Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaplace w gamestop 55e i dostane Commando Doma za free. Moge odebrac gre o polnocy ale mimo ze nie moge sie doczekac chyba sobie odpuszcze. Co zagracie jako pierwsze? Ja przejde chyba singla chociaz korci mnie zeby odrazu mlucic w multi.

singiel z kumplem w co-op na spokojnie > pewnie nie wytrzymam i w międzyczasie sprawdzę: tryb bestii > horde 2.0 > dokończenie singla > katowanie na zmianę różnych trybów online

Odnośnik do komentarza

LOL :lol:

 

319094_261972617158559_206227016066453_888993_32475008_n.jpg

 

jedna z opinii

 

Game just arrived, played a few matches online, probably mostly against reviewers/early copies since only 25 to 40 people were even online playing.

 

Number one, the gameplay is so satisfying, especially after coming from the horrendous multiplayer of gears 2. Makes me think back to when Gears 1 released, and I would play with my brother late into the night for hours. I definitely see that happening again. It's just so fast and smooth, loving the weapon balance as well.

 

Number two, the graphics. I'm not the most technically knowledgeable person on graphics, but I do own Uncharted 2, God of War 3, both Killzones, and have played the Uncharted 3 beta. As far as I'm concerned, gears is the best looking game on console, not just the 360. It may not have the best lighting out of all those games I mentioned (though it still looks amazing) or use MLAA/other graphical techniques those games use, but when you look at the entire package, and how everything looks, to how smooth everything runs, especially with the motion blur added, it looks absolutely stunning. And I'm talking only about the multiplayer, haven't even touched the campaign yet.

 

I honestly think I could just play gears and be satisfied with nothing else after just briefly playing for a hour, and a week ago I was anxious as hell to try out the BF3 beta. Not anymore, I'm feel completely content with this game, and I haven't felt/been able to say that since COD4 released. GET HYPED PEOPLE.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

ALL ABOARD THE HYPE TRAIN!

 

boldstate-hype-train.png?w=412&h=316

 

Lol, Ultima na moje pytanie na ich fb o datę wysyłki odpowiedziała uwaga:

"w poniedziałek"

Miałem nadzieję na piątek, a po cichu liczyłem nawet na czwartek... Widocznie Gearsy to nie Halo i już parę dni przed premierą nie można wysłać :/

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

 

Lol, Ultima na moje pytanie na ich fb o datę wysyłki odpowiedziała uwaga:

"w poniedziałek"

Miałem nadzieję na piątek, a po cichu liczyłem nawet na czwartek... Widocznie Gearsy to nie Halo i już parę dni przed premierą nie można wysłać :confused:

Zadałem im to samo pytanie na maila to dostałem odp: termin wysyłki jest nam jeszcze nie znany :D..litości .

 

Alę grę będzie można odebrać osobiście w sklepie w piątek :D

 

PSXSklep podobno wysyła już w piątek !?

Odnośnik do komentarza

Taka prawda, że jesteśmy trochę rozpieszczani przy premierach, bo w cywilizowanych krajach nikt się nie odważy sprzedać przed premierą.

Moment ... mówimy o zamówieniu Pre-Order czyli przedpremierowym i głównym celem tego zamówienia jest otrzymanie gry max w dniu premiery a nie 1 czy 2 dni po premierze !

I nie interesuje mnie ze kurier złapał gumę ,brakło mu paliwa czy co tam jeszcze . Sklep ma tak wysłać zamówiony towar aby był u klienta na czas.

 

 

 

Ale napięcie rośnie ... :D :D ,to oczekiwanie ..

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Rozmawialem wlasnie z babka z Merlina i mi powiedziala ze wysylka dopiero 20 !!! Nic wczesniej! .No to po jakiego (pipi)...a jest ten pre-oder jak gra mi przyjdzie 25 .kur...a :(

 

Merlin to ogromny sklep internetowy, ale przede wszystkim z książkami. Muzyka, gry, filmy, multimedia stawiają na drugim miejscu. Dlatego ja wolę takie tytuły jak Gearsy 3 zamawiać ze sklepów sticte growych - gram.pl, muve.pl, ultima.pl etc. Jakoś pewniej się czuję zawsze ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...