Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Bp5O80NIQAA40gA.jpg

 

 

 

 

Intelligent Systems (od Fire Emblem)

Strategia turowa

Steampunk

2015

Połączenie strategii z third person shooterem

 

@jasonschreier

 

Holy crap, this looks like Valkyria Chronicles

#3430

Nintendo Life ‏@nintendolife 31s

 

Characters wear backpack-boilers, with a certain number of little puffs of steam that power both movement & attacks each turn #E3

So it's basically the most cherished Sega IP of the past 10 years, combined with Fire Emblem/Advance Wars, set in steampunk London, with superhero agents led by Abraham Lincoln, fighting aliens from outer space, with a comic book style, no overhead map, and third-person shooting.

Michael "TYP" Cole:

You will collect items and weapons. You cannot just grind to get a powerful enemy. Must build a balanced team

 

Neal Ronaghan:

Inspiration from Silver Age comics on art design. Jack Kirby, Mike Mignola were inspirations

"The aliens are inspired by HP Lovecraft."

 

#3663

Nintendo Life ‏@nintendolife 1m

 

Lots of verticality in the stage designs - can use for scouting! Also one of the characters appears to be an actual lion <3 #E3

gallery_31313_326_4329.jpg

 

Szaleństwo. Jutro gameplay.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No ja nie ukrywam że jak zobaczyłem tego tajemniczego exa od Ninny to ogarnął mnie pusty śmiech. Liczyłem na coś z przytupem a tu tytuł którego chyba nawet kijem nie tknę. Tegoroczne e3 w temacie handheldów to straszna żenada. Po tym co Sony odstawiło z Vitą i Square ze swoim Type-0, liczyłem że chociaż Ninny stanie na wysokości zadania i coś zadziała w temacie 3DSa. No cóż, przeliczyłem się.

Odnośnik do komentarza

Intelligent System chyba dłubie nad następnym Fire Emblem bądź Advance Wars:

 

This evening at a special event, Nintendo and Intelligent Systems announced a new intellectual property for 3DS, a turn-based strategy game with shooter elements called Code Name: STEAM. During a post-presentation Q&A session, the company's other strategy titles were brought up. When are we going to get another Advance Wars?

According to producer Hitoshi Yamagami, patient fans will be rewarded hopefully not too far from now. "We are always thinking about the next iteration of Advance Wars and Fire Emblem," he said. "We can't reveal any of those details tonight, but when the time is right we will."

And as for Shin Megami Tensei X Fire Emblem? "We are right on schedule," explained Yamagami, before noting that if he provided any more details he'd lose his job.

 

 

Co się tyczy tego STEAM to zapowiada sie ciekawie i zwariowanie.Liczę, że wkrótce wrzucą jakiś gameplay do sieci.
 

Odnośnik do komentarza

coś z przytupem czyli co? 

 

dostaniemy zapewne kolejną rewelacyjną strategię na poziomie advance wars czy fire emblem. 9/10 murowane 

 

Coś z przytupem? A choćby jakiś Metroid, czy rasowy jRPG pokroju Golden Suna... Na nowe IP też bym się nie obraził, ale żeby było to coś sensownego bo ten cały STEAM wygląda jak ukłon w stronę hamburgierów. Nie wiem, może coś z tego tytułu wyjdzie, ale dla mnie klimat, tematyka i stylistyka są absurdalne i totalnie poza moim kręgiem zainteresowań.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zamierzam kupić 3DS XL i mam pytanie odnośnie  kart pamięci, które są dołączane do zestawów na allegro. Jeżeli nie zamierzam nic piracić i kombinować, tylko kupić oryginalnego Mariana i Monster Huntera to czy potrzebuję taką kartę 4 Gb albo 8 Gb? Bo zakładam, że 2 Gb pamięci wewnętrznej starczy mi na save'y :D Chyba, że będę dużo pobierał rzeczy ze sklepu online, to rozumiem że wtedy karta może się przydać.

 

Docenię jak ktoś objaśni mi ten temat :) Z góry dzięki.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Taki opis znalazłem na jednej z aukcji:

 

"Sprzęt ma wbudowaną kartę SDHC o pojemności 4 GB, co daje więcej miejsca na gry pobrane z internetowego sklepu Nintendo, zdjęcia 3D, filmy itp."

 

Czyli standardowa pamięć to 2 GB, a w niektórych konsolach jest 4 Gb i dlatego wyróżniają to na aukcjach? I czy w obu przypadkach te karty są wbudowane bez możliwości wymiany?

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...