tylko na wyciekniętych filmikach ale też w oficjalnych trailerach od Epic, nie wiem jak mam to rozumieć, chyba że jeszcze ogłoszą że dla pre-orderowców one będą tylko? Bo głupio by było jakby je wrzucili do DLC za parę miesięcy skoro mają je już teraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...