Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu dajesz przenies profil, konsola spyta czy ze wszsytkimi danymi powiazanymi z profilem, jak dasz tak to wszsytko przeneisie co z kontem zwiazane i tyle...

Wyłącznie o to mi chodziło.

 

nie jest potrzebny, możesz skorzystać z pena 1-16GB. Wchodzisz w pamięć i możesz przenieść profil oraz jego wszystkie elementy na pena. Profil to ok 5-100mb.

 

Tak, masz rację.Źle przeczytałem posta i napisałem błędną odpowiedź.Oczywiście pen będzie najlepszą możliwością.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

No faktycznie, nie doczytałem, z tą wymianą nie jest tak różówo: otóż za poszczególne elementy "starego" zestawu Xboxa dostajemy kasę do wymiany tylko w Gamestopie. Za samą konsolę jest 100$, potem od 30 do 50$ za poszczególne dyski i 50$ za wireless adapter. Zatem możemy wymienić starego Xboxa na nowego za 90$, ale musimy oddać sklepowi zestaw: konsola, dysk 250GB, wireless adapter.

 

Co nie zmienia faktu ze u nas wiele osob w tym ja by sie szarpnela na taka wymiane :)

Odnośnik do komentarza

jak wkleiles link to go skomentuj bo tak naprawde to nie wiem po co to

 

Xlamp nie jest zwiazany z zadnym RODem, brednie solomods

jasper ma typowe xclampy i o jakich awariach mowa jak nie ma wiec czemu niby w vallhala ma to byc powodem jakichkolwiek awarii?

 

tak samo jak brak kabla HDMI, przeciez w zadnej wersji w tym i ELITE juz od prawie roku nie daja kabla HDMI

z tym swobodnie plywajacym dyskiem to nie wiem o co kaman, chyba chodzi ze ma duzo swobody w kieszeni w ktorej jest, zawsze mozna kawalek zmeitego papieru wladowac i bedzie dobrze :) :)

wymiana panelu przedniego, czy to bylo cos przydatnego? watpie, a to ze palce i kurz bedzie na tego typu obudowie to przeciez normalne, pamietam jak wyszla PS3, wszyscy zachwycali sie tym fortepianowym plastikiem na polysk, a ganili obudowy X0 matowe wygladajace tandetnie, cos za cos, jak zawsze...mogli dac wybor i produkowac rozne, zapewne jakies wersje limitowane beda wiec i moze doczekamy sie wyboru obudowy na mniej palcowana...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

1049zl w ultimie kosztuje z gwarą nie wiadomo jak w UE. W US jest rok.

W empiku pewnie 2 lata dostaniesz.

 

Skoro jasper jest pozbawiony roda to ze slimem powinno być tylko lepiej (mniejszy proces technologicznym 2x 45nm, procesor graficzny nie jest duszony pod napędem, porządna wentylacja).

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Juchy poruszył sprawę kabla HDMI ,ale czy w poprzednich zestawach były transfer kit'y? Wydaje mi się, że nie, ale jeśli się mylę to mnie poprawcie.

 

No HDMI cables included and no migration kit

HDMI byl tak naprawde w wersji ELITE przez wiekszosc czasu, dopiero jak zrezygnowali z wersji PREMIUM, wersja ELITE zastapila tego PREMIUM i poobcinali zawarotsc zestawu czyli brak kabla HDMI, komponent, optycznego wyjscia...

 

transfer kitow nigdy eni bylo w zestawach z konsola, tylko i wylaczenie w samych dyskach sprzedawanych w blistrach

albo trzeba dzwonic na infolinie MS i przysylaja za free...

 

Mozna juz dostac nowego x-a? Jesli tak jaka cena? Napalilem sie, nie powiem. :) Wyglada bardzo fajnie, bedzie sie kolo ps3 i czarnego tv dobrze prezentowac, w dodatku brak RRoD i mniejsza awaryjnosc, chociaz to pewnie czas wyjasni. No niezle, jestem w sumie zdecydowany na zakup, czekam tylko na oficjalna dystrybucje w Polszy.

 

Na nowego ixa jest rok gwarancji? Skad ja mam wiedziec, ze jednak nie bedzie fali awarii jak w starym boxie? Hmmm...

jak mzoesz sie pytac o zakup nowego Xa skoro wiadome jest ze nie mozna wersji europejskiej kupic jeszcze bo premiera 16 lipca

brak ROD to brak sygnalizacji ROD, a nie brak awarii takij jak sygnalizuje ROD w kosnolach FAT, to samo awaryjnosc jest nieznana, znana jest awaryjnosc jaspera, a nie slima, za rok dwa bedzie znana, czyli czy jest na tak niskim poziomie jak jasper czy wyzsza...

 

nie moze byc rok gwarancji u Nas, w sklepie kupisz bedziesz mial 2 lata gwary tak jak na kazda inna rzecz tego typu zakupiona u Nas w sklepie... a to co bedzie dawal producent osobno to zobaczymy...

 

1049zl w ultimie kosztuje z gwarą nie wiadomo jak w UE. W US jest rok.

W empiku pewnie 2 lata dostaniesz.

 

Skoro jasper jest pozbawiony roda to ze slimem powinno być tylko lepiej (mniejszy proces technologicznym 2x 45nm, procesor graficzny nie jest duszony pod napędem, porządna wentylacja).

po pierwsze w ULTIMIE nic nie kupisz tylko preordera na cos co bedzie 16 lipca, wiec mylisz pojecia, co innego jest ze cos jest dostepne, a co jnnego ze cos BEDZIE dostepne po premierze....

w okolicach 16 lipca to wszyscy beda mieli to w sprzedazy ktorzy beda chcieli, w koncu to bedzie teraz jedyna wersja X0 produkowana i dostepna oficjalnie, wiec jeydny problem jaki bedzie to z dostepnoscia wersji starszych a nie slima :)

 

awaryjnosci nie da sie przewidziec, jest mniejsza technologia wykonania ale za to sa 2 uklady w jednym i to jest wielka niewiadoma bo uklad jest duzy i produkuje ciepla za dwoje, MS nie zrobil tego ze wzgledu na obnizenie awaryjnosci, a kosztow produkcji

jak bedzie zobaczymy... lepiej od jaspera nie bedzie, moze byc podobnie albo gorzej

 

Jasper jest na rynku 2 lata, nie problemów z RROD'em, a ja ciągle o nim wszędzie czytam, so ?

 

Ludzie powinni dać sobie już spokój z tą awaryjnością skoro problem nie istnieje już od dawna.

ale jasper to nie jest jedyna wersja konsoli na rynku, jasper to jedna z wielu, jak pisza to o calej grupie, a patrzac calosciowo to jest problem awaryjnosci

a to ze w JASPER nie istnieje to nie znaczy ze w kolejnych nie moze zaistniec, tak samo jak nie wiemy czy w jasper nie pojawi sie problemnp po 3 latach, przeciez PS3 od premiery chyba 2 lata mialo status, bezawaryjna, latwo mozna to sprawdzic w watku o awariach PS3, jakikolwiek wpis ze komus cos padlo bylo kwitowane, trafiles na wadliwa sztuke, teraz wiemy ze to byly bzdury...

 

No nie tak samo, bo PS3 slim jest już trochę na rynku, i nic nie słychać o jakiejkolwiek awaryjności ponad normę, czyli ponad po prostu wadliwe fabrycznie egzemplarze...

niezupełnie, odwolam sie do przykladu co podalem wyzej, zerknij sobie na temat awaryjnosci PS3 jaki byl od poczatku, czyli wmawianie ze jest bezawaryjny produkt, teraz dopiero ludzie sie przyznaja ze w ramach gwarancji wymieniali konsole raz czy kilka nie wspominając tego faktu na forach, a Ci co wpsominali to byli uznawani za oszustow i fanow X0, mentalnosc tych co kupuja konsole SONY jest dziwna, a awaryjnosc tej konsoli bedzie znana jak pokonczy im sie gwarancja i zaczna szukac napraw na wlasny koszt, jeszcze na to za wczesnie

ja moge tylko ze swojego punktu widzenia jako tego co dostaje na serwis, ze SLIM PS3 byl czesciej niz JASPER i to jeszcze SLIM PS3 tylko takie bez gwary, przywiezione z innych krajow (czyli mala grupa tak naprawde, a mimo to awarie)

mozna tylko dodac ze w PS3 SLIM problem jaki byl w tych wszystkich jakie mialem (prócz jednej w której byl laser niesprawny) na serwisie to czerowny obraz smierci co w 90% przypadkow konsola do wymiany i serwis nic nie pomoze...

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Przecież po roku, przy ustawieniu konsoli poziomo, w konsoli będzie kupa kurzu. :blink:

 

Najbardziej ciekawi mnie jedna rzecz: czy w końcu poprawili wyświetlanie obrazu poprzez HDMI, bo w "starych" X360 obraz wyświetlany w 1080p był gorszej jakości niż ten w PS3(1080p).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...