Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, wczoraj wypieprzało mnie z gry 3 razy. A co do szotów w (pipi)e. Cieniasy zawsze muszą sobie jakoś wytłumaczyć brak skilla :P Ja nie narzekam, bardzo rzadko widuję bzdurę że typ powinnien paść a wytrzymuje pare strzałów z bliska. Mówiłem ci Yaczes naucz się celować i strzelać tak jak ja :)

 

 

to ja poproszę twojego tipsa o celowaniu z szota, jak nie chcesz się dzielić ze wszystkimi no może być na pw

Odnośnik do komentarza

to ja poproszę twojego tipsa o celowaniu z szota, jak nie chcesz się dzielić ze wszystkimi no może być na pw

Nowości nie odkryję ale namierzam typa prawą gałką, jak mam go na środku szybko wciskam LT i zaraz po tym RT, odrazu po strzale puszczam LT i tak w kółko. Nie lubie strzelać z biodra bo wtedy właśnie wychodzą takie kwiatki, chyba że jest naprawdę blisko to z biodra bez problemu trafiam.

Odnośnik do komentarza

Soul nagraj ten filmik, z checia zobacze co za dziwne rzeczy dzieja sie u was. No i mozesz sobie darowac z tekstem, ze tego po prostu nie widze, to ty nie widziales w AC Brotherhood rozjasnionej gornej czesci ekranu mimo, ze wystepuje to w kazdej wersji i na kazda platforme (sprawdzalem na trzech roznych TV, dwoch X360, PS3 i PC, wszedzie to jest).

Odnośnik do komentarza

Soul nagraj ten filmik, z checia zobacze co za dziwne rzeczy dzieja sie u was. No i mozesz sobie darowac z tekstem, ze tego po prostu nie widze, to ty nie widziales w AC Brotherhood rozjasnionej gornej czesci ekranu mimo, ze wystepuje to w kazdej wersji i na kazda platforme (sprawdzalem na trzech roznych TV, dwoch X360, PS3 i PC, wszedzie to jest).

 

Widziałem to, dużo później niż o tym było mówione, więc nie wspominałem bo i tak było już po temacie.

Odnośnik do komentarza
tak samo jak Czes, gdybym mu nie powiedział to by w życiu tego nie ogarnął

 

I nadal uważasz że to jest mega problem, skoro znakomita większość ludzi tego nie widzi i sam tłumaczysz to ludziom na forum przez 3 strony? Dżizas.

 

Gears of war to jest bullshit. To nigdy nie bedzie counterstrike, ze jak trafisz heada to typ zginie na 99%.

 

Chyba mówisz o starym CSie 1.5 albo 1.6, bo w source również jest pełno posranych akcji. Prawda jest taka, że im bardziej skomplikowany ma gra silnik graficzny czy kod sieciowy, tym większe prawdopodobieństwo lagów, bullshitów itd. to że w starym CSie tego nie ma to głównie zasługa przedpotopowego silnika. Z GoW3 biorąc pod uwagę takie zaawansowanie techniczne i tak jest dobrze. Grałem wiele miesięcy w GoW2 i tam to dopiero były cyrki panie. Poza tym skoro mówisz że w poprzednie części mało grałeś, to może to po prostu brak skilla a nie wina gry? Nie hejtuje ciebie ale jak grałem na początku właśnie w tego CSa o którym mówisz to sporo śmierci tłumaczyłem lagami, czitami, oszustwami itd zanim do końca ogarnąłem grę.

 

Nie będę teraz rzucał nickami czy coś bo nie pamiętam już, ale najwięcej tych tzw bullshitów widzą głównie ci co są na dole tabeli.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja robię tak samo, ale czasami są kwiatki

No czasami to i ja mam kwiatki ale nie płaczę z tego powodu jak Yaczes i nie robię afery na forum jaka ta gra to bullshit :P

 

No, ale to sa slowa kolesia, ktory jest swiatowej klasy playerem, a nie Szabla z OchotaGamingTeam. Nie obraz sie, ale on jest "troche" bardziej wiarygodny.

Mazzeło: 10 graczy, dziesiatki milionow $, malutkie mapki, tworcy unreal engine, mnostwo czasu na wyelimonowanie takich balasow - Mazzeo, prosze Cie, to nie przystoi ;) Co do dolu tabeli to uwazasz, ze koles, ktory jest pro jest na dole tabeli? Zatem koncze dyskusje xD

 

Co do tv za 600 zl, abstrahujac od faktu, ze wiekszosc ma pewnie wyyebane ekrany szajsunga za 1350 kupione z wystawy po zeszlym sezonie a teraz kozaczy, to jest to ten sam efekt, ktory wystepuje w GT5 i ktory tak Wy, jak sie okazuje fanboje, wytykaliscie ps3 userom. No, ale jak wystepuja w grze na kloca, to mozna przykmnac oko, nie mas ensu "udowadniac tego na 3 strony" i generalnie nalezy pominac. Moje gratulacje.

Odnośnik do komentarza

Nie będę teraz rzucał nickami czy coś bo nie pamiętam już, ale najwięcej tych tzw bullshitów widzą głównie ci co są na dole tabeli.

Miałem to właśnie napisać ale się powstrzymałem. Nie chciałem urazić Yaczesa :P

No, ale to sa slowa kolesia, ktory jest swiatowej klasy playerem, a nie Szabla z OchotaGamingTeam. Nie obraz sie, ale on jest "troche" bardziej wiarygodny.

Mazzeło: 10 graczy, dziesiatki milionow $, malutkie mapki, tworcy unreal engine, mnostwo czasu na wyelimonowanie takich balasow - Mazzeo, prosze Cie, to nie przystoi ;) Co do dolu tabeli to uwazasz, ze koles, ktory jest pro jest na dole tabeli? Zatem koncze dyskusje xD

Ale dlaczego patrzysz tylko na tych pro. Zauważ że to właśnie wielcy prosi najbardziej marudzą (lub j.w. cieniasy) bo mają za bardzo wybujane zdanie o swoim skillu. W (pipi)u mam opinię tego prosa bo widzę jak gra wygląda i potrafię to ocenić. Zdejmij klapki z oczu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, gram w tą samą grę co wy wszyscy, ponad 100 meczów i nie mam nic do zarzucenia gnasherowi. Wszystko włazi.

 

Tymczasem skończyłem kampanię. Nie wiem nawet od czego zacząć. Albo w ogóle nic nie będę pisał. To jest mój komentarz.

 

citizen_cane.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze jestem na drugim miejscu za Toba, czasami nad, mam kd 1,4 czy tam 1,5, ale to juz jest najwidoczniej dol tabeli :) oczywiscie jestem kiepski, bo w 2 czesci gearsow utluklem moze 2,5-3 k killi, a nie kilkadziesiat tysiecy jak Wy, ale jak ja stoje w miejscu i typ stoi w miejscu i strzelam mu w czache i po 3 strzalach nie lezy na (pipi)ie, to sorry, no bonus. Sam nieraz morde drzesz do headseta, ze balas i (pipi) oraz bzdura, ale jak cos zlego sie na forum napisze to zaraz yebiesz i probujesz deprecjonowac. Smutne to, bo ja zawsze mowilem o Tobie jedynie cieple slowa.

pozdrawiam Szabla, zyj dalej w swoim swiecie.

Odnośnik do komentarza

Zawsze jestem na drugim miejscu za Toba, czasami nad, mam kd 1,4 czy tam 1,5, ale to juz jest najwidoczniej dol tabeli :) Sam nieraz morde drzesz do headseta, ze balas i (pipi) oraz bzdura, ale jak cos zlego sie na forum napisze to zaraz yebiesz i probujesz deprecjonowac. Smutne to, bo ja zawsze mowilem o Tobie jedynie cieple slowa.

pozdrawiam Szabla, zyj dalej w swoim swiecie.

Ten cały post jest do mnie czy tylko końcówka bo nie wiem do czego mam się odnieść :P ?

Przecież pisałem że zdarzają się kwiatki i nie ukrywam tego. Nie drę mordy tylko mówię co za bzdura miała miejsce ale gram dalej i nie wyrzucam swoich żali na forum jaka ta gra jest zła. Nie piszę tego żeby cię ośmieszać czy co ty sobie ubzdurałeś ale nie rozumiem twojego toku myślenia. Szukasz dziury w całym posiłkując się opiniami prosów.

Dla mnie EOT.

Edytowane przez Szabla8
Odnośnik do komentarza

Nie 5 razy, naucz sie czytac - 5 razy z rzedu gansherem na stadionie. Przykre, ze tyle grasz i nadal sobie z noobem nie radzisz. Zreszta powinienes sie w sumie przyzwyczaic, na turnieju w pesa tez Cie zmiazdzylem :confused:

Szabla: wyrazilem w jednym zdaniu opinie, a nie szukalem dziury w calym.

 

Co do mojego skilla to jeszcze raz napisze - ja utluklem 2,5czy 3k wobydwu gearsach, gralem bardzo malo, ale to nie ma nic do uposledzonego kodu geasrow. Wy macie po kilkadziesiat tysiecy killi, pewnie pod 100. Gralem miesiac w jedne i miesiac w drugie gearsy. Naprawde Ins musialbys byc uposledzony, zeby byc nizej ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Z sawedoffem latalem raz przez chwile na privie grajac z Toba. Wczesniej 5 razy z rzedu utluklem Cie gnasherem 1 on 1 na stadionie. Po prostu Ciebie jade z kazdej broni. Przelknij te gorzka pigulke. Soul to widzial, moze potwierdzic :)

 

True Story :dance2:

 

Dajcie sobie spokój nie warto...

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Widze, ze strasznie wazny jest dla Ciebie e-fejm. Zaraz sie okaze, ze nie upokorzylem Cie na turnieju w graboszycach 5 bramkami ukraina i nie wyelimonowalem z dalszych rozgrywek :( Dobra nie pamietam tego meczu, bo pamietam tylko wazny mecz, czyli final, ale pamietam, ze Cie zmiazdzylem ;F Co do prywata to nie moglem byc na koncu, bo Ty byles pode mna o_O

 

W dalszym ciagu potwierdzam, ze jestem noobem, nie mam doswiadczenia, ani super manuala - moze mialem farta, a wielki Ins nie mial farta. Tak zreszta pewnie bylo. Jechal mnie czesto Jodzio, tez noob jak ja, ale nie mam problemu, zeby to przyznac. Tak samo nie rozumiem czemu Ty klamiesz co do nas - zdarza sie. Nie pamietasz tego meczu w ktorym przez 2 rundy ugrales 3 fragi? ;) Widze jednak, ze jestes botem i nie mozna nic zlego powiedziec o Tobie, grach ktore lubisz, ani konsoli od M$. Ja myslalem, ze jestes inteligentnym kolesiem i flejmujesz dla jaj w CW, ale okazalo sie, ze wszystko pisales na serio. Zal mi Ciebie, naprawde. Szkoda, ze nie yebiesz girsow na forum tak jak yebiesz je na lajwie, hipokryto. Niczym nie roznisz sie od alexxa-1.

 

Soul nagraj filmik.

 

Sorry za offtop Don, sorry forumku, juz skonczylem ;]

 

Edit: Szabla Ty z Mazeo zaczaliscie mnie deprecjonowac zeby moja opinia byla gorno warta.

easye: to byl pes5 ;) teraz trzymam sie z dala od tego balasa.

Edytowane przez Czez
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...