Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci pojawiła się strona Sarif Industries, korporacji dla której pracuje Adam:

http://sarifindustries.com/

Warto zajrzeć, bo strona została wykonana bardzo fachowo i można się troszkę wczuć w klimat gry, a także troszkę poczytać o samej korporacji. Według mnie bardzo fajny pomysł.

 

Co się tyczy tych edycji specjalnych to Cenega zapowiedziała, że wyda je również w Polsce. Pytanie tylko, co tym razem usuną/zepsują w naszej edycji, w końcu Cenega jest ostatnio w tym dobra. Niby wszystko ma być tak jak w edycjach z USA ale ja tam im do końca nie wierzę.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Okładka całkiem fajna, choć osobiście bardziej podoba mi się ta z Augmentet Edition.

Obym nie zawiódł się na tej grze, bo pokładam w niej duże nadzieje.

 

Cieszy to, że przykładają się do ciekawej promocji.

 

Edit: Stronka jest za(pipi)ista. :D www.sarifindustries.com/en/_audio/MainSite_Audio.mp3 :thumbsup:

To mi się podoba :thumbsup:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Cieszy to, że przykładają się do ciekawej promocji.

 

Edit: Stronka jest za(pipi)ista. :D www.sarifindustries.com/en/_audio/MainSite_Audio.mp3 :thumbsup:

Muzyka mną zawładnęła. Kolejny genialny soundtrack, zaraz po Mirror's Edge.

Jeśli ta gra będzie wyglądała tak jak na filmikach to ja nie mam pytań... oprócz tego jednego:

Kogo mam zabić, żeby moja konsola zaczęła znowu działać?

 

Mass Effect jest grą, w którą chciałem zagrać odkąd pamiętam. Deus Ex z kolei jest grą, na którą czekałem już sam nie wiem ile.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Mnie to zastanawia (a może i nie) po jaką cholerę cenega dodaje dlc. Skoro i tak nie będzie działać albo będzie działać dopiero wraz z wersją "super duper goty"...

Tylko anglik, nie spie.przę sobie takiej gry wersją cenegowską...

 

Btw zaje.biście jakby dali demo przed premierą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

strona fajna, ale to nic odkrywczego, sprawdzcie to:

http://www.armacham.com/

 

; )

Dzięki za zamieszczenie linka.

Ta stronka jest równie genialna jak tak od Sarif.

Taka forma reklamy bardzo mi się podoba. Można zaciekawić potencjalnych klientów samą grą, a jednocześnie jest to świetna okazja do zaczerpnięcia informacji na temat świata gry.

Podobny pomysł ze stronami był już przy premierze pierwszego Deus Ex'a. Wtedy w sieci pojawiła się przed premierą strona UNATCO.

Odnośnik do komentarza

Mnie to zastanawia (a może i nie) po jaką cholerę cenega dodaje dlc. Skoro i tak nie będzie działać albo będzie działać dopiero wraz z wersją "super duper goty"...

Tylko anglik, nie spie.przę sobie takiej gry wersją cenegowską...

 

Btw zaje.biście jakby dali demo przed premierą.

Czyli cenega ma zamiar wydać wersje z napisami?

Odnośnik do komentarza

powiem tak: nie znam części pierwszej, ale to co widzę to rewelacja

 

Oczywiście śmiesznie się takie rzeczy ogląda w 2010 roku - jeżeli 2027 tak miałby wyglądać to już teraz musieliby kopać fundamenty ....:whistling:

 

ale na serio to klimat super, bardzo podoba mi się wizja rozwoju człowieka mocno osadzona w nowej, totalitarnej rzeczywistości. Chętnie bym obejrzał film lubv przeczytał książkę w takiej konwencji. rewelka

Odnośnik do komentarza

Pierwsza minuta pasuje bardzo do tytułu, klimat łowcy androidów bije z trailera. Jeżeli gra będzie taka jak zapowiadają twórcy to szykuje się świetna przygoda. Mimo iż ogólnie nie przepadam za klimatami sf to tutaj mimo iż to w tej grze takie realia absolutnie mi nie przeszkadzają wręcz przyciągają do tej gry, miejmy nadzieje że klimat bijący z trailerów będzie czuć w grze a sam gameplay nie będzie mu ustępował.

Odnośnik do komentarza

Ten trailer to na nowo zmontowany zlepek poprzednich filmików. Szczerze to mam nieziemskie ciśnienie na nowego Deus Ex'a, chyba nawet skuszę się na pre-order co mi osobiście zdarzyło się tylko dwa razy. Jedynym dylematem przed jakim stoję to kwestia na jaką platformę to kupić, PS3 czy PC. Jeśli tylko do marca kupię nowego laptopa to raczej wezmę wersję na blaszaki, bo z tego co wiem zapowiada się na nieźle dopracowaną i wspierającą dość sporą ilość najnowszych efektów oferowanych przez karty graficzne. Oby tylko optymalizacji nie pokpili bo z tym na pecetach różnie bywa. No ale jakby coś poszło nie tak to pozostaje wersja na PS3. Oby tylko nie była zbyt mocno okrojona względem pecetowej.

powiem tak: nie znam części pierwszej, ale to co widzę to rewelacja

 

Oczywiście śmiesznie się takie rzeczy ogląda w 2010 roku - jeżeli 2027 tak miałby wyglądać to już teraz musieliby kopać fundamenty ....:whistling:

 

ale na serio to klimat super, bardzo podoba mi się wizja rozwoju człowieka mocno osadzona w nowej, totalitarnej rzeczywistości. Chętnie bym obejrzał film lubv przeczytał książkę w takiej konwencji. rewelka

Co się tyczy filmów to z mojej strony mogę polecić następujące pozycje:

Blade Runner (Łowca Androidów)

Ghost in the shell

Ghost in the shell 2: Innocence

Ghost in the shell: Stand Alone Complex oba sezony

Dwa pierwsze filmy są inspiracją dla twórców Deus Ex: Human Revolution.

 

A z książęk:

Czy androidy śnią o elektrycznych owcach

Neuromancer (zdecydowanie!)

Graf Zero

Mona Liza Turbo

 

Jeszcze na koniec napiszę, że pomimo swoich lat na karku nadal warto zagrać w pierwszego Deus Ex'a. Tytuł ten bez problemu przetrwał próbę czasu dzięki genialnej fabule, klimacie, swobodzie w metodach przechodzenia misji (stealth bądź też a'la rambo) i dokładności w odwzorowaniu świata przyszłości . Nawet grafika napędzana pierwszym silnikiem Unreal'a nadal nie jest taka zła. Jest to moim zdaniem jeden z tych tytułów, w które powinien zagrać każdy szanujący się gracz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodatni jon wodoru to ciągle wodór ale z niedoborem elektronu. Cały atom jest naładowany dodatnio stad plus. h+ to oznaczenie dziury po elektronie, h+3 to pewnie atom z niedoborem 3 elektronów(3 dziury po nich)

Same bzdury. Wodór składa się protonu i elektronu. Jak zabierzesz elektron to zostanie sam proton, dlatego też oznacza się go czasami jako H+. Nie istnieje jon wodoru z niedoborem 3 elektronów.

Ten wzór pojawił się chyba już dwukrotnie, więc musi mieć jakieś znaczenie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dodatni jon wodoru to ciągle wodór ale z niedoborem elektronu. Cały atom jest naładowany dodatnio stad plus. h+ to oznaczenie dziury po elektronie, h+3 to pewnie atom z niedoborem 3 elektronów(3 dziury po nich)

Same bzdury. Wodór składa się protonu i elektronu. Jak zabierzesz elektron to zostanie sam proton, dlatego też oznacza się go czasami jako H+. Nie istnieje jon wodoru z niedoborem 3 elektronów.

Ten wzór pojawił się chyba już dwukrotnie, więc musi mieć jakieś znaczenie.

 

Mówiłem o ogólnej zasadzie co to jest jon dodatni.Że to wodór nie skojarzyłem, mój błąd.

 

Na trailerze jest h+ a nie H+, czyli to co napisałem o dziurach i elektronach jest ok.

http://en.wikipedia.org/wiki/H%2B

Edytowane przez zwolak6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...