Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.escapistmagazine.com/news/view/113082-Deus-Ex-Gets-Augmented-with-Star-Wars-Advertisements

 

To tak na poważnie? Wczoraj włączyłem na moment wersję PC po patchu, ale nie zauważyłem tego.

 

Swoją drogą, niech ten George już sobie odpuści, naprawdę... He's raping my childhood.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem parę dni temu Deusa. Narazie najlepsza gra roku (ciut za Portalem 2 którym lekko sie rozczarowałem). Bardzo, bardzo dobra gra, ale też nie jakaś absolutna rewelacja. Niesławna "nieliniowość" (ludzi którzy cenią sobie ten aspekt i ze świecą szukaja takich tytułów na rynku, odsyłam po raz kolejny do niedocenianego Alpha Protocol), wciąż Ci sami przeciwnicy, te same sposoby ich likwidacji, nudzą po pewnym czasie. Fatalne jeż drzewko rozwoju (hakowanie, reszty mogłoby nie być) Wątek główny też nie urywa głowy, po wszystkim się zastanawiałem "czy to już, to już koniec?", mało zaskakujący, średnich lotów skrypt. Wielkim plusem jest klimat, muzyka, masa nawiązań i smaczków maskują niedostatki gameplayu. 8+ za pozytywne zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
It should be no surprise then, to discover that all of the boss fights were not developed in-house at Eidos Montreal, but rather outsourced to a little known studio called G.R.I.P. Entertainment, which might as well be a reference to GIRP given how poor the boss fights are in comparison to everything else in Human Revolution.

 

http://www.gameranx.com/updates/id/2963/article/deus-ex-human-revolution-s-terrible-boss-fights-were-outsourced/

 

Ciekawa historia. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nie świadczy to dobrze o Eidos Montreal.

Odnośnik do komentarza

Siema. Mam pytanie do posiadaczy edycji Augmented Edition gry Deus Ex w wersji na Ps3 (mam nadzieję, że tacy się znajdą). Otóż zastanawiam się nad kupnem tej edycji i chciałbym kupić grę na Ps3. Pytanie moje dotyczy dość prozaicznej kwestii - jakiej wielkości jest pudełko od tej edycji? Jestem kolekcjonerem gier i mam dość pedantyczne podejście do gier, dlatego o to pytam. Czy wysokość pudełka jest taka sama jak innych tytułów na Ps3? Wiem, że pudełko jest szersze, bo musi się zmieścić Artbook, ale chodzi mi głównie o wysokość tego pudełka. Nie chciałbym aby mi zaburzało to harmonię na półce ;) Także jeśli jest tu jakiś posiadacz tej edycji (lub ktoś może widział ją na żywo?) to czy mógłby mi powiedzieć co i jak :)

 

PS. Jestem świadomy, że bonusowa płyta z tej edycji nie jest DVD tylko blu-ray. Nie jest to dla mnie żaden kłopot - filmy będę oglądał na PS3 a ponieważ moja dziewczyna ma w laptopie czytnik to będę w stanie dostać się do drzemiącego na niej soundtracku :D!

 

Także z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości :)!

Odnośnik do komentarza

Mi najbardziej podszedł kawałek z The Hive.

 

http://www.youtube.com/watch?v=pk9aw8HIKp8&feature=related

 

O ten.

 

BTW: SE wypuściło w ogóle pełen OST? Bo słyszałem, że nawet w Augmented Edition dodawali jeden CD, gdzie np. nie ma tego kawałka który wrzuciłem.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...