Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Wróżę tej grze dobrą sprzedaż w JP. Klimat Ghost in the Shell po prostu wylewa się z ekranu.

Klimat Ghost in the shell ma dlatego bo sami twórcy w wielu wywiadach mówili, że właśnie na tym filmie się wzorują. Głównym wzorcem oprócz GitS, jest także Blade Runner. Twórcy dobrze zrobili czerpiąc inspiracje z tych dwóch filmów, bo imo są to najlepsi przedstawiciele gatunku cyberpunk.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Druga gra w życiu, którą kupię na premierę.

A pierwsza? ;p

 

Również się zgadzam ten gameplay robi OGROMNE wrażenie. Byleby SE dobrze wycelowało z premierą i promocją bo ŻAL by był jakby taka gra przepadła.

A wiadomo jak przyszły rok się zapowiada.

 

Jestem ciekaw kiedy podadzą datę premiery.

Odnośnik do komentarza

Gameplay krótki ale moim zdaniem całkiem treściwy. Pokazano inwentarz, zakładkę ze skill'ami i troszkę akcji.

Dobrze, że system rozwoju postaci będzie się opierał na rozwiązaniach z jedynki. Czyli ograniczona ilość "slotów" na implanty i kilka leveli ich rozwoju. Sam inwentarz został rozwiązany całkiem fajnie. Z początku miałem obawy, że jego duża wielkość spowoduje, że będzie można zrobić z Adama chodzącą zbrojownię ale jednak tak się nie stanie. Dobrze, że każdy przedmiot zajmuje odpowiednia ilość "okienek" w inwentarzu bo myślałem, że zdecydują się na rozwiązanie polegające na tym, że jeden przedmiot=jedno oczko...

Chociaż ja jeszcze bym zmniejszył tak o mniej więcej połowę tą ilość miejsca, no ale wtedy dzieci by płakały, że jest trudno i nie mają gdzie upchać kilku pukawek.

Ogólnie to jak dla mnie Deus Ex zapowiada się bardzo obiecująco,jest to jedna z tych gier na które najbardziej czekam w 2011r. . Może nawet ta odsłona zdoła zbliżyć się geniuszem do poziomu pierwszego Deus Ex, co byłoby dużym osiągnięciem widząc poziom obecnych produkcji. No ale o tym przekonamy się po premierze. Kto wie może nawet skuszę się na pre-order co mi się osobiście nie zdarza robić.

 

Jeszcze jeden gameplay. Krótki ale dobre i to. Pograć na takim zestawie monitorów to dopiero coś:

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że ja już ME2 przeszedłem (na PC), więc nie mam problemu z podjęciem wyboru. A tak w ogóle to dla fanów RPG/action-RPG szykuje się niezły rok: ME2, DA2, Deus Ex a to tylko pierwsze parę miesięcy.

 

Jak dla mnie DE to po LBP2, Ico Collection i P2 jedyny pewny preorder (jeśli chodzi o pierwszą połowę roku) :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Boże, ta gra zarządzi. Biorę na premierę. Moim jedynym marzeniem jest, aby twórcy zaimplementowali New Game+

 

Tylko bierz w empiku.com bo oni do preorderów podchodzą bardzo prafesjonalnie, a w szczególności jak podeszli do AC:B Codex Edition to już mistrzostwo na cały kraj;)

 

A tak na poważnie to New Game+ było by niezłym pomysłem, albo chociaż jakiś free roaming po zakończeniu wątku głównego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...