Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Starting Characters:

 

COG: Marcus, Dom, Cole, Baird, Anya

Locust: Drone, Savage Drone, Grenadier Elite, Savage Grenadier, Myrrah

 

Rank Progression Characters:

 

COG Gear - Level 2

Miner - Level 3

Sam Byrne - Level 4

Beast Rider - Level 5

Dizzy Wallin - Level 7

Hunter - Level 8

Jace Stratton - Level 10

Theron Guard - Level 12

Clayton Carmine - Level 14

Classic Dom - Level 17

Spotter - Level 20

Classic Cole - Level 23

Flame Grenadier - Level 26

Classic Baird - Level 30

Benjamin Carmine - Level 34

Grenadier - Level 39

Civilian Anya - Level 45

Victor Hoffman - Level 50

Hunter Elite - Level 60

Anthony Carmine - Level 75

 

Medal/Miscellaneous Unlock Characters:

 

Classic Marcus - Silver Veteran Medal (Play 200 Matches)

Unarmored Marcus - Complete the Campaign, Any Difficulty.

Superstar Cole - Gold MVP Medal (MVP 100 Matches)

Chairman Prescott - Silver Allfathers Medal (Play 200 Matches in all 6 Game Modes)

Golden Gear - Bronze War Supporter Medal (Play in 5 Gears Events)

Savage Theron Guard - Beat Beast Mode, All Difficulties.

Kantus - Gold Medic Medal (Revive 150 Teammates)

Sniper - Bronze Headshot Medal (Get 100 Headshots)

Golden Hunter - Gold Master-At-Arms Medal (Get 300 Kills with all 5 Starting Weapons)

Golden Miner - Gold Rifleman Medal (Get 300 Kills with all 3 Rifles)

Griffin - Facebook Promotion or Gold Big Spender Medal ($300,000 in Horde cash)

Cole Train - Through the Beta or a currently unknown way in the Retail.

 

Pre-Order Characters:

 

Commando Dom - GameStop Pre-order Exclusive

Mechanic Baird - Bestbuy Pre-order Exclusive

Savage Kantus - Amazon Pre-order Exclusive

Savage Grenadier Elite - Walmart Pre-order Exclusive

Adam Fenix - Exclusive to Limited and Epic Editions (Or if you redeemed your Gears Infected Omen Controller code before 9/9/11)

 

DLC Characters:

 

Bernie Mataki - Confirmed for 1st DLC in November

Onyx Guard - Confirmed for 1st DLC in November

Tai Kaliso

Ming Young Kim

RAAM

Skorge

Michael Barrick

 

DLC Maps:

 

Azura - Confirmed for 1st DLC in November

Rust Lung - Confirmed for 1st DLC in November

Odnośnik do komentarza

Jak to możliwe, że Bernie będzie w DLC jak była grywalna w tej pierwszej jTAGowej wersji? (z zielonymi siatkami prostopadłościanów)

 

Cieszy mnie bardzo, że będzie można ściągnąć Kima i Taia. Je.bańce dali do DLC wszystkie postacie, którymi grałem w poprzednie części (1-Kim, 2-Tai) albo chciałem ciorać w trójeczce (oczywiście Bernie).

Odnośnik do komentarza

Azurę i Rustlung powinni wypuścić razem z normalną wersją, albo co najwyżej dać jako pre-order bonus jak Flashback mappack do GoW2.

 

Ze skinami to tragedii nie ma, ale nie rozumiem faktu wrzucania 4 wersji Cole'a albo cywilnej Ani przy okazji wycinając postacie które były już w serii.

 

Aczkolwiek z drugiej strony w tej samej cenie co poprzednie części mamy sporo więcej contentu, więc nie mam spiny o to.

Odnośnik do komentarza

Narzekacie na Polskie ceny zobaczcie ile to koszt. tu gdzie mieszkam.KOSMOS.

 

 

 

http://www.amazon.de...15784585&sr=1-8

Co ?/?? a jaką masz dniówkę w niemczech ? 60€ ? bo nie sądzę ze mniej . Sam jak jeździłem do niemiec jeszcze 3 lata temu to miałem 6€ / h więc wcale nie tak drogo bo za tydzień pracy możesz sobie pozwolić na taki zakup .

 

Przepracuj tydzień w PL i postaraj się kupić to samo wydanie u nas ...

[

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Ja kupilem limitke w Merlin.pl. za 223 zl z kurierem do Niemiec .To samo wydanie u mnie stoi ..

 

 

http://www.amazon.de...5839829&sr=1-15

 

W Polsce cena jest o 50 procent mniejsza :)

 

Oskar ty jesteś poważny ... człowieku popatrz ile zarabiasz w niemczech a ile zarabiasz w tym samym czasie w polsce to raz dwa zobaczile jest waret euro względem pln .. 3,5 raza więcej . Więc jak nie wiem co TY porównujesz .

Rany, nudzicie w kółko z tym porównywaniem zarobków. A w Polsce naprawdę tanio GoW 3 jest, kiedy nówki konsolowe kosztowały 169?

Święta racja Wampis taniej chyba nigdy nie było na premierę .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kupilem limitke w Merlin.pl. za 223 zl z kurierem do Niemiec .To samo wydanie u mnie stoi ..

 

 

http://www.amazon.de...5839829&sr=1-15

 

W Polsce cena jest o 50 procent mniejsza :)

 

Oskar ty jesteś poważny ... człowieku popatrz ile zarabiasz w niemczech a ile zarabiasz w tym samym czasie w polsce to raz dwa zobaczile jest waret euro względem pln .. 3,5 raza więcej . Więc jak nie wiem co TY porównujesz .

Rany, nudzicie w kółko z tym porównywaniem zarobków. A w Polsce naprawdę tanio GoW 3 jest, kiedy nówki konsolowe kosztowały 169?

Święta racja Wampis taniej chyba nigdy nie było na premierę .

 

Mimo ze zarabiam tak czy inaczej to bym nie dal za gre 100 euro jak moge kupic w Polsce za polowe.Bo cena jest rewelka.

Odnośnik do komentarza

Mimo ze zarabiam tak czy inaczej to bym nie dal za gre 100 euro jak moge kupic w Polsce za polowe.Bo cena jest rewelka.

 

:D no to nie pisz ze jest drogo w DE tylko ze Ci żal kasy 100e to masz 400zl na PL .Kto w Polsce może sobie pozwolić na tai wydatek przy obecnych zarobkach i to jeszcze na grę... bardzo nie wielu .

Koniec OT .

 

 

Jeszcze 8 dni i bedziemy grać .... :) . Nie oficjalnie grę można będzie nabyć w sklepach ultimy osobiscie już 16 września !!

Odnośnik do komentarza

A czasem w dojczlandach ta gra nie była zakazana ;d ? anyway, ja brałem z sklep.gram.pl i z odbiorem osobistym płace 173ziko + bonus w postaci niesmiertelników i plakaciku ;d. nie cale 8 dni i bedzie mozna rozlupywac czaszki :D Piszę się ktoś na co-op story ;] ?

 

Ja chetnie !! .W DE pierwsze dwie nie byly do kupienia trzecia jest legalnie UNCUT do kupienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...