Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

"Na Rynku pojawił się Season Pass do Gears of War 3. Za 2400 MSP składasz preordera na cztery duże rozszerzenia do multi, kampanii, hordy i bestii, które będą się ukazywać przez najbliższe miesiąca. Jako bonus dostajesz już teraz skórkę broni Liquid Metal" ..src: onlinecenter

 

Ceny zestawów są kosmiczne :D

 

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Gears-of-War-3/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5308ab?nosplash=1&DownloadType=GameAddon#LiveZone

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Ale dostalem info od Merlina

 

Marta M.Od daty premiery należy dodać jeszcze czas potrzebny na dostarczenie produktu na magazyn. Premiera to jest wprowadzenie produktu do sprzedaży nie jest jednoznaczna z dostawą na nasz magazyn.

Marta M.21.09 powinna być już u nas

To po chu..j te pre-odery sie pytam?. Zagram pewnie w sobote .

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

"Na Rynku pojawił się Season Pass do Gears of War 3. Za 2400 MSP składasz preordera na cztery duże rozszerzenia do multi, kampanii, hordy i bestii, które będą się ukazywać przez najbliższe miesiąca. Jako bonus dostajesz już teraz skórkę broni Liquid Metal" ..src: onlinecenter

 

Ceny zestawów są kosmiczne :D

 

http://marketplace.x...eAddon#LiveZone

 

Biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej Epic wyda łącznie 10 map do multi + jakieś niespodziewane DLC to cena jest przyzwoita. Po obecnych cenach MSP to jakieś 85-90 zł. Jak będę miał kasę to chyba wciągnę, do GoW2 chciałem mieć wszystkie, ale ze względu na cyrki z blokadami nie mogłem mieć :( Patrząc na jakość map w grze pewnie nie będzie się żałowało ani złotówki.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Robson.pl już sprzedaje za 169 zł :)

 

 

Potwierdzam : Bemowo już ma na Pradze będzie w ciągu 30 minut.

 

Sobie tak myślę, jaki sens jest w pre orderach, ludzie płącą wcześniej, w takim merlinie a gre zobaczą w czwartek-piątek. Trochę to nie fair - sam cancelowałem preorder w gram.pl jak się dowiedziałem że w nocy ultima premierę zrobi, a teraz nawet tam nie jadę bo kupię za chwilę za 169 PLN... MS i Sony to musi pomyśleć nad może jakimś wyłączaniem z embargo tych co zamawiają wcześniej grę i płacą za ną bo inaczej nie widzę uzasadnienia w pre orderach ;/

Odnośnik do komentarza

Robson.pl już sprzedaje za 169 zł :)

 

 

Potwierdzam : Bemowo już ma na Pradze będzie w ciągu 30 minut.

 

Sobie tak myślę, jaki sens jest w pre orderach, ludzie płącą wcześniej, w takim merlinie a gre zobaczą w czwartek-piątek. Trochę to nie fair - sam cancelowałem preorder w gram.pl jak się dowiedziałem że w nocy ultima premierę zrobi, a teraz nawet tam nie jadę bo kupię za chwilę za 169 PLN... MS i Sony to musi pomyśleć nad może jakimś wyłączaniem z embargo tych co zamawiają wcześniej grę i płacą za ną bo inaczej nie widzę uzasadnienia w pre orderach ;/

Wiesz, myślę, że co najmniej połowa (jak nie więcej) zamówień w sklepach internetowych to ludzie, którzy nie mają stałego dostępu do gier. Ja np. jestem z miasta gdzie nigdzie nie można nabyć żadnej gry konsolowej i dostanie takich gearsów nawet w dniu premiery to dla mnie wielka radocha.

Odnośnik do komentarza

Czekam, ale ultima to ch.uje i powinni to już wysyłać w piątek. Limitkę zachowam, ze środka wyjmę dvd casez płytą (słabo z resztą ono wygląda), a całe te opakowanie zostawię sobie. Nie stracę na tym bo sztukę którą już mam kupiłem w znajomym sklepiku za śmieszne pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...