Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Epic mnie zadziwia. Z jednej strony wrzucili Alpha Execution, co jest mega plusem, z drugiem wrzucili Stay Frosty, jak on wygląda? W skrócie: tylko HB, szycha w standardzie, brak gnashera i nie trzeba dobijać przeciwników od razu padają. Istne Call of Duty :F

 

Aha jeszcze jedno: Więzienie (Slab) jest MEGAAAAAA!

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w poprzednie części i nie wiem jak było z Boltokiem, ale też zauważyłem, że w GOW3 heady wchodzą prawie zawsze i to bez specjalnego przymierzania. Jeżeli przeciwnik dostał już strzał(ogólnie ma osłabiony "poziom życia" :D) to na 90 % następnym będzie head.

Edytowane przez Wasyl1122
Odnośnik do komentarza

kilka dni temu wychwalałem bez lagowe multi w innym temacie i, że jaki to wielki postęp względem dwójki, ale ku,rwa mać coś jest nie tak!

Miałem ze 3 dni przerwy od girsów, ale se chyba tego nie uroiłem. Gra mi się tak jakby hmm... ciężko, nie czuje tej płynności co wcześniej szczególnie przy pojedynkach 1vs1. Teraz każdy mój kill wygląda tak: strzał, pół sekundy i rozrywa gościa. Czasem gine od typa stojącego do mnie bokiem lub tyłem co mnie niemiłosiernie wku,rwia. Prawie tysiąc rozegranych partii TDM i takich sytuacji nigdy nie miałem, więc o coś tu chyba ku,rwa chodzić musi!

 

Miałem brać ten nowy dodatek, ale jak tak ma mi się dalej grać to go pierd,ole w d,upe niech mnie pocałują.

Odnośnik do komentarza

 

 

Miałem brać ten nowy dodatek, ale jak tak ma mi się dalej grać to go pierd,ole w d,upe niech mnie pocałują.

 

Zawsze mnie fascynuje to zrzędzenie i wylewanie frustracji, oczekiwanie perfekcji we wszystkim i od każdego, a najlepiej żeby nigdy nic się nie psuło, świat był idealny a produkty były za darmo....

 

wystarczy na oficjalnym forum Epic zerknać że chłopaki już nad tym pracują aby to naprawić ...dżizas odrobina cierpliwości i wyrozumiałości ludzie... sami perfekcjoniści w tym kraju tylko jakoś tego nie widać patrząc na otaczające nas realia.

 

za Epic Forum:

 

 

" Issues Post Fenix Rising DLC Release

 

We are aware some of you are seeing connection issues since the release of the Fenix Rising DLC. We are working with Microsoft to correct the issues and hope to have them resolved as soon as possible. We apologize for any inconvenience this may be causing.

 

Thank you for your patience! "
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Miałem brać ten nowy dodatek, ale jak tak ma mi się dalej grać to go pierd,ole w d,upe niech mnie pocałują.

 

Zawsze mnie fascynuje to zrzędzenie i wylewanie frustracji, oczekiwanie perfekcji we wszystkim i od każdego, a najlepiej żeby nigdy nic się nie psuło, świat był idealny a produkty były za darmo....

 

wystarczy na oficjalnym forum Epic zerknać że chłopaki już nad tym pracują aby to naprawić ...dżizas odrobina cierpliwości i wyrozumiałości ludzie... sami perfekcjoniści w tym kraju tylko jakoś tego nie widać patrząc na otaczające nas realia.

 

za Epic Forum:

 

 

" Issues Post Fenix Rising DLC Release

 

 

We are aware some of you are seeing connection issues since the release of the Fenix Rising DLC. We are working with Microsoft to correct the issues and hope to have them resolved as soon as possible. We apologize for any inconvenience this may be causing.

 

Thank you for your patience! "

 

Wszystko ładnie pięknie,z tym że po 1 my wydajemy na grę nie małe pieniądze więc chcemy czegoś działającego,po 2 Cliff przed premierą gry mówił o dedykowanych serwerach,bez lagowe multi,blablabla a co dostalismy ? niemalze powtorke z rozrywki...a ja sie pytam gdzie jest moja kasa skoro nie ma tego co mi obiecano.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale przecież gra działa - mają chwilowy problem z multi nad którym pracują. Serwery dedykowane są nie rozumiem więc pretensji ? Multi nie miało przed DLC u mnie żadnych = ani jednego laga - właśnie to dostałem kupując grę.

Powtórką z rozrywki nazywasz grę, gdzie usprawnili 99 % z poprzednich części, dodali nowy tryb bestia, poszerzona Horda, rozbudowane tryby w multi... jeśli dla ciebie to to samo to sorry ale mamy inne zdanie.

 

Pytasz gdzie Twoja kasa? Jest u ludzi, którzy na czymś się w życiu znają i zapier$%& żeby tacy jak ty mogli grać w jeden z najlepszych Exów na Xklocka... czy ktokolwiek z Epic Ci obiecywał, że nigdy nie nastąpi żaden Fuck up i nie będą mieli chwilowych problemów? Nie. Błędów nie popełnia ten co nic nie robi, więc wrzuć na luz, zapodaj inny tytuł na pare dni i skończ z tym typowo polskim malkontenctwem i narzekaniem na wszystko, bo jak pożyjesz dłużej na świecie to sam zobaczysz, że i Tobie zdarzy się nie dotrzymać obietnicy, zawalić termin czy też zepsuć coś co będziesz chciał naprawić... Mam nadzieje że nie masz ps3 bo w zeszłym roku to byś musiał doznać szoku gdy przez 3 tygodnie wywaliło całą sieć PS Network ... "jak żyć Panie Premierze?" dla niektórych chyba... Więcej cierpliwości człowieku na dobre Ci to wyjdzie :) ...

Edytowane przez popeqPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale przecież gra działa - mają chwilowy problem z multi nad którym pracują. Serwery dedykowane są nie rozumiem więc pretensji ? Multi nie miało przed DLC u mnie żadnych = ani jednego laga - właśnie to dostałem kupując grę.

Powtórką z rozrywki nazywasz grę, gdzie usprawnili 99 % z poprzednich części, dodali nowy tryb bestia, poszerzona Horda, rozbudowane tryby w multi... jeśli dla ciebie to to samo to sorry ale mamy inne zdanie.

 

Pytasz gdzie Twoja kasa? Jest u ludzi, którzy na czymś się w życiu znają i zapier$%& żeby tacy jak ty mogli grać w jeden z najlepszych Exów na Xklocka... czy ktokolwiek z Epic Ci obiecywał, że nigdy nie nastąpi żaden Fuck up i nie będą mieli chwilowych problemów? Nie. Błędów nie popełnia ten co nic nie robi, więc wrzuć na luz, zapodaj inny tytuł na pare dni i skończ z tym typowo polskim malkontenctwem i narzekaniem na wszystko, bo jak pożyjesz dłużej na świecie to sam zobaczysz, że i Tobie zdarzy się nie dotrzymać obietnicy, zawalić termin czy też zepsuć coś co będziesz chciał naprawić... Mam nadzieje że nie masz ps3 bo w zeszłym roku to byś musiał doznać szoku gdy przez 3 tygodnie wywaliło całą sieć PS Network ... "jak żyć Panie Premierze?" dla niektórych chyba... Więcej cierpliwości człowieku na dobre Ci to wyjdzie :) ...

 

A to ciekawe że są dedyki skoro wczoraj grając ranking TDM'a nagle było przeniesienie hosta. Jak Ci frajerzy z Epic znają się na tworzeniu kodu sieciowego to ja umiem chodzić po wodzie. Wiadomo że jakiś błąd zawsze wystąpić może ale jakoś inne firmy potrafią postawić serwery i nie ma: przewag hosta,wiekszych lagow(bo jakies zawsze beda) i tym podobnych bzdet ktorę naprawdę irytują. Kolejna sprawa,nigdy nie obiecuje czegoś,czego nie mogę w 100% dotrzymać i oczekuje w zamian tego samego,tym bardziej Epic obiecało dogodną rozgrywkę sieciową wszystkim graczom a nie tylko mi. Po co mam zarzucać inny tytuł skoro chcę grać w cytuję "jeden z najlepszych Exów na Xklocka",czy gracze cs'a,CoD'a,BF'a,Halo czy jakiejkolwiek innej strzelanki muszą czekać bo "coś tam" ? Ps3 miałem w tamtym czasie lecz nie korzystałem ze słabych (nawet i teraz) usług sieciowych,konsola służyła mi w inny sposób. Cierpliwości mi brakuje ? chyba wystarczająco się naczekałem i to już przy premierze GoW 1,gdzie jak drużyna przeciwna miała hosta to ledwo cokolwiek ustrzelić się dało a wierz mi że grać potrafię. Tak czy owak i podsumowując: Jeżeli jest coś obiecane i to nie przez byle kogo a przez tych ludzi co się "znają" i wydają coś takiego po czym się nie wie czy ma się płakać czy śmiać to ja się pytam gdzie jest moja kasa? skoro mogę równie dobrze odpalić sobie jedynkę girsów i będę miał niemalże to samo (bo walą mnie tryby horda i bestia) !!??

 

Edit: Pograłem dzisiaj trochę i już jest w miarę ok. Jeszcze niech postawią te nieszczęsne serwery i już nie będę miał się do czego przyczepić :]

Edytowane przez Pitrex
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem jakiś czas temu wyzerowało mi lvl było to spowodowane błędem gry podczas ładowania meczu ...... no i efektem tego jest zbugowany medal za hordę którego mi nie zalicza pomimo przejscia hordy (50 fal) na każdym poziomie trudności .

Kiedyś czytałem /słyszałem ze jest na to jakiś sposób ale nie kojarzę dokładnie o co chodziło ... podobno trzeba usunąć grę z hdd i zainstalowac ponownie ... traci się wtedy wszystkie medale za kampanie itp itd .. ale co z lvl i innymi medalami .... mam 91lvl i kilka onyxów i jakoś nie uśmiecha mi się 3 raz wbijać wszystko od zera grin.gif

 

ktoś może potwierdzić ten sposób albo podać jakiś sprawdzony jak usunąć ten błąd ?

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym ribbonem żeby oznaczyć jako kamera ducha 3 sztuki broni? Kiedyś grałem w hordę ze znajomymi zginąłem i w zamyśle zdobycia tego ribbona zacząłem zaznaczać broń i nic nie wpadło. Ostatnio spróbowałem zrobić to "na dwa pady" zaznaczyłem trzy różne sztuki broni (oczywiście jako kamera ducha) i dalej nie wskoczyła ribbonka. 'Więc o co chodzi jakby?' Czy moi timmejci powinni podnieść broń po jej oznaczeniu czy coś?

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym ribbonem żeby oznaczyć jako kamera ducha 3 sztuki broni? Kiedyś grałem w hordę ze znajomymi zginąłem i w zamyśle zdobycia tego ribbona zacząłem zaznaczać broń i nic nie wpadło. Ostatnio spróbowałem zrobić to "na dwa pady" zaznaczyłem trzy różne sztuki broni (oczywiście jako kamera ducha) i dalej nie wskoczyła ribbonka. 'Więc o co chodzi jakby?' Czy moi timmejci powinni podnieść broń po jej oznaczeniu czy coś?

 

Tak broń musi zostać podniesiona po tym jak ją oznaczysz

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to co napisałeś na końcu. Ja do dziś nie mam tej ribbonki, a brakuje mi 5iu, z których 3 nie zrobię bez teamu.

Yap i Shy4 dzięki za odpowiedź.

Chętnie też zrobię ribbonki brakuje mi jedną za bestie żeby podnieść 4 graczy na raz kantusem. I z hordy właśnie za zaznaczenie 3 sztuk broni i za 4 reanimacje w rundzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...