Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Materiał krótki ale całkiem fajny. Widać, że fragm. był ogrywany na PS3, mam nadzieję, że hakowanie nie będzie zbytnio łatwe i wprowadzą ogranicznik czasu jaki można spędzić na włamywaniu się po upływie którego zostaniemy wykryci i zaalarmuje to ochronę.

Oby więcej takich materiałów wypłynęło do sieci po tym konwencie PAX w USA. Najchętniej to bym zobaczył coś z systemem ulepszeń wszczepów, jakieś kolejne fragm. z hakowaniem/obsługą terminali i komputerów, a najbardziej to coś z rozmowami. W końcu w poprzednich odsłonach był to jeden z ważniejszych elementów gameplay'u. No chyba, że poszli w obecne trendy i będzie 10%gadania i 90% strzelania ...

Odnośnik do komentarza

Graficznie jest mocnooo średnio, strasznie sterylnie ale wiadomo nie o grafikę w tej grze chodzi. Więc nie przeszkadza mi to ale np. przenoszenie ciała wygląda troszkę dziwnie - archaicznie.

 

Za to podobają mi się przejścia kamery do TPP podobnie jak w Riddicku. W ogóle szkoda, że nie ma widoku TPP na stałe no i nie wiem czemu ale ta gra klimatem, feelingiem przypomina mi MGS-a. Choć to zupełnie inne gry to jednak...

 

A no i ekstra, ze pokazują gameplaye z Ps3 ;p. To chyba najlepsza sprawa hehe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

8 minut nowego gameplay'u:

 

 

Nigdy nie grałem w żadnego Deusa, ale po tych filmikach co raz bardziej jestem napalony na ten tytuł. Widze grafika ładna, klimat za(pipi)isty, gameplay b. fajny(wnioskuje po filmiku), przejście danego miejsca na kilka sposobów... Jestem oczarowany tą grą, mam nadzieje, że będzie jakieś demo albo beta chociaż.

Odnośnik do komentarza

Grafika jest średnia, ale widzę, że design plansz został w duchu pierwszego Deus'a (różne drogi do celu) więc nie ma źle. Liczę, że wersja na pc będzie jednak lepsza bo jeśli taki poziom będzie i na poczciwych blaszakach to się troszkę zmartwię. A póki co gameplay z PS3 to chyba jedyny konkretny materiał z właściwej gry.

Sposób w jaki Adam przenosi ciała niezbyt im wyszedł, zdecydowanie lepiej wyszło im to w pierwszej odsłonie, gdzie postać brała ofiarę na barki, a tak to wygląda śmiesznie, chociaż mogli dać rękę która ciągnie to ciało. Mam też nadzieję, że te złote podświetlenia przedmiotów i miejsc które można użyć będzie można wyłączyć. Czytałem, że niby ma być to zabieg czysto artystyczny i z początku nawet mi się ten zamysł podobał ale już wykonanie woła o pomstę do nieba. Poświata jest zdecydowanie za duża, powinni pociągnąć tylko delikatnie złotym kolorem, a nie walnąć takie duże natężenie. Już nawet nie będę wspominał, że te podświetlenia to raczej kolejna forma podpowiedzi, co by gracze nie musieli zbytnio używać mózgu. Co za czasy wszystko podane na tacy, gdzie tu potem frajda z eksploracji? Tak samo radar, powinni go wywalić albo jakoś zmodyfikować by nie pokazywał przeciwników, ewentualnie wtedy, gdy rozwiniemy jakiś wszczep pozwalający na takie możliwości, najlepiej na późnym etapie naszej "zabawy". Szkoda również, że celowanie zostało zmienione i nie ma tak jak w przypadku pierwszej części, że w zależności od stopnia przeszkolenia bohatera wzrastały jego zdolności celowania. Na początku trzeba było najlepiej kucnąć i odczekać troszkę zanim celownik zrobił się dostatecznie mały by oddać celny strzał, teraz widzę, że jest nieruchomy i można nawalać z giwer ile dusza zapragnie. Mam nadzieję, że to jedyne ułatwienia i uproszczenia jakie będą miały miejsce w grze. Bo czasem zaczynam się zgadzać z tym obrazkiem:

DeusExDifficulty.jpg

Zresztą idealnie pokazuje on też ogólny poziom dzisiejszych gier, tylko, że w tym wypadku jest to gdzieś pomiędzy DE:IW, a DE3 :down:

 

No nic liczę,na jakieś kolejne fragm. gameplay'u.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Reklama Sarif Industries:

 

Też chciałbym mieć takie oczy jak na tym spocie. Naprawdę reklama świetna ale na końcu mógłby być zamieszczony adres nie tylko do strony Sarif Industries ale także do oficjalnej strony Deus Ex:Human Revolution. Przynajmniej mniej obeznane w temacie osoby wiedziałyby, że ta reklama jest związana z kampanią promującą nowego Deus'a.

Odnośnik do komentarza

Pudełko ma świetny design, fajnie by było gdyby edycja augmented również takie miała. A figurka taka sobie, pewnie w realu będzie wyglądać równie "tanio" jak te dodawame do innych gier.

Ja tam się zadowolę edycją augmented, tańsza a oprócz figurki zawartość identyczna.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

bla bla o pierwszym DX

DeusExDifficulty.jpg

Zresztą idealnie pokazuje on też ogólny poziom dzisiejszych gier, tylko, że w tym wypadku jest to gdzieś pomiędzy DE:IW, a DE3 :down:

 

No nic liczę,na jakieś kolejne fragm. gameplay'u.

Niby fajnie, fajnie, ale już nikt nie pamieta jedynki i nikt w nią nie grał więc może iść odpalić ją ponownie i daj sobie spokój z gadaniem jak kiedyś było lepiej. Analogiczna sytuacja jak z Dragon Age i kwestią tego, że poprzednie gry twórców to Baldur's Gate.

 

A co do samej gry, to podoba mi się, ale obawiam się o nią gdyż jak im się nie chce najprostszej rzeczy zrobić (ręką, która ciągnie lub otwiera drzwi) to nie wiem jak będzie z resztą detali.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Hahah niezly mi uklon. Taki uklon to zaden uklon tylko wlasnie lenistwo. Wprowadzenie takich elementow znacznie poglebia immersje w rozgrywke, co w przypadku takiej gry jak Deus Ex ktora przeciez niby ma zakladac wczuwanie sie w postac, w klimat - naprawde by zrobilo roznice.

 

Uklonem w strone fanow to moglyby byc upodobnienia rozgrywki (np. zapewnienie im podobnej swobody i zlozonosci, rezygnacja z autoregeneracji zycia i wprowadzenie apteczek) czy tez wprowadzenie jakichs smaczkow fabularnych.

 

Ja tam czekam strasznie na premiere gry i pierwsze recenzje bo poki co, mimo ze niby byly pokazywane fragmenty rozgrywki, to faktycznie niewiele wiemy jak dobra bedzie finalna gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...