Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Zaczynam myśleć, że odświeżony Arcade jednak będzie miał WiFi. Elite nie miał, a odświeżony w tej samej cenie ma więc skoro odświeżonego Arcade będą sprzedawać w tej samej cenie co normalnie to chyba jednak jako wartość dodaną wrzucą WiFi i wtedy będą dwie konsole bez "podtytułów" tylko w nazwie różniące się oznaczeniem dysku, czyli X360 i X360 250Gb (a reszta bebechów identyczna w obu przypadkach).

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ja sobie starą wymienię ale po wyjściu siakiegoś bundla z kinectem. Robi na mnie wrażenie przede wszystkim cisza i kolor, który będzie pasował do reszty sprzętu w moim domu.

No to milekp bedziesz miał okazję na najbliższe święta .

Mi także podoba sie strasznie x360 po liftingu ale na razie nie mam zamiaru go kupić tylko z tego względu ze moj obecny ELIT spisuje się rewelacyjnie i nic nie wskazuje ze jego koniec się zbliża ,a dwa to to ze KINECT mnie zupełnie nie interesuje .Owszem mam zamiar kupić Kinect'a ale dopiero jak córka podrośnie bo będzie to dla nie j zabawka ,nie powiem ten tygrysek z prezentacji na e3 zrobił wrażenie ale to zabawka dla dzieci .

No chyba ze wyjdzie GoW3 i lancer jako kontroler to będę robił przerwy tylko aby się odlać i otworzyć browarek :P:)

 

Po 3 nic na chwile obecną nie wiadomo o awaryjności nowej konsoli trzeba trochę poczekać na pierwsze opinie . Kolejna sprawa to przegrzewanie się konsoli ,juz pojawiły się w necie opinie ze konsola potrafi się sama wyłączyć po 3-4h gry gdy "stwierdzi " ze temp jest za wysoka . NIe wiem ile w tym prawdy ale coraz częsciej można o tym przeczytać .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Jeśli będą mieć na magazynie, a prawdopodobnie tak, to konsolę otrzymasz w dniu premiery.

 

Co do darmowej przesyłki, to nie jestem pewien jaki rodzaj darmowej przesyłki gwarantują.Jeśli jest to kurier to niczym bym się nie przejmował.Gorzej będzie, gdy Twoim dostawcą będzie Poczta Polska.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Wiadomo już coś o głośności nowej konsolki? Jeśli w przyszłym miesiącu będzie można dorwać Arcade za 600 zł (piszą o 150 euro, więc liczę na taką cenę), to chętnie bym się skusił, gdyby tylko napęd nie huczał tak, jak w poprzedniej wersji.

 

http://www.youtube.com/watch?v=K5QpoKwVcSk&feature=player_embedded

 

ciekawe co oni zrobili z napędem że jest znaaacznie cichszy :teehee:

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

mogli spowolnic, czyli nie ma juz DVD x12 a np. x8

w starych tez zmienic mozna bylo ten parametr i bylo cicho jesli chodzi o naped, a odczyty w cale sie duzo nie pogorszyly

 

a to co podales z youtube to wyglada na przesadzone, sluchajac tego ja w ogole nie rozpoznaje w tym mojego grubego X0, wazne jest gdzie dokonywane sa pomiary, ta sama konsola i mozna zrobic dowolna glosnosc tylko operując odlegloscia od zrodla...

 

byl podawany juz test w tym watku z uzyciem narzedzi do tego przeznaocznych, czyli pomiar w decybelach w warunkach powtarzalnych

wychdzilo z niego ze slim jest przynajmniej o polowe cichszy od fata (nieokreslonego z jakim wiatrakiem bo sa rozne i roznej glosnosci)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...