Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Instalacja ile zajmuje miejsca na dysku? Z góry dzięki za odpowiedz.

 

nie wiem jak w ultimie, ale kumpel własnie w Merlinie skasował zamówienie (za które nawet z góry już zapłacił)... Dżizas co ten Epic robi z ludźmi :) jeszcze do dzisiaj kombinowałem jak ja wyrobie z czasem by ograć GOW3, za chwilę BF3, Uncharted 3, Batmana nowego i może Asasyna jeszcze... teraz wiem jedno, że Gearsy na co najmniej pół roku mi wystarczą , jednym słowem jako gra jest to "dzieło kompletne" proszę państwa:)

Odnośnik do komentarza

Nabilem 26 level w multi i poki co kazdy mecz chodzil idealnie, zero lagow. Mam nadzieje, ze nic sie w tej materii nie zmieni po premierze.

 

Beta przez pierwszy tydzień (jeszcze nie dla dla wszystkich) chodziła idealnie, później było trochę gorzej. Oby tym razem nie było podobnie.

Przez pierwszy tydzień (gdzie trzeba było mieć kod od MSu) beta chodziła na p2p i połączenie przypominało GoW2 po wszystkich TU (no, może lekko lepiej). Dopiero jak zaczęli włączać dedyki w drugim i trzecim tygodniu lagi kompletnie zniknęły. Także nie wiem o czym mówisz, jarken.

Odnośnik do komentarza

Nabilem 26 level w multi i poki co kazdy mecz chodzil idealnie, zero lagow. Mam nadzieje, ze nic sie w tej materii nie zmieni po premierze.

 

Beta przez pierwszy tydzień (jeszcze nie dla dla wszystkich) chodziła idealnie, później było trochę gorzej. Oby tym razem nie było podobnie.

Przez pierwszy tydzień (gdzie trzeba było mieć kod od MSu) beta chodziła na p2p i połączenie przypominało GoW2 po wszystkich TU (no, może lekko lepiej). Dopiero jak zaczęli włączać dedyki w drugim i trzecim tygodniu lagi kompletnie zniknęły. Także nie wiem o czym mówisz, jarken.

 

Po drugim tygodniu (pierwszym otwartym) przestałem grać z powodu lagów. Może później jednak było lepiej, już nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...