Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Po oblukaniu prezentacji i zdjęć w lepszej jakości stwierdzam, że nawet całkiem ładna ta nowa konsolka :)

Bardzo fajnie wygląda też "odświeżony" pad z czarnym krzyżakiem, gałkami i błyszczącym Xbox guide.

 

Ale na wymianę konsoli raczej się u mnie nie zanosi, tym bardziej, że mam całkiem nowego Elita w technologii Jasper, którego szlag pewnie prędko nie trafi (oby) :D

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie, bo ta kwestia została też poruszona w newsie na stronie:

 

Jak to będzie z przenoszeniem danych? Chyba właśnie po to wprowadzili obsługę pendrive'ów, żeby nie było z tym problemu? Ja mam nadzieję że właśnie tak będzie i ze starego dysku w prosty sposób przeniosę save'y i inne dane na nowy dysk.

 

AHa i jeszcze jedno: skoro mają wycofać ze sprzedaży starsze modele to nie wyobrażam sobie, by był ten tylko jeden. Dla mnie 250gb dysk to sporo, więc ucieszyłbym się jakby za 250$ sprzedawana by była wersja 120GB (nie od razu może, ale na jesieni?)

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na filmiku gdzie wyciągają nowego klocka padło to pytanie. Transfer danych tak jak dotychczas. Transfer kit.

 

Przez USB też można.

 

A stuff z marketplace można normalnie ściągnąć na nową konsolę.

 

Mówili też, że dużo cichszy.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zapomnij, będą mieli żelazne zapasy starych części i konsol. Do takiej sytuacji może dojść, ale na długo po wprowadzeniu Slima, np. ktoś teraz kupi starą wersję i mu się za 2.5 roku zepsuje to może dostanie nową bo już nie będą mieli zapasów.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tylko weź teraz walcz ze sklepem. Pewnie wiesz jakie cyrki odchodziły jak ludzie reklamowali PS3 do sklepu (w ogóle to co za dekle w UE wpadły na pomysł by odpowiedzialnością za jakość sprzętu obciążać sprzedawców a nie producentów). Jest tak, że Empik jako jedyny bez marudzenia uznaje, a cała reszta to rosyjska ruletka.

 

Tak jak napisałem w innym temacie - kupuję firmowe, delikatne słuchawki za 200zł i mam gwarancję producenta 2 lata, a biorę konsolę za ok. 1000zł i mam rok. Parodia.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

poszli w ślady sony ;/ Będzie trzeba kupować tam gdzie pewne 2lata - empik, tesco...no ale jak jasper się nie psuje i jest pozbawiony rroda to nie wiem co w takim x360 może paść.

 

może w UE będzie 2 lata bo te konsole to z US

Odnośnik do komentarza

odgrzewany kotlet teraz również z WIFI,a awaryjność to się dopiero okaże.

W sumie to wygląda jak grzejnik Farel z połyskującym plastikiem.

 

Fajnie fajnie ale po E3 zapowiedzi nowych gier na 360 jak na lekarstwo. A wychwalanie projecktu natal(czy jak tam go nazwali) to może być kib.. roku. sorry ale ja nie kupiłem xboxsa do skakania, to nie ten target. Wiec po co mi odświeżona konsola jak nie ma na niej gier.

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

? to nie napęd a koleś który macha konsolą jak odpala grę. Nagraj na PC płyty z prędkością x12 i pomachaj nim by sprawdzić co się stało :) Napęd w x360 jest szybki więc podczas grania nie można robić takich akcji, (chyba że zrzucisz na HDD grę) że z poziomu postawisz ją pionowo i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...