Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy data premiery bo ta gra bardziej mnie kręci niż ME2.

 

Mówi się, że podobno już w kwietniu/maju. Oby. W ogóle ostatnio Square Enix zorganizowało pokazy Deus Ex, w której dziennikarze (po raz pierwszy) mogli sami zagrać w jakąś tam część gry. Na kotaku czy gamespot już się pojawiły odpowiednie wrażenia z pokazu (ciekawe czy psxextreme też było zaproszone?). Więc może za niedługo ujawnią ostateczna datę premiery.

 

P.S. Ciekawe czy będzie demo przed premierą gry?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wygląda to wszystko strasznie... drętwo.

Jeeez, chyba oglądaliśmy inne filmiki skoro tak twierdzisz.

No ale rozumiem, że w dobie bezmózgich napier.dalanek w stylu Call of Duty czy tam inny Bulletstorm, gdzie kosimy setki przeciwników na minutę gra tego typu może wydawać się drętwa :confused:

A co się tyczy samych filmików to w większości jest to ten sam materiał jaki wyciekł swego czasu do sieci, tyle tylko, że w lepszej jakości.

Ja co prawda jeszcze pre-ordera nie złożyłem bo czekam czy może na Zavvi cena edycji pc nie spadnie ale chyba raczej nie ma co na to liczyć. Ogólnie szykuje się jedna z lepszych gier ostatnich lat, przynajmniej jeśli chodzi o klimat, muzykę i design. A co do reszty to zobaczymy po premierze.

Odnośnik do komentarza

W najnowszym numerze CD-Action znajdziemy 4 strony informacji na temat Human Revolution:

http://www.cdaction.pl/news-17478/cd-action-32011---zawartosc.html

 

A to fragment opisujący tą zawartość:

byliśmy w siedzibie twórców najnowszego Deus Ex, by na własne oczy ujrzeć, że jego nowa odsłona wyraźnie celuje w klimaty i fanów części pierwszej (4 strony wrażeń z grania!). Jeśli część druga wydała ci się zbyt prosta i wyprana z klimatu pierwowzoru, to mamy dla ciebie dobre wieści

Wynika z niego, że rzeczywiście twórcy idą dobrą drogą czerpiąc jak najwięcej z pierwszego Deus Ex'a. Czuję się pomału spokojny o finalną wersję gry.

 

A co ciekawe, to dzisiaj patrzyłem się na Zavvi i o dziwo premiera jest ustalona na grudzień tego roku. Mam nadzieję, że to tylko jakaś pomyłka i gra nie zostanie przeniesiona na inny termin. Choć z drugiej strony, lepiej jak dopracują tytuł kosztem wcześniejszej premiery niż żebym dostał jakiś wybrakowany i źle zoptymalizowany produkt.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Wygląda to wszystko strasznie... drętwo.

Jeeez, chyba oglądaliśmy inne filmiki skoro tak twierdzisz.

No ale rozumiem, że w dobie bezmózgich napier.dalanek w stylu Call of Duty czy tam inny Bulletstorm, gdzie kosimy setki przeciwników na minutę gra tego typu może wydawać się drętwa :confused:

mnie nie interesują cody, killzony i bulletstormy, a też uważam, że wygląda drętwo na tych filmikach... może taki urok tej gry i nadrabia innymi zaletami, ale to się dopiero okaże...

co mi się nie podobało w filmach:

- podczas widoku z oczu jest wrażenie jakby jeździło się na wózku inwalidzkim...

- przerywniki, przerywniki i jeszcze więcej przerywników... jeszcze tylko brakuje żeby podczas oddawania strzału dali przerywnik..

Odnośnik do komentarza

Twórcy DE:HR opowiadają na tegorocznym GDC o powstawaniu gry:

Źródło newsa:Polska strona Deus Ex

 

Materiał naprawdę świetny, można dowiedzieć się dość ciekawych info na temat procesu produkcji, który wcale łatwy nie był.

W dodatku, wkrótce ogłoszona zostanie finalna (mam nadzieję) data premiery więc na brak newsów o DE:HR nie można narzekać.

Ja już pre-ordera złożyłem na edycję augmented na PC, a to głównie dlatego, że będzie w niej umieszczony soundtrack na którym mi strasznie zależy. Bo muzyka póki co, która jest w dostępnych filmach prezentuje bardzo wysoki i klimatyczny poziom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli DE:HR rzeczywiście wyjdzie w sierpniu to imo tym lepiej dla tego tytułu. Jest to okres, gdzie nie ma jako takiego wysypu premier znanych tytułów więc potencjalne zyski mogą być większe niż w przypadku,premiery w okresie świąt, gdzie DE musiałby zapewne walczyć o klientów z napompowanymi hypem i marketingiem kolosami.

Odnośnik do komentarza

Deus Ex to jedna z niewielu FPS-ów którą się konkretnie zajarałem (jedynkę przechodziłem chyba z 5 razy). Niestety nie grałem w kolejne (a była chyba przynajmniej jedna) ale poczekam sobie już grzecznie na HR :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę porównując ją do jedynki :)

Ponoć HR jest bliższe pierwszemu Deus Ex niż drugiej części i że fani pierwszej odsłony powinni być zadowoleni. Tak przynajmniej piszą redaktorzy z CD-Action.

 

Konsekwencje naszych czynów w Deus Ex:Human Revolution, czyli każda nasza akcja (bądź jej brak) będzie wiązała się z jakąś reakcją z niej wynikającą.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Deus Ex to jedna z niewielu FPS-ów którą się konkretnie zajarałem (jedynkę przechodziłem chyba z 5 razy). Niestety nie grałem w kolejne (a była chyba przynajmniej jedna) ale poczekam sobie już grzecznie na HR :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę porównując ją do jedynki :)

Ponoć HR jest bliższe pierwszemu Deus Ex niż drugiej części i że fani pierwszej odsłony powinni być zadowoleni. Tak przynajmniej piszą redaktorzy z CD-Action.

 

Konsekwencje naszych czynów w Deus Ex:Human Revolution, czyli każda nasza akcja (bądź jej brak) będzie wiązała się z jakąś reakcją z niej wynikającą.

 

to mnie bardzo miło zaskoczyłeś :) No to tym bardziej czekam :) mam nadzieję, że jeszcze lepiej elektronikę zrobią (terminale, gadżety), bo właśnie to zafascynowało mnie w pierwszej części najbardziej obok rozwijania postaci implantami :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...