Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze napiszcze, ze jest problem z aliasingiem to w ogole bedzie smiech

 

MaZZeo zrobił to za nas wrzucają screen'a z lodówką.....

 

U mnie przeciętnie a u Ciebie OK......

 

A czy istnieje jakakolwiek gra na konsolach, która ząbków nie ma? Bo ja poza Alan Wake w sub hd nie przypominam sobie. Kwestia jest taka jaki kto ma TV, ja teraz gram na LCDku swoim i je widać, ale już podłączałem konsolę pod dużą plazmą 50 cali ich praktycznie w ogóle nie ma, więc to jest kwestia telewizora tak naprawdę.

 

Przecież nawet KZ3 na PS3, który ponoć ma jakiś specyficzny MLAA czy coś takiego nei wystrzegł się ząbków, czego oczekiwałeś, 8xAA? Takie rzeczy tylko na PC.

 

Popeq & Radovan - takie rzeczy sie dzieją jak gracze nie mają tego samego poziomu trudności, w GoW2 przez przypadek grając ze znajomym ustawiłem sobie Insane, on grał na hardcore i cały czas nie mogliśmy ogarnąć dlaczego taki ticker jego robi tylko na czerwono, a ze mnie w moment zostają flaki, no i dlaczego locusty jak tylko w ogóle wychylę łeb wolą strzelać tylko do mnie.

Odnośnik do komentarza

Przyklejcie sie do murka/sciany, najlepiej oswietlonego, i dosyc szybko obracajcie kamera w lewo i w prawo - nie wyrabia oswietlenie i/lub AA. Wokol postaci pojawiaja sie biale szumy, rozpikselizowana poswiata. Mielismy cos takiego w GT5 podczas deszczu (tylko na o wiele wieksza skale czas).

Soul ma super plazme, ja tez, i nie jest to wina TV.

 

Poza tym dzieki Ty chvju - teraz bedzie mnie to w(pipi)ialo.

Odnośnik do komentarza

btw zarzut, że Gearsy 3 są łatwiejsze nie jest do końca prawdziwy. 3 lata od premiery poprzedniej części ludzie po prostu nabrali skilla w graniu padem, dlatego wydaje się że jest łatwiej. Podczas ostatniego przejścia dwójki czy jedynki doskonale pamiętałem miejsca, gdzie musiałem powtarzać po 5, 10, 15 razy na hardcorze, szczególnie etapy podczas rozdzielania się. Tyle że tym razem przeważnie przechodziłem te lokacje z miejsca lub maksymalnie za 2-3 razem.

Odnośnik do komentarza
A czy istnieje jakakolwiek gra na konsolach, która ząbków nie ma? Bo ja poza Alan Wake w sub hd nie przypominam sobie. Kwestia jest taka jaki kto ma TV, ja teraz gram na LCDku swoim i je widać, ale już podłączałem konsolę pod dużą plazmą 50 cali ich praktycznie w ogóle nie ma, więc to jest kwestia telewizora tak naprawdę.

 

Stary ale to już nie o to chodzi, Ins mówi, że gra nie ma problemu, a Ty mu udowodniłeś, że ma i w tym jest rzecz, czemu na siłę pewne rzeczy starcie sobie wytłumaczyć na przykładzie czegoś innego? Powiedzieć dumnie stwierdzić fakt, że faktycznie tak jest a nie wpierdzielać sobie jakieś bałachy do głowy.

 

Czez, dzięki :)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Przyklejcie sie do murka/sciany, najlepiej oswietlonego, i dosyc szybko obracajcie kamera w lewo i w prawo - nie wyrabia oswietlenie i/lub AA. Wokol postaci pojawiaja sie biale szumy, rozpikselizowana poswiata. Mielismy cos takiego w GT5 podczas deszczu (tylko na o wiele wieksza skale czas).

Soul ma super plazme, ja tez, i nie jest to wina TV.

 

Poza tym dzieki Ty chvju - teraz bedzie mnie to w(pipi)ialo.

Mysle ze problemem jest arrow_gold_right_tiny.gifIntelligent Frame Creation Pro w TV .Model TV jest dobry ale do extra duzo brakuje .. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Co do poziomu trudności : Trzaskamy 4coop (3 osby na HARD i INS na INSane) i nie wiem czy to kwestia skalowania trudności pod 4 osoby i insane, ale są momenty gdzie człowiek się namęczyć musi żeby pchnąć akcje do przodu - Poziom w takiej konfiguracji jest absolutnie idealny, czyli akcja się posuwa, ale nie w tempie samograja, a raczej spektakularnie giniemy co jakiś czas :)

dzięki i o to mi chodziło, gra ma być wymagająca ;]

 

co do wypocin pajgiego i soula, po co dajecie się wciągnąć w takie bzdury, grafika gorsza od gow2, ps2 w hd :lol: tak to jest jak gra się na Neptunie albo chłopcy nie wyłączyli trybu 3D i grają bez okularów.

 

Kwietniowa beta wyglądała lepiej niż singiel gow2 czy beta unch3 a tutaj takie farmazony lecą, dawanie filmików z GT który jednocześnie dał za grafikę 95/100.

Słabsze fragmenty można znaleźć w każdej grze, szpital gow2, muzeum u2.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

btw zarzut, że Gearsy 3 są łatwiejsze nie jest do końca prawdziwy. 3 lata od premiery poprzedniej części ludzie po prostu nabrali skilla w graniu padem, dlatego wydaje się że jest łatwiej. Podczas ostatniego przejścia dwójki czy jedynki doskonale pamiętałem miejsca, gdzie musiałem powtarzać po 5, 10, 15 razy na hardcorze, szczególnie etapy podczas rozdzielania się. Tyle że tym razem przeważnie przechodziłem te lokacje z miejsca lub maksymalnie za 2-3 razem.

 

Racja, pamiętam jak kupiłem klocka i raz wszedłem do multi Gears of War 1. Przez pół godziny nikogo nie ubiłem, mało tego nikogo chyba nawet dobrze nie trafiłem, a teraz po 3 latach to już jakieś kille są :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wylosowali tego chopera między graczami O_O ? Do tego faceta chyba nie doszło od razu co wygrał, dopiero w domu chyba się zorientował, że ma motocykl o wartości pi razy drzwi tak 50 tys. $ :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ząbki srąbki. W każdej grze na konsole są. A grafika w gow3 świetna plus bardzo zróżnicowane lokacje (do pietego rozdziału sprawdzone). Jak na razie moje faworki to autostrada i miasto w stylistyce FF VII i podwodny trip na lsd :D

czlowieku spojlery dajesz no k...a

Ale spoilery... Autostrada i miasto w stylistyce FF to juz w ogole zdradzaja zakonczenie calej serii...

Odnośnik do komentarza

(pipi)vvvvvvvvva cisnienie mi skacze(GDZIE MOJA GRA?) ,moje pier.. złożone 12.09.11. Zamówienie w trakcie realizacji Kochany Merlin.pl.Bylem w sklepie wlasnie zwykle wyd.55 euro.Mam pytanie czy ktos bral giere nie w Polsce i byly Polskie napisy?.

CHłopie nie napinaj się tak sam sobie jesteś winien ,zamawiasz grę w jakimś gównianym sklepie co to nawet nie zna pojęcia pre-order i teraz się gotujesz .

Trzeba było brać na gram.pl lub w ultimie .

W merlinie to możesz sobie zamówić książkę kucharską .

 

Grę pewnie dostaniesz w przyszłym tyg . Powodzenia i cierpliwie czekaj .... a ja idę pograć :D:P

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw rozpakowaliśmy Lancera, (zakopany gdzieś w tym temacie), dzisiaj przyszła kolej na samą grę.

 

Rozpakowaliśmy "Epic Edition", a jeszcze dziś wieczorem, przy pomyślnych wiatrach, rozpakujemy też limitowaną Gearsową konsolę Xbox 360. :)

 

[media='']

[/media]

 

----

 

A co do postu wyżej, ja Ultimie nie ufam, po tym jak kiedyś ponad rok walczyłem z nią o zamówionego Wiedźmina, po czym skończyło się zwrotem pieniędzy.

Edytowane przez Dark Archon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)vvvvvvvvva cisnienie mi skacze(GDZIE MOJA GRA?) ,moje pier.. złożone 12.09.11. Zamówienie w trakcie realizacji Kochany Merlin.pl.Bylem w sklepie wlasnie zwykle wyd.55 euro.Mam pytanie czy ktos bral giere nie w Polsce i byly Polskie napisy?.

już ktoś pisał w temacie, że są napisy PL (a kupował chyba z UK)

Odnośnik do komentarza

to teraz ja coś na pisze czy zauważył ktoś może że raz strzały z szota wchodzą jak w masło a raz jak by nie do końca trafiały, spotyka się czasami z takim problemem jak gram rankingi, jak trafiłem na mecz gdzie w przeciwnej drużynie byli sami Polacy wszystko wchodzi jak w masło w innych to różnie, na forum epick ludzie też poruszają podobny problem i nie jest to wina mojego internetu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...