Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie o to chodzi. Jezeli widze, ze przeciwny team to banda jelopow z obrzynami to musze grac na dystans, a nie za to ludzie pokochali multi w tej serii.

 

PS. Juz teraz znudzilo mnie multi (przez zmiane stylu gry), wiec jezeli nie dodadza playlisty to oleje i tyle.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam na dodatek czekam z niecierpliwoscia. Ta gra jest przemiodna i na bank sciagne do niej kazdy, jaki tylko sie ukaze!

kolorowanki na spluwy w cenie gry również ? ;)

nie przesadzajmy.

Tak czytam wasze posty i naprawde nie macie sie juz do czego przyczepic.Fabula i tak na tle pozostalych 2 czesci wypada bardzo dobrze, ba - w 2ce nawet sie na niej zbytnio nie skupialem, a po 3ce nabralem ochoty poznac wszytskie watki uniwersum.

Niech wam tez zrobia w koncu ta klasyczna PL, bo sie czytac juz o obrzynach nie da ; ] Mi nie przeszkadzaja, moze dlatego, ze mam naprawde wy(pipi)ane na ktorej lokacie mecz koncze.

 

PS. Cos wiadomo nowego o tym watku fabularnym, ktory ma byc w listopadzie ?

 

http://www.gram.pl/news_8A7rHe,3_DLC_do_Gears_of_War_3_Barrick_wkracza_na_scene.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wlasnie o to chodzi. Jezeli widze, ze przeciwny team to banda jelopow z obrzynami to musze grac na dystans, a nie za to ludzie pokochali multi w tej serii.

 

PS. Juz teraz znudzilo mnie multi (przez zmiane stylu gry), wiec jezeli nie dodadza playlisty to oleje i tyle.

A za co ? Bo w poprzednich za to non stop widzialem ciagle fikolki z shotgunami, wszysyc prawie grali w ten sam sposob, tutaj przynajmniej ludzie graja roznymi stylami, co dla mnie jest o wiele fajniejsze!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nazywaj to jak chcesz, ale bylo to nieporownywalnie ciekawsze niz to co jest teraz. Tak czy inaczej fikolki z shotem (lol) sa i tak o niebo lepsze niz kitranie sie caly mecz.

 

PS. Wymien mi te style, ktorych nie bylo wczesniej, nie liczac obrzyna.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No napisalem juz wyzej, teraz przynajmniej ludzie uzywaja lancera, sa kolesie, ktorzy zamiast shotguna lataja z retro i potrafia pojechac niemal kazdego strzelajac w kolana, zanim w ogole ktos z obrzynem sie do nich zblizy. Widac na pierwszy rzut oka, ze walka jest zroznicowana, jedni wala z mlocarza, inni lataja z shotgunami, jeszcze inni czekaja na 1 strzal i mi sie to o wiele bardziej podoba, niz taniec smierci z poprzednich czesci, gdzie niemal wszyscy jak jeden maz latali wylacznie z shotgunem i turlali sie przez 3/4 gry.

 

Lol- chcialem sprawdzic, kto dal Ci minusa i sam przez przypadek Ci dalem. Hehe, trzymaj plusa dla rownowagi!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A no są 2 style.....3/4 ludzi biega z retro+obrzyn i 1/4 karabin+gnasher XD. A tak na serio to nie ma co narzekać na karabinki bo movement załatwia sprawę. Co do obrzyna to trzeba na niego uważać i tyle, mam tylko nadzieje że epic pójdzie za głosem graczy i doda nam ten tryb classic, w którym zapewne też by były turnieje rozgrywane, a w normalnych trybach zmniejszy zasięg sawed off'a i będzie git :)

Odnośnik do komentarza

Wbiłem sobie medal za 500 fragów obrzynem (chciałem każdą bronią do 2000 dociągnąć, ale odpuszczam bez ustawki, nie będę latał z karabinem dziesiątki godzin). Ogólnie ratio strzeliło w górę, a ja czułem się jak cheater: celuję byle gdzie koło kolesia - koleś pada, ktoś kogoś podnosi - obaj do piachu. Równocześnie zero satysfakcji znanej z wygrania pojedynku na shoty. Ucieszyło mnie natomiast otrzymanie wiadomości, że nie umiem grać, bo muszę się obrzynem posiłkować - naprawdę dużo ludzi się na niego wkurza.

Odnośnik do komentarza

Wbiłem sobie medal za 500 fragów obrzynem (chciałem każdą bronią do 2000 dociągnąć, ale odpuszczam bez ustawki, nie będę latał z karabinem dziesiątki godzin). Ogólnie ratio strzeliło w górę, a ja czułem się jak cheater: celuję byle gdzie koło kolesia - koleś pada, ktoś kogoś podnosi - obaj do piachu. Równocześnie zero satysfakcji znanej z wygrania pojedynku na shoty. Ucieszyło mnie natomiast otrzymanie wiadomości, że nie umiem grać, bo muszę się obrzynem posiłkować - naprawdę dużo ludzi się na niego wkurza.

 

I tu sie zgadzam w pełni, broń jest przegięta o ile jeszcze w tdm i egzekucji sporadycznie trafiam na takich ludzi to jak wczoraj odpaliłem koth to się grac nie dało wszyscy jak jeden z sosem i nikt nie interesuje się hillem, porażka. Co do satysfakcji to zgadza sie nie ma to jak pojedynek na szoty :)

Odnośnik do komentarza

Ja czasem jak gram w KOTH to wezmę sobie pogram obrzynem przez 1 rundę... stwierdzam że gdyby był tylko on zamiast gnashera to nie grałbym w multi. 0 funu korzystania z tej broni.

 

Mam już chyba 3000 killi w multi, a z obrzyna... 70 :D Nie wiem jak niektórzy mogą biegać z nim non stop, dzieci coda.

Odnośnik do komentarza

A mnie po wczorajszych meczach ch..j "strzelał" i bynajmniej nie chodziło o to czy ktoś biegał z sawed-off'em czy gnasherem. Ponad 20 meczy w różnych trybach i w każdym teleporty. Niby pociski nie miały opóźnienia(strzelałem w ścianę :D ) ale postać przeskakiwała do przodu, cofała się itp. Czy spora liczba graczy na XBL mogła mieć na to wpływ? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale dodam, że NAT jest MODERATE :D Mieliście też takie sytuacje?

Odnośnik do komentarza

Ja mam chyba 25 killi z obrzyna i nie rozumiem jak ludzie moga z tym czyms grac. Nie wiem czy mozna ich nazwac dziecmi coda bo sam wczesniej gralem w BO czy MW2 i takiego noobostwa tam nie ma. Zeby grac bronia ktora nie trzeba celowac? Sorry ale trzeba byc niezla piz.da zeby tego uzywac.

 

BOZZ za jakis czas bede przechodzil singla na najwyzszym poziomie z Pyrkiem. Odezwe sie do ciebie na live.

Odnośnik do komentarza

A mnie po wczorajszych meczach ch..j "strzelał" i bynajmniej nie chodziło o to czy ktoś biegał z sawed-off'em czy gnasherem. Ponad 20 meczy w różnych trybach i w każdym teleporty. Niby pociski nie miały opóźnienia(strzelałem w ścianę :D ) ale postać przeskakiwała do przodu, cofała się itp. Czy spora liczba graczy na XBL mogła mieć na to wpływ? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale dodam, że NAT jest MODERATE :D Mieliście też takie sytuacje?

NIE , zapewne to wina lagów i twojego łącza ,Bo sam takowych teleportów nie uświadczyłem na ponad 100 rozegranych meczy .

Odnośnik do komentarza

Ja podzielam zdanie Insa - mnie tez juz multi znudzilo :( Nie tylko inny styl gry, ale i mapki ogolnie duzo slabsze niz w 1 czy nawet w 2 :(

Ja podzielam zdanie Insa - mnie tez juz multi znudzilo :( Nie tylko inny styl gry, ale i mapki ogolnie duzo slabsze niz w 1 czy nawet w 2 :(

 

Ha mówiłem, że mapki też są takie sobie, a obrzyn śmierdzi :confused:

 

Ja się nie zgadzam, w GoW3 słaba jest tylko Ławica i trochę Estakada, za to w GoW2 cienkie było Gradobicie, Ruiny a już w ogóle ch.ujem wiało na Pierwszym Dniu czy Stasis.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich na forum (mój pierwszy post).

 

Już chyba XBL działa, ale ja mam pewien problem z Gearsami:

Akurat grałem mecz kiedy wyskoczyła awaria XBL i niestety wyzerowało mi statystyki-miałem prawie 30 poziom, a mam z powrotem 1 (tzn. teraz już 2, bo zagrałem jeden mecz od awarii) czy komuś też się to przytrafiło?

 

uuu no to nie fajnie, aż się boje włączać liva (miałem 69 lv)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...