Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety trzeba uważać, z tego co zauważyłem to częściej trafiają się trupy po strzale bezpośrednio w głowę, ale chyba nie jest to regułą. Np dwóch typów oglądających TV w wymarłym blokowisku zawsze ginie po strzałce i trzeba ich wyciągać rzucając np jakiś karton, żeby potem można było na spokojnie znokautować.

Odnośnik do komentarza

Zglitchowana jest tylko ikona przy ciele pokazująca czachę, tak naprawdę target jest nieprzytomny. Zwróćcie uwagę na bonus xp który odstajecie przy strzale - jeśli dostajecie bonus za ciche wyeliminowanie celu (w polskiej wersji to chyba "miłościwa dusza", lub coś podobnego), to nawet jeśli pojawi się czacha - jest ok.

Odnośnik do komentarza

No mi sprawiła - jak zaczynałem grę - na początku wybrałem właśnie PAX'a - i już na początku miałam killa dwa razy (i nie chodzi o ikonkę przy ciele) - pogoogolowałem sprawę, zmieniłem na pistolet obezwładniający i za pierwszym podejściem weszło Pacifist oraz przy okazji Foxiest of the Hounds :)

 

Good Luck Berion ;)

 

BTW: @Danio - mi do 100% brakuje Factory Zero (nie wiem dlaczego nie weszło) i Never Forget (przegapiłem xD)

Odnośnik do komentarza

Factory Zero to bardzo fajne trofeum, które sprawia, że przejście The Missing Link jest o wiele bardziej miodne. Za pierwszym razem przechodząc na poziomie Deus Ex nie doczytałem do końca treści pucharka i używałem pistoletu obezwładniającego. Niemal przy końcu dodatku doczytałem i się wściekłem. Za drugim razem jednak przebrnąłem przez bazę jak burza.

Odnośnik do komentarza

Nie udało się. :/ Powinny być jakieś statsy, które można podejrzeć w każdej chwili i nie było by problemu. A ta kto nie wiadomo czy bug czy co... Plus chociaż taki, że wpadł Pacifist i książki.

 

Jedyne błędy, jakie mi przychodzą do głowy to:

- na samym początku gry, przy drugiej fali strażników chyba mnie któryś zauważył przy otwieraniu drzwi

-

tak samo na lądowisku z Malik po powrocie do Hengsha

 

-

nie podłożyłem lewych dokumentów i wąsacz nie chciał popełnić samobójstwa - po wejściu do pokoju od razu miałem alarmed

 

- nie wiem też co z minami przed nim i w ogóle co z minami np. w derilect row, których nie da się wyminąć

 

 

 

Aha, i misja z

Michałem Żelaznym

:) mi się glit(pipi)e... Podnoszę "sekretarkę" ze zwłok, czytam a gra tego eventu nie zalicza. Wychodzę na mapę obok i ten pocket secretary znika jak bym jej nigdy nie brał i nie czytał, w zwłokach też nie ma, a w dalej misji ustawione że mam to przeczytać... K*a, czemu teraz te gry są takie niedoj*e...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Min nie da się wyminąć? Wystarczy kucając podejść powoli i wyłączyć.

 

Co do sprawdzenia, czy zostało się zauważonym, to zawsze co zaliczony etap powinieneś dostać bonus ghost. Alarm jest dopiero jak pojawia się status wróg i czerwone tło na HUDzie.

 

Co do misji pobocznej, to nie jest glitch. W celu zadania pojawia się info, by poszukać w kanałach, jednak nie ma podanej dokładnej lokalizacji. W każdym razie trzeba sprawdzić kanały w okolicach hotelu kapsułowego. Potem było w tej okolicy jeszcze inne zadanie poboczne dla Darrowa

z unieszkodliwieniem kilku ludzi i zabraniu chipa

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Berion, a nie sfailowales jakiegos hacka? To tez liczy sie jako alarm.

 

Nie przejmuj sie, jesli chcesz wbic FotH, to wystarczy ustawic poziom na easy (bossowie na pare hitow) i leciec cala gre omijajac questy poboczne. Rozwin jak najszybciej tylko niewidzialnosc i baterie, kupuj batony, a na koncowke gry miej kilka zielonych granatow. I zapomnij o

ratowaniu Malik

.

 

3-4 godzinki i bedziesz mial to trofeum.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Nigdy tak żeby licznik dobiegł końca, albo ktoś mnie złapał na hackowaniu. Chyba, że liczą alarmy jeśli zrobi się jakiś fail przy zajmowaniu "bazy" i zaczyna odliczać licznik. Podobno to się miało nie liczyć.

 

Właśnie tak zrobiłem, "Tell me the strory", czyli easy i dzida do przodu. Przy okazji zbierałem ebooki i nikogo nie mordowałem, żeby wpadł też Pacyfista. Baterii nie rozwijałem bo uważałem to za stratę praxa (spokojnie można stealthować na jednej).

 

Z pilotką to zrobiłem tak, że od razu skręciłem na lewo, tam gdzie jest to przejście bokiem, potem włączyłem stealth i dzida do windy.

 

Na końcówkę to ja polecam Laser Rifle (

pierwszy raz jest chyba za tangiem w podziemiach

). Stoję za winklem i grzeję. Przechodzi przez osłonę. :)

 

 

PS: Z tą misją za trofeum Talion AD to jednak był to bug, tj. za drugim podejściem w tych kanał przy gardens pod pojawił się jegomość. Tak czy siak to z tym pocket secretary to błąd - jeśli nie gry, to błąd projektowy bo powinno być tak, że po odsłchaniu wiadomości zmienia się task w logu misji z "odsłuchaj" na "znajdź go sobie tam gdzieś tam ;]".

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

No to faktycznie pech...

 

Prawdopodobnie gdzieś ktoś znalazł jakieś ciało i alarm włączył się jak byłeś w innym pomieszczeniu już (i nie dostałeś informacji). Do głowy przychodzi mi jedna miejscówka -

po spotkaniu z szefem żniwiarzy trzeba sie zakraść do biura i podłożyć bombę - po drodze trzeba przejść przez dużą otwartą przestrzeń z kilkoma hangarami. chodzi tam kilku kolesi ze snajperkami na balkonach - oni czasem u mnie wchodzili w tryb alarmu ale nie było o tym informacji, poprostu zaczęli nerwowo biegać w kółko itd... W tej lokacji najlepiej nie zabijać nikogo, a bombę wziąć wchodząc na stealth przez okno do hangaru

 

 

Wg ps3trophies do alarmow zaliczaja sie:

  • Enemies activating an Alarm Panel
  • Enemies discovering the body of another enemy then going for the Alarm Panel
  • Security cameras discovering the body of an enemy
  • You tripping over Laser Grids
  • Shooting a Security Camera
  • Security cameras going from Suspicious to Hostile (Including Panchaea)
  • Failed Hacks (Timer reaches 0:00/Access Point is traced
     
 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że wszystko zrobiłem ok.

 

W tej miejscówce to nikogo nie zabijałem. Zrobiłem tak:

 

Wszedłem do budki, wyłączyłem kamery i roboty. Potem po prawej stronie odsunąłem sobie śmietnik i przeszedłem przez dziurę w ogrodzeniu. Potem znowu na prawo (zeskoczyłem na dół), ogłuszyłem typa i zaciągnąłem go pod schody. Potem zhackowałem drzwi, i korytarzem prosto, w prawo i na górę (robot mnie nie zauważył). Tam czekała paczka. Wyszedłem na stealthie z tego domku i na lewo aż pod samochody. Potem wlazłem na dach, zdjąłem jednego snajpera i przez drzwi do hangaru. Dalej już sam stealth aż do aktywacji bomby. Nie ma bata żeby mnie tak ktoś zauważył, bardzo uważnie śledzę to okienko czy nie ma alarmed/hostile.

 

Odnośnik do komentarza

Naczytałem się już tyle że głowa mała. W poprzednim przejściu popełniłem błąd z dwoma mechami w hangarze, nie zwróciłem uwagi że rzucając im EMP na chwilę pojawia się hostile. Skasowałem też save'y i o dziwo zaczęły wpadać ghosty...

 

Ale i tak **** bo koniec końców, z kolejnym podejściem, trofeum nie wpadło. Zabugowane gówno. :(

Odnośnik do komentarza

Witam.

Orientuje się ktoś może czy wersja aktualnie dostępna w PS Store ma język polski w wersji kinowej??

Miałem(Mam) Complete Edition ale pomimo informacji że w grze są napisy w języku polskim tak naprawdę ich nie było.

Moja gra zakupiona w czerwcu 2012r. zajmowała 7,9GB - a teraz jest wersja podstawowa (z kolekcji Essentials) która waży 8,9GB - zastanawiam się czy te dodatkowe 1GB to właśnie polskie tłumaczenie.

Zgłosiłem zapytanie do Play Station Polska a Ci trochę się pospieszyli i usunęli mi z konta sklepowego Deux EX: HR i oddali te 36zł za które kupiłem tą grę.

Co prawda dalej jest u mnie na dysku i działa - ale interesuje mnie wersja z Polskimi napisami - i jeśli ta w sklepie je posiada to znów zakupie DE:HR :)

Odnośnik do komentarza

Tak, wersja z PSS ma polskie napisy.

 

Nawet w opisie jest: https://store.sonyen...EUSEXHUMANREV01

 

Dzięki SzczurekPB za info - niestety moja wersja Complete Edition zakupiona bodajże w czerwcu/sierpniu 2012 r. też miała w opisie że jest PL - a później nie było w opcjach zmiany języka. Dlatego zapytałem o to tutaj na forum.

Teraz tylko Kevorkian Complex do Platynki i kupuje wersje PL dla większej imersji w fabułę - niektórych maili/Ebooków nie chciało mi się czytać po Ang.

PS. - czy tylko dialogi są w wersji PL czy inne rzeczy też?

Bo z gry podstawowej wszystkie trofea mam po angielsku ale już z Missing Link trofea mają polski opis.

Odnośnik do komentarza

Nie będę zaśmiecał statusów i tutaj lepiej zapytam. Zaczynam właśnie grę i kusi mnie gra po cichu bez użycia broni, z hakowaniem, niewidzialnością itp. I mam dylemat, bo nie wiem czy nie stracę przyjemności gry a i czy z czasem się nie zatnę podczas przechodzenia, kiedy np. będzie trzeba mieć skille strzeleckie a ja będę dobry jedynie w skradaniu. I inne pytanie. Czy skradając się lepiej jest nie tykać kolesi, ogłuszać ich, czy zabijać (oczywiście jeśli nikogo nie ma w pobliżu, bo nie chcę wzbudzać alarmu)?

Odnośnik do komentarza

Są walki z bossami które robiło inne studio. Stąd też zawsze zmuszeni jesteśmy do bezpośredniej walki z nimi, ale dasz radę bo grałem stealth. Co do ogłuszania/zabijania. Z tego co pamiętam więcej EXP się dostawało za ogłuszenie.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...