Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać się, kto wykupił wszystkie Slim-y z poznańskiego Saturna ? :ermm:

 

Wchodzę do sklepu, patrze, a tu tylko Arcade...więc pytam sprzedawce :"Są jeszcze nowe xboxy?". Odparł, że niestety wszystkie zostały sprzedane.

Dodam, że wszystkie sztuki zostały wyprzedane w 1:30 h po otwarciu sklepu :teehee:.

 

Zonk!

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

1099 zł minus 22% vatu = 858 zł

Warto? - ano warto.

 

Widziałem Arcade coś koło 760 zł, ale nie wiem, czy od tego trzeba było vat odjąć.Nie interesowało mnie to.

Podaje do wiadomości innych.

 

@ Juchy- taka polska mentalność.

 

BTW. Byłem jeszcze w MM, tam w ogóle nie słyszeli o nowym xbox-ie :potter:.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

niestety ale kiepsko u Ciebie z matematyka :), a bardziej z ekonomia, VAT jest od ceny netto nie brutto...

wychodzi 900,82zł

jak komus zalezy na kupnie tego to na pewno dla niego warto...

 

mogl jakis sklep wykupic konsolowy bo tak czesto sie robi ale jeszcze czesciej w tych akcjach bez tzw vaty to jak cos im nie pasuje ze za tanio by sie sprzedalo to chowają

jak pochowali to zobaczysz, skonczy sie akcja i sie pojawia :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że po kilku minutach dodałeś: "bardziej z ekonomia, VAT jest od ceny netto nie brutto...". Sam zauważyłeś, że popełniłeś błąd.

Problem w tym, że nie napisałem, od jakiej ceny odejmowałem.

Od ceny brutto będzie 241 zł (przy założeniu, że odejmiemy 22%) ,dlatego podałem taką cenę jaką widzisz w poprzednim poście. Zresztą nie jestem pierwszą osobą, która podaje taką cenę.

 

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi.W zupełności się z Tobą zgadzam.Poza tym zdawałem sobie sprawę z takiego obrotu spraw.

Odnośnik do komentarza

Witajcie pipul!

Mój nowy Xbox S po kilkunastu minutach gry robi się bardzo ciepły, wręcz podchodzi to pod gorąco. Czy to normalne??Konsola leży i u góry ma sporo miejsca do oddychania.

A tak w ogóle to zasilacz głośniej huczy aniżeli konsolka.:D

 

 

bigdaddy obawiam się, że jesteś w błędzie.:ermm:

Edytowane przez arek_51
Odnośnik do komentarza

Moj tez tak ma ! jest wrecz goracy po dluzszym graniu... :confused:

 

Co do Saturna - wypowiadalem sie na ten temat w pchlim targu, poza konsolami (ktore o dziwo mialy spoko cene, choc nie wszedzie, no i w Warszawie X'ow bylo jak na lekarstwo) ceny zostaly tak zboostowane, ze szok... Pomijam juz fakt, ze niektorych nowosci mieli po 1-2 sztuki, w tym 1 wystawowa. Sorry, ale dla mne takie promocje to jakis zal! Daja bezvacie, a ceny telewizorow podnosza srednio o 400-500 zl ! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

daj spokój, co to za wiarygodność takiego filmiku z YT. Pewnie przerobiony stary x na dole i kumpel który wsadził cracka.

 

Team Jungle & C4E -> to Ci goście co łamią cały czas wszystkie napędy. Więc nie jest to fake.

 

Witajcie pipul!

Mój nowy Xbox S po kilkunastu minutach gry robi się bardzo ciepły, wręcz podchodzi to pod gorąco. Czy to normalne??Konsola leży i u góry ma sporo miejsca do oddychania.

A tak w ogóle to zasilacz głośniej huczy aniżeli konsolka.

 

Po premierze X360 zastanawiam się kto kupuje nowe reversje konsolek zaraz po ich premierze... Stąd czekam na slim wersję Corona, nie pierwsza Trinity...

Odnośnik do komentarza
Pierwszo słyszę, wiadomo coś o tym?

 

Tak, w wersjach developerskich już są procki Corona ( kolejna reversja ) z tym że trudno jest określić jaki pobór mocy będą mieć te konsole i w jakim procesie technologicznym będą.

Ponieważ w każdej dev jest zasilacz 213 a nie jak w retail 203/175/150 etc...

 

Lecz mozna się tego spodziewać w wersjach arcade już. Nie chodzi o przegrzanie, lecz o tańsze koszta produkcji skoro proces pewnie będzie mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Czyli, czy konsola może się przegrzać ??

 

A u mnie jest gorący wywietrznik ten boczny nie górny i dolny.

 

 

(Juchy przybądź na pomoc)!!!!!

 

to normalne więc możesz spać spokojnie, konsola nie ma teraz radiatora z procesorem graficznym schowanego pod napędem. Jest wspólny radiator i dziura wylotowa nad nim, ciepło idzie do góry. Tak być powinno.

 

Kilka dni temu kupiłem gamecuba który pobiera kilka razy mniej prądu a również się grzeje ku mojemu zdziwieniu ;]

 

@dabman - dla mnie to oni mogą budować satelitę nawet ale to nie zmienia faktu że ten filmik coś udowadnia. Jak koleś wrzuca płytkę do slima to niby czemu w konsoli nie jest na ikonie z płytką tylko wcześniej na profilu by nie było nic widać? fake.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...