Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie jestem na 100% pewien, ale raczej jest to już kompletna lista ponieważ są tam opisane wszczepy dla wszystkich części ciała.

Szczerze to wolałbym lekko rozwiniętą listę wszczepów z pierwszego DE, bo tutaj jest wiele bzdetów typu "MOTIONAL INTELLIGENCE ENHANCER" czy też "CONES OF VISION" no ale nie będę już marudził. W końcu dali tego typu rzeczy by wpisać się w obecny trend robienia łatwych gier. Na szczęście, to my decydujemy o tym jak "skonfigurujemy" sobie Adama.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Jasne, że można popuścić wodze fantazji, ale trzeba do tego później zrobić mechanikę i dopasować grę. Mogli dać przechodzenie przez ściany, lewitację czy przejmowanie kontroli nad umysłem NPC tylko czy sprawdziłoby się to w grze. Z tego co pamiętam w pierwszym DE zdobycie najmniejszej pierdoły ułatwiało strasznie życie z pierwszych rażeń wynika, że gra nie należy do najłatwiejszych, więc każda największa pierdółka może okazać się fajnym bajerem. Weźcie też pod uwagę co innego. Masa gier przyzwyczaiła nas do takich ulepszaczy w standardzie, a jeśli postawimy się na miejscu zwykłego człowieka i zaczniemy dodawać ulepszenia będzie miało to trochę inny wymiar. Nie jestem też pewny czy to pełna lista w jednym preview była mowa o ułatwianiu rozmowy poprzez wypuszczanie feromonów w postaci minigierki tutaj nic takiego nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Gameplay jest z wersji na PC i dobrze w sumie bo dotychczas wszystkie były z konsol. Najlepsze jest to, że dopiero niedawno Eidos przyznało się, że produkcję wersji na PC zlecili jakiejś innej firmie(żałosne...) . Ale jednak po tym co zobaczyłem jestem raczej spokojny, choć nadal są jakieś tam obawy, że gra będzie miała skopaną optymalizację...

 

A teraz coś ode mnie, czyli Deus EX:Human Revolution revenge trailer:

 

Jeszcze troszkę, troszeczkę i premiera.

Odnośnik do komentarza

Fajna muzyka. Walka z zwarciu wygląda świetnie, a jak widzę np strzelanie przy coverze, to trochę żałuję, że ta gra nie będzie mieć alternatywnej kamery TPP.

 

Nie Ty jeden ;p jakby cała gra była w TPP albo chociaż alternatywnie to składałbym pre order od razu. A tak jeszcze trochę się waham (no nie jest to jedyny powód oczywiście), z drugiej strony i tak dobrze, że chociaż są takie "Riddickowe" ujęcia TPP. Niż cała gra miałaby być tylko FPP...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Wnioskuję, że to z tego całego "dema" co wyciekło od Square? Czy jest gdzieś więcej muzyki z gry? Ta zaprezentowana na trailerach jest moim zdaniem genialna i tylko dla niej jestem skłonny zakupić wersję Augmented (soundtrack na bonusowej płycie).
Odnośnik do komentarza

pograłem trochę w tą wyciekła betę i mówię wam - jest na co czekać. Gra oferuje wiele możliwości wykonania misji, a detroit jest całkiem spore i rewelacyjnie się szpera po zakamarkach. Wszedzie roi się od dodatkowych informacjido poczytania: ebooki, notatki, gazety, tv, maile... Aż strach pomyśleć co dalej :)

 

Sama "beta" podobno urywa się po pierwszym bossie - jakies 20% gry

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
Wnioskuję, że to z tego całego "dema" co wyciekło od Square? Czy jest gdzieś więcej muzyki z gry? Ta zaprezentowana na trailerach jest moim zdaniem genialna i tylko dla niej jestem skłonny zakupić wersję Augmented (soundtrack na bonusowej płycie).

Niestety nie wiem czy jest to kawałek wyciągnięty z demka. Ale może to być prawdopodobne.

Co do twojego drugiego pytania to na rapida wrzuciłem 3 utwory jakie posiadam z DE:HR więcej póki co nie znalazłem. Liczę na to, że ten OST dodawany do Augmented edition będzie zawierał większość utworów, bo z tym to różnie bywa w tych edycjach specjalnych. Z tego co pamiętam to na oficjalnej stronie z Deus Ex:Invisible Wars można było za darmo pobrać cały OST z tej gry(no ale kiedyś jeszcze nie dymali graczy na wszystkim), sam go również posiadam i naprawdę również jest godny polecenia.

https://rapidshare.com/files/3522021001/Deus_EX_Human_Revolution.rar

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie wiem czy wersje na poszczególne platformy będą się jakoś od siebie znacząco różniły graficznie. Z tego co wiem to ponoć wersja na PC ma mieć wsparcie tesalizacji i DX11. Warto też wspomnieć, że wersje konsolowe robi Eidos, a tymczasem wersję na PC jakaś inna firma tylko pod nadzorem Eidosu. Ogólnie nie sądzę by różnica między PC,a PS3 była jakaś kolosalna choć oczywiście jeśli twórcy dobrze wykorzystają tesalizację i DX11 to będzie można liczyć na lepszą jakość wersji na PC. Problem tylko w tym, czy te studio któremu Eidos zlecił produkcję wersji na PC poradzi sobie z zadaniem i stworzy dobrze zoptymalizowany i ładnie wyglądający produkt.

Osobiście biorę wersję na PC. Raz, że tańsza to po drugie liczę na jakieś fajne mody to tej części Deus Ex.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie wiem czy wersje na poszczególne platformy będą się jakoś od siebie znacząco różniły graficznie. Z tego co wiem to ponoć wersja na PC ma mieć wsparcie tesalizacji i DX11. Warto też wspomnieć, że wersje konsolowe robi Eidos, a tymczasem wersję na PC jakaś inna firma tylko pod nadzorem Eidosu. Ogólnie nie sądzę by różnica między PC,a PS3 była jakaś kolosalna choć oczywiście jeśli twórcy dobrze wykorzystają tesalizację i DX11 to będzie można liczyć na lepszą jakość wersji na PC. Problem tylko w tym, czy te studio któremu Eidos zlecił produkcję wersji na PC poradzi sobie z zadaniem i stworzy dobrze zoptymalizowany i ładnie wyglądający produkt.

Osobiście biorę wersję na PC. Raz, że tańsza to po drugie liczę na jakieś fajne mody to tej części Deus Ex.

Na PS3 mam 50% zniżki na gry cenegi i właśnie nie wiem, którą wersje wybrać. Wersja beta na PC u mnie chodzi idealnie więc jeśli wersja PS3 będzie słabsza to chyba raczej też wezmę na PC.

A jakieś demko na konsole będzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...