Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto brać Explosive Mission Pack & Tactical Enhancement Pack za dyszkę z PSS? Głównie chodzi o Tong's Rescue Bonus Mission (+ ofkoz pełno jakiś dodatkowych śmieci do tego).

 

BTW: W grę jeszcze nie zacząłem grać stąd moje pytanie.

 

E: Dzięki.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam dopiero zaczynam swoją przygodę z Deus Ex i chcę grać bez eliminowania przeciwników dlatego mam dwa pytania odnośnie początku gry:

 

Oczywiście jak już posiadamy wszczepy.

1. Jaką otrzymujemy broń na długi dystans, która nie zabija przeciwników ?

2. Wybrałem paralizator na krótki dystans i gdy go używam to przeciwnik się przewraca i znika czy to oznacza, że zginął ? Bo wolałbym nie mieć zabójstw w grze (dla klimatu MGS a nie głupiego trophy)

 

 

Ogólnie pierwsze wrażnie jest bardzo pozytywne najbardziej wciąga przeglądanie e-maili, gdzie dużo ciekawych rzeczy można wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Witam dopiero zaczynam swoją przygodę z Deus Ex i chcę grać bez eliminowania przeciwników dlatego mam dwa pytania odnośnie początku gry:

 

Oczywiście jak już posiadamy wszczepy.

1. Jaką otrzymujemy broń na długi dystans, która nie zabija przeciwników ?

2. Wybrałem paralizator na krótki dystans i gdy go używam to przeciwnik się przewraca i znika czy to oznacza, że zginął ? Bo wolałbym nie mieć zabójstw w grze (dla klimatu MGS a nie głupiego trophy)

 

 

Ogólnie pierwsze wrażnie jest bardzo pozytywne najbardziej wciąga przeglądanie e-maili, gdzie dużo ciekawych rzeczy można wyciągnąć.

 

 

1. Jak już wyjdziesz na ulice Detroit jedną z pierwszych miejsc do których dotrzesz to stara stacja benzynowa w której siedzi handlarz bronią, można u niego kupić karabin na strzałki usypiające.

2. Trochę dziwny błąd i nie spotkałem się z nim ale jak już przeciwnik dostanie z taser'a, nawet jak zniknie to nie ginie (podobny błąd jest jak strzelasz z karabinu na strzałki w głowę tylko tam przeciwnik nie znika tylko nie idzie go obudzić ale kill'a ci nie liczy ;))

 

 

Edytowane przez Darth Krizzo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam dopiero zaczynam swoją przygodę z Deus Ex i chcę grać bez eliminowania przeciwników dlatego mam dwa pytania odnośnie początku gry:

 

Oczywiście jak już posiadamy wszczepy.

1. Jaką otrzymujemy broń na długi dystans, która nie zabija przeciwników ?

2. Wybrałem paralizator na krótki dystans i gdy go używam to przeciwnik się przewraca i znika czy to oznacza, że zginął ? Bo wolałbym nie mieć zabójstw w grze (dla klimatu MGS a nie głupiego trophy)

 

 

Ogólnie pierwsze wrażnie jest bardzo pozytywne najbardziej wciąga przeglądanie e-maili, gdzie dużo ciekawych rzeczy można wyciągnąć.

 

 

1. Jak już wyjdziesz na ulice Detroit jedną z pierwszych miejsc do których dotrzesz to stara stacja benzynowa w której siedzi handlarz bronią, można u niego kupić karabin na strzałki usypiające.

2. Trochę dziwny błąd i nie spotkałem się z nim ale jak już przeciwnik dostanie z taser'a, nawet jak zniknie to nie ginie (podobny błąd jest jak strzelasz z karabinu na strzałki w głowę tylko tam przeciwnik nie znika tylko nie idzie go obudzić ale kill'a ci nie liczy ;))

 

 

 

Pierwszy raz słyszę o takim błędzie. U mnie po strzale z żadnej ogłuszającej broni nie dzieją się takie rzeczy.

 

Czy dodatek pod względem trudności stanowi większe wyzwanie niż podstawka i czy fabularnie i gameplay'owo jest jakoś fajnie skonstruowany?

 

Właśnie skończyłem podstawę i chyba mam ochotę na więcej, pod warunkiem, że nie będzie to nudna przeprawa przez korytarze. Deus to świetna gra z genialnym klimatem, jedyne co mi przeszkadza to stosunkowo niski poziom trudności, spowodowany uproszczeniem skradania i raczej wyjątkowo debilnym przeciwnikom. W grze nie inwestowałem w kamuflaż, stożki widzenia, widzenie przez ściany i ciche chodzenie a i tak nie miałem większych problemów z pokonywaniem lokacji.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Poziom trudności jest taki sam, ale zawsze można sobie wybrać najwyższy. Większość lokacji to jednak małe pomieszczenia. W gameplayu nie masz istotnych zmian, poza tym, że na starcie zaczynasz od zera, ale kilka praxis wpadnie bardzo szybko. Fabularnie jest bardzo dobrze i trzyma poziom oryginału, intryg i zwrotów akcji nie zabraknie. Czy warto zagrać? Jak się komuś podobał oryginał, to nie ma się nad czym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I ja mam pytanko do zadania pobocznego:

 

 

Zadanie poboczne u Chinoli. Te, w którym mam iść do sklepu mięsnego by znaleźć pana Żelaznego. Na dole w sklepie zastaje trupa, przeszukuje, znajduję jego palmtopa, czytam... I co dalej? Wiadomość z palmtopa przeczytana a mi nadal pokazuje w opisie misji, bym przeczytał zawartość palmtopa bo tam mogą być wskazówki. Przeczytałem i nic. Na mapie nie pojawia się nowy punkt, do którego mam się udać.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jest to bardziej misja, teren jest korytarzowy, większych przestrzeni jest niewiele no i żadne nie przypomina wielkością choćby Detroit. Ja za pierwszym razem kończyłem w jakieś 7h. Oprawa to ten sam poziom, ale fajnie wygląda gdy biegamy po pokładzie statku zalewanym wodą. Fabularnie jest bardzo dobrze i nie brakuje zwrotów akcji.

Odnośnik do komentarza

Gra bardzo mi się podoba. Taki Fallout 3 scalony z MGS4.

Po jakimś czasie trochę nuży mechanika przechodzenia kolejnych etapów (znajdź kanał i udaj się nim do kolejnego punktu) - do czasu aż nie rozwiniemy odpowiednich zdolności. Ale i tak jest dobrze (o, co najmniej).

 

Cieszy oko grafika. Tu zwrócę się do mojego zasłużonego kolegi Juras'a o porcję zdjęć z tegoż tytułu.

Wykonanie postaci, ich animacja, czy detale otoczenia. Te elementy to nic nadzwyczajnego, ale tekstury.... wspaniała sprawa.

 

No i ci bossowie....

 

original.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...